Aberdeen Central
|
SD/US
|
Prosper & Frerick
|
Aberdeen Central PF
|
|
|
Aberdeen Central
|
SD/US
|
Rumpca & Jamal
|
Aberdeen Central RJ
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Kane & Valentino
|
Addison Kane
|
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Mast & Rademaker
|
Appleton East MR
|
|
|
Asian Debate League
|
TW
|
Cheng & Chuang
|
Asian Debate League CC
|
|
|
Asian Debate League
|
TW
|
Chen & Huang
|
Asian Debate League CH
|
|
|
Asian Debate League
|
TW
|
Tang & Shih
|
Asian Debate League TS
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Khan & Yang
|
Berkeley Prep KY
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Siegman & Singh
|
Berkeley Prep SS
|
|
|
South
|
MN/US
|
Ali & Barry
|
Bloomington AB
|
|
|
South
|
MN/US
|
Allegro Wang
|
Bloomington MW
|
|
|
Brooklyn Independent
|
NY/US
|
Eluto & Weisberger
|
Brooklyn Independent EW
|
|
|
Calhoun
|
GA/US
|
Ku & Falkenstein
|
Calhoun KF
|
|
|
Centennial
|
MD/US
|
Li & Park
|
Centennial LP
|
|
|
Clovis North Educational Center
|
CA/US
|
Harris & Park
|
Clovis North HP
|
|
|
Clovis North Educational Center
|
CA/US
|
Sandhu & Moon
|
Clovis North SM
|
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Isakovic & Hoffman
|
Denver Arts School IH
|
|
|
Denver independent
|
CO/US
|
Roberts & Wilson
|
Denver independent RW
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Groven & Peters
|
Eagan GP
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Lutz & Quick
|
Eagan LQ
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Roberts & Wilary
|
Eagan RW
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Sabel & Stanton
|
Eagan SS
|
|
|
East Kentwood
|
MI/US
|
Booker & Obuchi
|
East Kentwood BO
|
|
|
Edgemont Jr.
|
NY/US
|
Jin & Mohamed
|
Edgemont JrSr JM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Carlson & Shannahan
|
Edina CS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Kieser & Engh
|
Edina KE
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Rawal & Lepow
|
Edina RL
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Wells & Song
|
Edina WS
|
|
|
Encinitas
|
CA/US
|
Wimsatt & Wimsatt
|
Encinitas WW
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Brooks & Szulc-Donnell
|
Georgetown Day BS
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Ben-Isvy & Levin
|
Glenbrook North BL
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Cotler & Rose
|
Glenbrook North CR
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Fridman & Trufanov
|
Glenbrook North FT
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Baime & Kruger
|
Glenbrook South BK
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Callahan & Alla
|
Glenbrook South CA
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Carrane & Lee
|
Glenbrook South CL
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Patel & Valiaveedu
|
Glenbrook South PV
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Roberts & Fonrevay-Bedell
|
Glenbrook South RF
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Roche & Stryker
|
Glenbrook South RS
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Schuler & Schloss
|
Glenbrook South SS
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Grimsley & Ravi
|
Greenhill GR
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Wei & Marrero
|
Greenhill WM
|
|
|
Highland Park Senior
|
MN/US
|
Bannister & Dill
|
Highland Park BD
|
|
|
Highland Park Senior
|
MN/US
|
Thompson & Mulvaney
|
Highland Park MT
|
|
|
Holy Cross
|
LA/US
|
Sadhwani & Swift
|
Holy Cross SS
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Heligas & Levinson
|
Homewood-Flossmoor HL
|
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Keryk Kuiper
|
Iowa City KK
|
|
|
West
|
IA/US
|
Barrash & Waldron
|
Iowa City West BW
|
|
|
West
|
IA/US
|
Jain & Wang
|
Iowa City West JW
|
|
|
West
|
IA/US
|
Trepka & Roetlin
|
Iowa City West TR
|
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Weideman & Zabner
|
Iowa City WZ
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Hamilton & Mandava
|
Kent Denver HM
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Krauss & Kim
|
Kent Denver KK
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Devadas & Chong
|
Lexington DC
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
McCallum & Lee
|
Lexington ML
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Raghavan & Zheng
|
Lexington RZ
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Xu & Wong
|
Lexington XW
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Williams & Woods
|
Little Rock Central WW
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Adair & Vance
