Arcadia
|
CA/US
|
Victor Luo
|
Arcadia VL
|
WL
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Avani Reddy
|
BASIS Independent Silicon Valley AR
|
WL
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Eish Kapoor
|
BASIS Independent Silicon Valley EK
|
WL
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Megha Kondapally
|
BASIS Independent Silicon Valley MK
|
WL
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Sharvani Jha
|
BASIS Independent Silicon Valley SJ
|
WL
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Shreya Kannan
|
BASIS Independent Silicon Valley SK
|
WL
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Asha Mahajani
|
BASIS Scottsdale AM
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Jennifer Pan
|
Beckman JP
|
WL
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Devansh Taori
|
Bellarmine CP
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ankit Mukherjee
|
Bellarmine CP AM
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Devin Ngo
|
Bellarmine CP DN
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Peter Boennighausen
|
Bellarmine CP PB
|
|
|
Bentley
|
CA/US
|
Katie Stamm-Kirk
|
Bentley KS
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Asher Radziner
|
Brentwood AR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Carson Horky
|
Brentwood CH
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Emma Blum
|
Brentwood EBl
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Eve Levenson
|
Brentwood EL
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Ethan Liu
|
Brentwood ELi
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Hunter Heisz
|
Brentwood HHe
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Deconcini
|
Brentwood JD
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jacob Reiter
|
Brentwood JR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Kiley McKay
|
Brentwood KM
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Katie Raphaelson
|
Brentwood KR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Lily Richman
|
Brentwood LR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Maxwell Cohen
|
Brentwood MC
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Ryan Younger
|
Brentwood RY
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Sam Serber
|
Brentwood SS
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Whit Jackson
|
Brentwood WJ
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Ethan Kostishak
|
Brophy CP EK
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Reece Krantz
|
Brophy CP RK
|
|
|
Central Valley
|
WA/US
|
Arin Mitchell
|
Central Valley AM
|
|
|
Central Valley
|
WA/US
|
Emily Michels
|
Central Valley EM
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Ann Zhang
|
Cherry Creek AZ
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Chloe Brew
|
Cherry Creek CB
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Claudia Guerra
|
Cherry Creek CG
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Shruti Kaul
|
Cherry Creek SK
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Javier Navarrete
|
Christopher Columbus JN
|
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Noella Park
|
CL Education NP
|
|
|
Clovis East
|
CA/US
|
|
Clovis East
|
WL
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Amara Cohen
|
College Prep AC
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Deirdre Baker
|
College Prep DB
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Michael Katari
|
College Prep MK
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Sophia Durney
|
College Prep SD
|
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Varshni Muralidharan
|
Coppell VM
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Daniel Ruiz
|
Cypress Bay DR
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Eli Nir
|
Cypress Bay EN
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Hannah Kang
|
Cypress Bay HK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Iksha Patra
|
Cypress Bay IP
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Shawn Dermer
|
Cypress Bay SD
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Shawn Hatchwell
|
Cypress Bay SH
|
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Blue O'Brennan
|
Denver East BO
|
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Max Donovan
|
Denver East MD
|
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Theo Culhane
|
Denver East TC
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ayush Maganahalli
|
Dougherty Valley AM
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Chaitanya Sayani
|
Dougherty Valley CS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Karen Wang
|
Dougherty Valley KW
|
WL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sameer Ziaee
|
Dougherty Valley SZ
|
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Bailey Kane
|
Douglas BK
|
WL
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Michaela Hill
|
Douglas MH
|
WL
|
|
Eastside Catholic
|
WA/US
|
Drew Charters
|
Eastside Catholic DC
|
|
|
Eastside Catholic
|
WA/US
|
Nathaniel Mahlum
|
Eastside Catholic NM
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Charlotte Diamant
|
El Cerrito CD
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Claire Sterling
|
El Cerrito CS
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Eleanor Maoz
|
El Cerrito EM
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Jet Bristol-Ramsey
|
El Cerrito JB
|
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Sirisha Gudavalli
|
Fairview SG
|
WL
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Teal Witter
|
Fairview TW
|
WL
|
|
Ferris
|
WA/US
|
Chris Coles
|
Ferris CC
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Cassidy Brennan
|
George Washington CO CB
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Jane Stephens
|
George Washington CO JS
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Kate Burnite
|
George Washington CO KB
|
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Alec Bellis
|
Gig Harbor AB
|
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Cameron Allen
|
Gig Harbor CA
|
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Colin McKay
|
Gig Harbor CM
|
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Kayla Garcia
|
Gig Harbor KG
|
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Summer Ash
|
Gig Harbor SA
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Bennett Eckert
