Alverno
|
CA/US
|
Melody Wu
|
Alverno MW
|
|
|
Alverno
|
CA/US
|
Sabrina Cristi
|
Alverno SC
|
|
|
Alverno
|
CA/US
|
Victoria Chen
|
Alverno VC
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Anthony Magsarili
|
Beckman AM
|
WL
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Kenichi Matsuo
|
Beckman KM
|
WL
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Ayaan Patel
|
Brophy CP AP
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Rohan Sidhu
|
Brophy CP RS
|
|
|
Central Valley
|
WA/US
|
Jill Lambie
|
Central Valley JL
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Fese Elango
|
Cherry Creek FE
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Katherine Kovarik
|
Cherry Creek KK
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Siddharth Mane
|
Cherry Creek SM
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Angel Toro
|
Christopher Columbus AT
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Daniel De Izaguirre
|
Christopher Columbus DD
|
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Gunn Hyun
|
CL Education GH
|
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Julianne Kim
|
CL Education JK
|
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Woohyun Jo
|
CL Education WJ
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Aaron Ouyang
|
College Prep AO
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Daniel Xiao
|
College Prep DX
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
John LeMasters
|
College Prep JL
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Richard Yong
|
College Prep RY
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Sam Lopez
|
College Prep SL
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kavya Sarin
|
Cypress Bay KS
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Lucas Engel
|
Cypress Bay LE
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Larissa Jordan
|
Cypress Bay LJ
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Rosa Boscan
|
Cypress Bay RB
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Valeria Ruiz
|
Cypress Bay VR
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Valentina Sarmiento
|
Cypress Bay VS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anurag Rao
|
Dougherty Valley AR
|
WL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anurag Rao
|
Dougherty Valley ARa
|
WL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Akshay Sathiya
|
Dougherty Valley AS
|
WL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kabir Dubey
|
Dougherty Valley KDu
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavin Kumaravel
|
Dougherty Valley KK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Neeharika Vogety
|
Dougherty Valley NV
|
WL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pranav Chillappagari
|
Dougherty Valley PCh
|
WL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pooja Tallapaneni
|
Dougherty Valley PT
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rashmi Pradhan
|
Dougherty Valley RPr
|
WL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Stephanie Yu
|
Dougherty Valley SY
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Vipul Pandey
|
Dougherty Valley VPa
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Walter Guo
|
Dougherty Valley WGu
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Charlotte Waterson
|
El Cerrito CW
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Felix Yu
|
El Cerrito FY
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Mahi Taban
|
El Cerrito MT
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Alex Qi
|
Elite of Irvine AQ
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Ali Zand
|
Elite of Irvine AZ
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Caitlin Lee
|
Elite of Irvine CL
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Cassidy Lee
|
Elite of Irvine CLe
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Dillon Cranston
|
Elite of Irvine DC
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Derek Su
|
Elite of Irvine DS
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Jack Manor
|
Elite of Irvine JM
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Maya Jaffe
|
Elite of Irvine MJ
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Nikki Minagar
|
Elite of Irvine NM
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Pradyun Biswas
|
Elite of Irvine PB
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Rithwik Gupta
|
Elite of Irvine RG
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Shea Jai Rangi
|
Elite of Irvine SR
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Samuel Shih
|
Elite of Irvine SS
|
|
|
Foothill
|
CA/US
|
Saipraneeth Muktevi
|
Foothill SM
|
|
|
FSHA (Flintridge)
|
CA/US
|
Danielle Gurrola
|
FSHA (Flintridge) DG
|
|
|
FSHA (Flintridge)
|
CA/US
|
Emilia Rucker
|
FSHA (Flintridge) ER
|
|
|
FSHA (Flintridge)
|
CA/US
|
Francesca Legaspi
|
FSHA (Flintridge) FL
|
|
|
FSHA (Flintridge)
|
CA/US
|
Ruolin (Genesis) Li
|
FSHA (Flintridge) RL
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Angela Rosario
|
Granada Hills AR
|
WL
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Elizabeth Claypool
|
Granada Hills EC
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Gurbir Singh
|
Granada Hills GS
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Levon Ghanimian
|
Granada Hills LG
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Luis Gallardo
|
Granada Hills LuGa
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Mohib Jafri
|
Granada Hills MJ
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Manpreet Parmar
|
Granada Hills MP
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Salwa Hossain
|
Granada Hills SH
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Tara Foroughi
|
Granada Hills TF
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Vikas Chauhan
|
Granada Hills VC
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Waris Khan
|
Granada Hills WK
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akhilesh Chegu
|
Harker AC
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Annie Ma
|
Harker AMa
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditi Vinod
|
Harker AV
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Catherine Zhao
|
Harker CZ
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karoun Kaushik
|
Harker KKa
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Montek Kalsi
|
Harker MK
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rishi Jain
|
Harker RJ
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sachin Shah
|
Harker SS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
William Zhao
|
Harker WZ
|
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Sunny Li
|
Hockaday SL
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Alia Memon
