Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sophia Casten
|
3000
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Jillian Gilburne
|
3001
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Samhita Kadiyala
|
3002
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ankushi Dutta
|
3003
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Devin Lee
|
3004
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Harper Reaves
|
3005
|
|
Kudos - Shanghai
|
CN
|
Stephanie Dan
|
3006
|
|
Kudos - Shanghai
|
CN
|
Stephanie Feng
|
3007
|
|
Kudos - Shanghai
|
CN
|
Maya Liu
|
3008
|
|
Kudos - Shanghai
|
CN
|
Calvin Pan
|
3009
|
|
Kudos - Shanghai
|
CN
|
Katherine Wang
|
3010
|
|
Kudos - Shanghai
|
CN
|
Steven Xue
|
3011
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Jioo Lee
|
3012
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Siri Yendluri
|
3013
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Marina Johnson
|
3014
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Callista Ordonez
|
3015
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Anthony Chen
|
3016
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kelvin Chau
|
3017
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Asiyah Saeed
|
3019
|
|
FSHA (Flintridge)
|
CA/US
|
Yijun (Iris) Sui
|
3020
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Tucker Brown
|
3021
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Emily Martin
|
3022
|
|
Westview
|
CA/US
|
Meilynn Shi
|
3023
|
|
Leland
|
CA/US
|
Brian Lin
|
3024
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Rishabh Jain
|
3025
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Tej Gokhale
|
3026
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Noah Rabonovitch
|
3030
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Neha Tripathi
|
3031
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Jay Yang
|
3032
|
|
Westview
|
CA/US
|
Kristina Nguyen
|
3033
|
|
Foothill Tech
|
CA/US
|
Mary Mendoza
|
3035
|
|
Westview
|
CA/US
|
Rehana Nasser
|
3037
|
|
Valparaiso Ind
|
IN/US
|
Jane Tullis
|
3039
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Claire A Murphy
|
3040
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Grace Soske
|
3041
|
|
Douglas
|
NV/US
|
LeAnne Hudson
|
3042
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Betty Thai
|
3043
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Nikhil Chakravarty
|
3044
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Nadine Fattah
|
3045
|
|
Nova
|
FL/US
|
Juliette Murphy
|
3046
|
|
Nova
|
FL/US
|
Ethan Smith
|
3047
|
|
Nova
|
FL/US
|
Mikko Biana
|
3048
|
|
Nova
|
FL/US
|
Brianna Ferguson
|
3049
|
|
Nova
|
FL/US
|
Erika Rif
|
3050
|
|
Nova
|
FL/US
|
Huian (Annie) Ooi
|
3051
|
|
Nova
|
FL/US
|
Rebecca Moon
|
3052
|
|
Nova
|
FL/US
|
Michelle Lee
|
3053
|
|
Nova
|
FL/US
|
Caroline Griffiths
|
3054
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Pranav Meda
|
3055
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Nithyashri Baskaran
|
3056
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Deepankar Joshi
|
3057
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Amina Assal
|
3058
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Griffin Berlin
|
3060
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Jonathan Hsu
|
3061
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Esha Nair
|
3063
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Madelyn Whalen
|
3064
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Jessa Moomaw
|
3065
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Henna Kabra
|
3067
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Neha Dabke
|
3068
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Bianca Wieck
|
3069
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Angela Yin
|
3070
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Kathryn Foster
|
3073
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Nicole Barcarse
|
3074
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
John Little
|
3075
|
|
Highlands Ranch
|
CO/US
|
Quinn Oberg
|
3076
|
|
La Puente
|
CA/US
|
Skyy Rincon
|
3077
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Cameron Oberfeld
|
3078
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Clara Spars
|
3080
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Quinn Daily
|
3081
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Elizabeth Tagg
|
3083
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Ashlynn Beaird
|
3084
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Peyton Mizell
|
3085
|
|
Carter
|
CA/US
|
Joshua Prescott
|
3086
|
|
Carter
|
CA/US
|
Dyamond Gray
|
3087
|
|
Carter
|
CA/US
|
Reylean Hartsch
|
3088
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Shivam Agarwal
|
3089
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Aidan McGloin
|
3090
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Maya Khurana
|
3091
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Brenna Chen
|
3093
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Cindy Ho
|
3094
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Divya Satish
|
3095
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Eesha Moona
|
3096
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Grace Zhou
|
3097
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Haritha Shah
|
3098
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Lavanya Muthusamy
|
3099
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Malini Ramaiyer
|
3100
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nancy Huang
|
3101
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Pranav Vempati
|
3102
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Risha Baxi
|
3103
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sanjana Borle
|
3104
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Yang Yi Li
|
3105
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Pranav Varanasi
|
3106
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nikash Khanna
|
3107
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Niveda Balemurughan
|
3108
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Susan Liu