|
Greenhill BE
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Shreya Agalwala
|
Greenhill SA
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Shruthi Krishnan
|
Greenhill SK
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varad Agarwala
|
Greenhill VA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Emmiee Malyugina
|
Harker EM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karen Qi
|
Harker KQ
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kelly Shen
|
Harker KS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Neha Tallapragada
|
Harker NT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ray Xu
|
Harker RX
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Lu
|
Harker SL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Satvik Narasimhan
|
Harker SN
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Suraj Pakala
|
Harker SP
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Srivatsav Pyda
|
Harker SPy
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Zarek Drozda
|
Harker ZD
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Anjee Feng
|
Harvard-Westlake AF
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Aidan Luscinski
|
Harvard-Westlake AL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Anusha Mathur
|
Harvard-Westlake AM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AMo
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alisha Sahi
|
Harvard-Westlake AS
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Cameron Cohen
|
Harvard-Westlake CC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Charles Connon
|
Harvard-Westlake CCo
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Connor Engel
|
Harvard-Westlake CE
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Dario Madyoon
|
Harvard-Westlake DM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Engel
|
Harvard-Westlake EE
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Keare
|
Harvard-Westlake EK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Eunice Kiang
|
Harvard-Westlake EKi
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Ethan Rosen
|
Harvard-Westlake ER
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Emmanuel Zilber
|
Harvard-Westlake EZ
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
George Grube
|
Harvard-Westlake GG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Hannah Mittleman
|
Harvard-Westlake HM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Indu Pandey
|
Harvard-Westlake IP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Julia Cosgrove
|
Harvard-Westlake JC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jake Davidson
|
Harvard-Westlake JD
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jessa Glassman
|
Harvard-Westlake JG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Joanna Im
|
Harvard-Westlake JI
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jenna Kronenberg
|
Harvard-Westlake JK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jesse Nadel
|
Harvard-Westlake JN
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
Harvard-Westlake JNa
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Kevin Wesel
|
Harvard-Westlake KW
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Lauren Morganbesser
|
Harvard-Westlake LM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Liz Yount
|
Harvard-Westlake LY
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Madison Huggins
|
Harvard-Westlake MH
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Nick Platt
|
Harvard-Westlake NP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Nikhila Sylbert
|
Harvard-Westlake NSy
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Natalie Winters
|
Harvard-Westlake NW
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Octavia Tyagi
|
Harvard-Westlake OT
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samuel Buckley-Bonanno
|
Harvard-Westlake SB
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Stephanie Cho
|
Harvard-Westlake SC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Klink
|
Harvard-Westlake SK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Sarah Reiff
|
Harvard-Westlake SR
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Valerie Velazquez
|
Harvard-Westlake VV
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Will Berlin
|
Harvard-Westlake WB
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Will Cook-Healy
|
Harvard-Westlake WC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
William Park
|
Harvard-Westlake WP
|
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Conor Downey
|
Henry W. Grady CD
|
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Grace Bridges
|
Henry W. Grady GB
|
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Harrison Wilco
|
Henry W. Grady HW
|
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Meredith Fossitt
|
Henry W. Grady MF
|
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Will Taft
|
Henry W. Grady WT
|
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Chole Irwin
|
Hockaday CI
|
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Cynthia Ji
|
Hockaday CJ
|
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Jennifer Wang
|
Hockaday JW
|
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Kate Keough
|
Hockaday KK
|
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Sahar Massoudian
|
Hockaday SM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Cameron Hendrickson
|
Immaculate Heart CH
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Daniela Elizondo
|
Immaculate Heart DE
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Elizabeth Stafford
|
Immaculate Heart ES
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Grace Wood
|
Immaculate Heart GW
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Kelly Kim
|
Immaculate Heart KK
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Louisa Melcher
|
Immaculate Heart LM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LMi
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
McKenna Hendrickson
|
Immaculate Heart MH
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Mia Speier
|
Immaculate Heart MS
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Faris Gulamali
|
Interlake FG
|
WL
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Richard Ma
|
Interlake RM
|
WL
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Alexis Alex