|
Interlake AM
|
WL
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Joshua Lai
|
Interlake JL
|
WL
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Megan Wu
|
Interlake MW
|
WL
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Abhishek Jani
|
Isidore Newman AJ
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Avni Shridhar
|
Isidore Newman AS
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Ahmed Nour
|
James Logan AN
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Maria Goduco
|
James Logan MG
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Ariana Aghevli
|
Kent Denver AA
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Andrew Park
|
Kent Denver AP
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Caden Joseph
|
Kent Denver CJ
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Gavin Rolls
|
Kent Denver GR
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Ian Rolls
|
Kent Denver IR
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Rory Callison
|
Kent Denver RC
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Sarah London
|
Kent Denver SL
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Alexander Shaikh
|
Kudos AS
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Nikhil Navare
|
Kudos NN
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Olivia Kaneko
|
Kudos OK
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Purvaja Balaji
|
Kudos PB
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Timothy Guo
|
Kudos TG
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Hannah Theodore
|
La Costa Canyon HT
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Sabrina Stringfellow
|
La Costa Canyon SS
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Andrea Chow
|
La Reina AC
|
WL
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Molly Banks
|
La Reina MB
|
WL
|
|
Leland
|
CA/US
|
Bhargavi Garimella
|
Leland BG
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Isha Savant
|
Leland IS
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Hugo Enser
|
Los Altos HE
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Payton Fong
|
Los Altos PF
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Zain Jaffer
|
Los Altos ZJ
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Alessandro Behney
|
Loyola AB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Blake Jones
|
Loyola BJ
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Connor Beliitti
|
Loyola CB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Chris Kessler
|
Loyola CK
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Gregory Vasquez
|
Loyola GV
|
WL
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Joseph Namkung
|
Loyola JN
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Luis Arbelaez
|
Loyola LA
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Michael Dalton
|
Loyola MD
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ryan Beckman
|
Loyola RB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ty Ngo
|
Loyola TN
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Tuong-vi Nguyen
|
Milpitas TN
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Brian Lee
|
Mira Loma BL
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Maria Richards
|
Mira Loma MR
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Sanjana Elangovan
|
Mira Loma SE
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Sree Nallamothu
|
Mira Loma SN
|
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Kiana Hu
|
Miramonte KH
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Amit Sant
|
Mission San Jose AS
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Katherine Guo
|
Mission San Jose KG
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Pranshu Chaturvedi
|
Mission San Jose PC
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Raymond Fang
|
Monte Vista RF
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Coral Chen
|
Mountain View CC
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Maya Sanghavi
|
Mountain View MS
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Alex Puce
|
New Trier AP
|
WL
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Birdal Serbest
|
New Trier BSe
|
WL
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Charles Williams
|
New Trier CW
|
WL
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Kate Macakanja
|
New Trier KM
|
WL
|
|
Niwot
|
CO/US
|
Owen Bradford
|
Niwot Forensics OB
|
WL
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Kaitlyn England
|
Northland Christian KE
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Macie Baker
|
Northland Christian MB
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Ajay Singh
|
Oakwood AS
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Corey Baldyga
|
Oakwood CB
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
James Conn
|
Oakwood JC
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Jake Watts
|
Oakwood JW
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Khush Amin
|
Oakwood KA
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Eliza Noxon
|
Oakwood School - North Hollywood EN
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Logan Bauman
|
Oakwood School - North Hollywood LB
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Maximillian Wolf-Valdes
|
Oakwood School - North Hollywood MW
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Nikki Bayat
|
Oakwood School - North Hollywood NB
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Natasha Aji
|
Presentation NA
|
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Noel Kim
|
Sage Ridge NK
|
WL
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Jason Ting
|
Saratoga JT
|
WL
|
|
Sprague
|
OR/US
|
Lindsey Williams
|
Sprague LW
|
|
|
St Joseph Notre Dame
|
CA/US
|
Mary Carmen Reid
|
St Joseph Notre Dame MR
|
WL
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Kushaal Rao
|
St. Francis KR
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Nithyashri Baskaran
|
St. Francis NB
|
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Ashwin Bhat
|
Sunset AB
|
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Rohan Bharadwaj
|
Sunset RB
|
|
|
TCA
|
CA/US
|
Adarsh Hiremath
|
TCA AH
|
WL
|
|
TCA
|
CA/US
|
Rukmini Banerjee
|
TCA RB
|
WL
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Farhan Hossain
|
Torrey Pines HS Speech and Debate FH
|
WL
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Surya Madhan
|
Torrey Pines HS Speech and Debate SM
|
WL
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Tanvi Shinkre
|
Torrey Pines HS Speech and Debate TS
|
WL
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Valeria Richardson
|
Valeria Richardson
|
|
|
Westview
|
CA/US
|
Neil Majumdar
|
Westview NM
|
|
|