|
Marist AV
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
Neelakandan & James
|
McDonogh NJ
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Bates & Najmi
|
Meadows BN
|
|
|
South
|
MN/US
|
Ferguson & Nelson
|
Minneapolis South FN
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Byrne & Kirby
|
New Trier BK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Scullion & Hansell
|
New Trier SH
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Bennett & Sheikh
|
Niles West BS
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Chan & Beutelspacher
|
Niles West CB
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Grossman & Geraghty
|
Niles West GG
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Namakula & Reis
|
Niles West NR
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Salehitezangi & Patel
|
Niles West SP
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Thomas & Glancy
|
Niles West TG
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Bright-Patterson & Elkin
|
Northside CP BE
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Kim & Sanchez
|
Northside CP KS
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Snagel & Jones
|
Northside CP SJ
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jalan & Kong
|
Peninsula JK
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Tambe & Wang
|
Peninsula TW
|
|
|
Roosevelt
|
MN/US
|
Oquist & Phillips
|
Roosevelt OP
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Baumann & Sauvageau
|
Rosemount BS
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Kirkley & Stefanko
|
Rosemount KS
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Fedorenko & Sewpersaud
|
Rosemount SF
|
|
|
Roseville Area
|
MN/US
|
Colihan & Harrington
|
Roseville Area CH
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Lemons & Barker
|
Rowland Hall-St. Mark's BL
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Gordon & Lessnick
|
Rowland Hall-St. Mark's GL
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Matheson & Bernstein
|
Rowland Hall-St. Mark's MB
|
|
|
Rufus King
|
WI/US
|
Guy & Robinson
|
Rufus King GR
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Hansen & Josko
|
Sioux Falls Lincoln JH
|
|
|
Stevens Point Area Senior High (SPASH)
|
WI/US
|
Glaum & Meadows
|
SPASH GM
|
|
|
St Paul
|
MN/US
|
Goldman & Saari
|
St Paul GS
|
|
|
Traverse City Central
|
MI/US
|
Curtiss & Franz
|
Traverse City Central CF
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Brahin & Cusick
|
Walter Payton CP BC
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
McDermott & Sherman
|
Walter Payton CP MS
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Pickert & Yang
|
Walter Payton CP PY
|
|
|
Washburn
|
MN/US
|
Dresdner & Endo
|
Washburn DE
|
|
|
Washburn
|
MN/US
|
Huber & Klage
|
Washburn HK
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Ali & Charan
|
Wayzata AC
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Anita & Jindani
|
Wayzata AJ
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Binoy & Heigis
|
Wayzata BH
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Dabade & Davis
|
Wayzata DD
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Kamboj & Sitaram
|
Wayzata KS
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Methi & Stras
|
Wayzata MS
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Sharma & Hu
|
Wayzata SH
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Mujir & Soczynski
|
Wayzata So
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
George & Weng
|
Wayzata WG
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Day & Singh
|
WDM Valley DS
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Hurt & Hilzendeger
|
WDM Valley HH
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Carithers & Brannen
|
Westminster Schools CB
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Cotter & Kong
|
Westminster Schools CK
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Dayal & Hall
|
Westminster Schools DH
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Zhu & Bailey
|
Westminster Schools ZB
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Bazzell & Ferolie
|
Whitney Young BF
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Flippen & Sullivan
|
Whitney Young FS
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Robinson & Jacob
|
Whitney Young RJ
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Shields & Oladipo
|
Whitney Young SO
|
|
|
Wylie E. Groves
|
MI/US
|
Green & Meloche
|
Wylie E. Groves GM
|
|
|
Wylie E. Groves
|
MI/US
|
Gordner & Smith
|
Wylie E. Groves GS
|
|
|