|
Isidore Newman AA
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Christy Mo
|
Isidore Newman CM
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Abhijeet Grewal
|
James Logan AG
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Isaiah Gerardo
|
James Logan IG
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Nikhil Kona
|
James Logan NK
|
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Claire Smith
|
Juan Diego Catholic CS
|
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Ghada Shehab
|
Juan Diego Catholic GS
|
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Amber Wang
|
Katy Taylor AW
|
WL
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Maya Xia
|
Katy Taylor MX
|
WL
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Conner Chyung
|
Kent Denver CC
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Dan Taro
|
Kent Denver DT
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Justin Coopersmith
|
Kent Denver JC
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jake Zane
|
Kent Denver JZ
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Max Nelson
|
Kent Denver MN
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Otto Wimer
|
Kent Denver OW
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
jason yang
|
Kinkaid JY
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Sam Segal
|
Kinkaid SS
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Vivian Liu
|
Kinkaid VL
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Bailey Dettmer
|
L C Anderson BD
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Isaac Swedlow
|
L C Anderson IS
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
James Thomason
|
L C Anderson JT
|
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Alex Zhao
|
La Canada AZ
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Abigail Tosheff
|
La Costa Canyon AT
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Briana Courtney
|
La Costa Canyon BC
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Carolyn Young
|
La Costa Canyon CY
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Gabrielle Courtney
|
La Costa Canyon GC
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Jack Coyle
|
La Costa Canyon JC
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Karissa Low
|
La Costa Canyon KL
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Olivia Karson
|
La Costa Canyon OK
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Ryan Leigh
|
La Costa Canyon RL
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Zoe Tillman
|
La Costa Canyon ZT
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Alex Martin
|
La Reina AM
|
WL
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elleora Svoboda
|
La Reina ESv
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Hannah Bartels
|
La Reina HB
|
WL
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Hannah Koegler
|
Lake Highland Prep HK
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Julia Wu
|
Lake Highland Prep JW
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Krupali Patel
|
Lake Highland Prep KP
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Michael Corder
|
Lake Highland Prep MC
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Dyle Yoon
|
Leland DY
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Danny Vesurai
|
Los Altos DV
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
James Naumovski
|
Los Altos JN
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Sasha Narain
|
Los Altos SN
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Pérez
|
Loyola AP
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Bo Slade
|
Loyola BS
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Colin Hatanaka
|
Loyola CH
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Darren Kim
|
Loyola DKi
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Douglas Wickham
|
Loyola DW
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Eric Shevlet
|
Loyola ES
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Graeme Collins
|
Loyola GC
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Grant Regen
|
Loyola GR
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Holden Fraser
|
Loyola HF
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Overing
|
Loyola JO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nathaniel Tran
|
Loyola NT
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Zohair Madhani
|
Loyola ZM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Anya Poplavska
|
Lynbrook AP
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Chris Wang
|
Lynbrook CW
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Divya Nelakonda
|
Lynbrook DN
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Hsin Yen Huang
|
Lynbrook HH
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Harrison Wang
|
Lynbrook HW
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nikhil Ajjarapu
|
Lynbrook NA
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nisarg Shah
|
Lynbrook NS
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Paul Nguyen
|
Lynbrook PN
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Selina Li
|
Lynbrook SL
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shailja Somani
|
Lynbrook SS
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Lynbrook VV
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Claire Cohen
|
Marlborough CC
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Mia Coates
|
Marlborough MC
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Zoe Wasserman
|
Marlborough ZW
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Asia Thomas
|
Meadows AT
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Edward Rastgoo
|
Meadows ER
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Kathy Bond
|
Meadows KB
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Luis Sandoval
|
Meadows LS
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Alexander Kassouni
|
Mira Loma AK
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Adith Srivatsa
|
Mira Loma AS
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Christopher Liu
|
Mira Loma CL
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Nikhilesh Kumar
|
Mira Loma NK
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Sindhuja Vaidhyanathan
|
Mira Loma SV
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Timothy Simonhadi