|
3111
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Chad Hamner
|
3112
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Jennifer Zaratan
|
3113
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Quinn Lozar
|
3115
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Tessa Lillis
|
3117
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Hiba Alnajjar
|
3119
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Nived Gopakumar
|
3120
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Kate Serio
|
3123
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Jenny Zheng
|
3124
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Dedee Droege
|
3125
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Stephanie Bang
|
3126
|
|
Overland
|
CO/US
|
Tanzilla Purnota
|
3127
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Victoria Baney
|
3128
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Austin Moore
|
3129
|
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Mumtaz Abdulhussein
|
3130
|
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Katherine Curry
|
3131
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nikhil Dharmaraj
|
3132
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jay Menon
|
3133
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Margot Lurie
|
3134
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Dipashreya Sur
|
3136
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Samuel Mesfin
|
3137
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Cassie Korb
|
3138
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Emma Sheridan
|
3139
|
|
G. Holmes Braddock
|
FL/US
|
Nicholas Castillo
|
3140
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Kleya Dhenin
|
3141
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Helen Zhu
|
3142
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Anirudh Natarajan
|
3143
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Cathy Chang
|
3145
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Eva Prakash
|
3149
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Shania Qin
|
3151
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Dylan Curtis
|
3152
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Charlie Schmidt
|
3153
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Jason Greenfield
|
3155
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Somya Jain
|
3156
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Claire Pryor
|
3158
|
|
Westview
|
CA/US
|
Ryan Pyle
|
3159
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Isabel Cameron
|
3160
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Megan Carlson
|
3161
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Mikayla Dimick
|
3162
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Alyssa Conroy
|
3163
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Christina Im
|
3164
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Kaavya Subramanian
|
3165
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Ketaki Deuskar
|
3166
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Nehal Hegde
|
3167
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Haley Drake
|
3168
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Rohan Kumar
|
3169
|
|
St Joseph Notre Dame
|
CA/US
|
Rachel Hungerford
|
3170
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sushmasri Katakam
|
3171
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Mary Juengling
|
3172
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Aleksandra Jelonek
|
3173
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Nicole Favreau
|
3174
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Eve Moll
|
3175
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Janey Gauthier
|
3176
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jose Francisco
|
3177
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Chandana Bhimarao
|
3179
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Nibha Akireddy
|
3181
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Elise Xu
|
3182
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Sarah Shi
|
3183
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Riya Albert
|
3184
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Adithya Mohan
|
3187
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Alex Hochroth
|
3188
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Vince Feliciano
|
3189
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Mohan Dasari
|
3190
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Ruth Okonkwo
|
3191
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Dilawar Khan
|
3192
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Srilekha Bonala
|
3193
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Claire Gordon
|
3194
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Divita Pandita
|
3195
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Henry Quinn
|
3197
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Mary Chao
|
3198
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sahana Noru
|
3199
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Junghyun Choy
|
3200
|
|
Leland
|
CA/US
|
Sonya Huang
|
3202
|
|
Leland
|
CA/US
|
Rohan Bhargava
|
3203
|
|
Leland
|
CA/US
|
Berkeley Cannestra
|
3204
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jeff Kim
|
3205
|
|
Leland
|
CA/US
|
Theodora Worledge
|
3206
|
|
Leland
|
CA/US
|
Aarushi Karandikar
|
3207
|
|
Leland
|
CA/US
|
Anirvin Sikha
|
3209
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Sienna Ross
|
3210
|
|
Orono Senior
|
MN/US
|
Jillian Schultz
|
3213
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Pankhuri Kohli
|
3214
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Diana Oh
|
3216
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Adriana Hunt
|
3217
|
|
Huntington
|
CA/US
|
Srinivasan Arumugham
|
3218
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Madelyn Nishimi
|
3219
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Mackenzie Webb
|
3220
|
|
Carter
|
CA/US
|
Luis Escobar
|
3221
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Emil Irimpan