|
Mira Loma TS
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Armaan Kalyanpur
|
Mission San Jose AK
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Julia Park
|
Mission San Jose JP
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Prachit Bhike
|
Mission San Jose PB
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Rishab Ramapriyan
|
Mission San Jose RR
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Shivane Sabharwal
|
Mission San Jose SS
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Sonia Sakleshpur
|
Mission San Jose SSa
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Sonya Verma
|
Mission San Jose SV
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Brandon Ma
|
Monta Vista BM
|
WL
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Lucy Huang
|
Monta Vista LH
|
WL
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Oliver Zhao
|
Monta Vista OZ
|
WL
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Steven Chung
|
Monta Vista SC
|
WL
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Shriya Perati
|
Monta Vista SP
|
WL
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sajeev Saluja
|
Monta Vista SS
|
WL
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Derek Zhang
|
Mountain View DZ
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Karen Xia
|
Mountain View KX
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Vandita Pendse
|
Mountain View VP
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Varun Paranjpe
|
Mountain View VPa
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Caroline Martin
|
New Trier CM
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Louie Kollar
|
New Trier LK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Marcus Duquette
|
New Trier MD
|
WL
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Amit Kukreja
|
Newark Science AK
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Brianna Aaron
|
Newark Science BA
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Madison Lewis
|
Northland Christian ML
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Margaret Purcell
|
Northland Christian MP
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Dipashreya Sur
|
Notre Dame DS
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Alex Bauman
|
Oakwood School - North Hollywood AB
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Ari Mostow
|
Oakwood School - North Hollywood AM
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Arlo Weiner
|
Oakwood School - North Hollywood AW
|
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Isabel Jeronimo
|
Orosi IJ
|
WL
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Anna Lu
|
Palo Alto (Independent) AL
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Anant Marur
|
Palo Alto (Independent) AM
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Colin Fee
|
Palo Alto (Independent) CFe
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Frances Zhuang
|
Palo Alto (Independent) FZh
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Griffin Carlson
|
Palo Alto (Independent) GC
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Ishan Gaur
|
Peninsula IG
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas Le Barillec
|
Peninsula JL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Kris Kaya
|
Peninsula KK
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Moon Sung Gwak
|
Peninsula MG
|
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Parker Whitfill
|
Phoenix Country Day PW
|
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Aimun Khan
|
Plano East AK
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Esteban Mendoza
|
Polytechnic EM
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Shane Garrity
|
Polytechnic SG
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Afra Ahmed
|
Presentation AA
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Amy Santos
|
Presentation AS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Jessica Wei
|
Presentation JW
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Mariah Stewart
|
Presentation MS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nicole-Caroline Munoz
|
Presentation NM
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Renuka Garg
|
Presentation RG
|
|
|
Reno
|
NV/US
|
Ariyani Challapalli
|
Reno AC
|
|
|
Reno
|
NV/US
|
Heather Foster
|
Reno HF
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Kenzo Okasaki
|
Rowland Hall-St. Mark's KO
|
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Madeeha Sheriff
|
Sage Ridge MS
|
WL
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Sunny Dhindsa
|
Sage Ridge SD
|
WL
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Emma Hagyard
|
Salpointe Catholic EH
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Amulya Vadlakonda
|
Saratoga AV
|
WL
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Austin Wang
|
Saratoga AW
|
WL
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Shrey Desai
|
Saratoga SD
|
WL
|
|
Sprague
|
OR/US
|
Brandon Roth
|
Sprague BR
|
|
|
Sprague
|
OR/US
|
Colin Gesik
|
Sprague CG
|
|
|
Sprague
|
OR/US
|
Santiago Monleon
|
Sprague SM
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Luc Weidell
|
St. Francis LW
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Pridhvi Vegesna
|
St. Francis PV
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Sudeep Aditham
|
St. Francis SA
|
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Silu Men
|
Sunset SM
|
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Arun Sundar
|
Torrey Pines HS Speech and Debate AS
|
WL
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Joshua Chung
|
Torrey Pines HS Speech and Debate JC
|
WL
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Kathleen Chang
|
Torrey Pines HS Speech and Debate KC
|
WL
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Nithin Krishnamurthi
|
Torrey Pines HS Speech and Debate NK
|
WL
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Sumin Hwang
|
Torrey Pines HS Speech and Debate SH
|
WL
|
|
Westview
|
CA/US
|
Andrew Lee
|
Westview AL
|
|
|
Westview
|
CA/US
|
Daniel Fan
|
Westview DF
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Bianca Rathwick
|
Winston Churchill BR
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Kim Hsun
|
Winston Churchill KH
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
William Coltzer
|
Winston Churchill WC
|
|
|