|
3222
|
|
Leland
|
CA/US
|
Phoebe Yin
|
3223
|
|
Leland
|
CA/US
|
Anurag Asthana
|
3225
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Julia Shouse
|
3226
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Louie Hoffenberg
|
3227
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Mackenzie Brennan
|
3228
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Maanik Chotalla
|
3229
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Edward Gaylord
|
3230
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Lindsay Campbell
|
3231
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Ryan Gilburne
|
3232
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Devansh Taori
|
3235
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Maria Mason
|
3236
|
|
Dipont China
|
CN
|
Emi Takeuchi
|
3237
|
|
Dipont China
|
CN
|
Liyan Zhu
|
3238
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Lisa Aubry
|
3242
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Kalp Mathur
|
3243
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Mira Kubba
|
3244
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Heidi Lai
|
3246
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Alex Bottenberg
|
3247
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Clever Chiu
|
3248
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Kairav Sharma
|
3249
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Ishaan Shrivastav
|
3250
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Soomin Kim
|
3251
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Vicky Jin
|
3252
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Samantha Griffith
|
3253
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Tyia Pilz
|
3254
|
|
Dipont China
|
CN
|
Xiuan Guo
|
3255
|
|
Dipont China
|
CN
|
Hexiang Yu
|
3256
|
|
Dipont China
|
CN
|
Yuqi Fu
|
3257
|
|
West Broward
|
FL/US
|
Joshua Vogel
|
3258
|
|
Edison
|
CA/US
|
Kate Cohee
|
3260
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Justin Lagera
|
3262
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Michaela Hill
|
3263
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Pooja Heragu
|
3264
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Rehet Chugh
|
3267
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Vishnu Pamula
|
3268
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sarah De Vegvar
|
3269
|
|
Orono Senior
|
MN/US
|
Jesse Bissen
|
3270
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
David Deng
|
3271
|
|
Monroe
|
CA/US
|
Ambar Mejia
|
3273
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Layal Bata
|
3275
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Meera Ganesh
|
3276
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Grace Wood
|
3277
|
|
Valley School Of
|
CA/US
|
Katherine Ho
|
3279
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Julia Dureault
|
3281
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Areeba Yasin
|
3282
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Sophia Lin
|
3283
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Sebastian Huang
|
3285
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Cole Wolfe
|
3287
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Keely Fuller
|
3288
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Chris Morillo
|
3291
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Isy Pacini
|
3292
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Andrew Orellana
|
3293
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Lola Rodrigues
|
3294
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Clara Wu
|
3295
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Baxton Chen
|
3298
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Natalie Altounian
|
3299
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Raquel Wescott
|
3300
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Vikram Balasubramanian
|
3301
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ayah Fattah
|
3302
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Brian Xu
|
3303
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kaiqi Zheng
|
3304
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Charitha Posam
|
3306
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Pranati Modumudi
|
3307
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Saniya Soni
|
3308
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Vanessa Nguyen
|
3309
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arfa Shaik
|
3310
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Nosheen Hossain
|
3312
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Emily Wen
|
3314
|
|
Nova
|
FL/US
|
Brian Frankel
|
3316
|
|
Nova
|
FL/US
|
Mariel Doriah
|
3317
|
|
Nova
|
FL/US
|
Jocelyn Hochsztein
|
3318
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Priyanka Vatturi
|
3321
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Chitra Jagannathan
|
3322
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Nikhil Kona
|
3323
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Adesuwa Agbonile
|
3325
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Sean Gallagher
|
3326
|
|
Harker
|
CA/US
|
Lisa Liu
|
3330
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arusha Patil
|
3331
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rishi Jain
|
3332
|
|
Nova
|
FL/US
|
Camila Moreno
|
3333
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Jehannaz Dastoor
|
3334
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Alanna Cronk
|
3338
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Rahul Iyer
|
3339
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Aarti Kapoor
|
3341
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Henry Silberger
|
3342
|
|
Niles West HS
|
IL/US
|
Patricia Calma
|
3343
|
|
Niles West HS
|
IL/US
|
Jeremy Litberg
|
3344
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sarah McMurry
|
3345
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Philip Clement
|
3347
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Chris Wong
|
3348
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Ruchi Shah
|
3349
|
|