Cal Invitational UC Berkeley
2017 — CA/US
Field in Dramatic Interpretation
148 entries
Institution | Location | Entry | Code | Status |
---|---|---|---|---|
James Logan | CA/US | Gabriel Wong | 100 | |
American Heritage | FL/US | Emma Quarequio | 161 | |
Anderson | TX/US | Amelia Crowe | 205 | |
Anderson | TX/US | Ava Patterson | 245 | |
Archbishop Mitty | CA/US | Diego Blanc Zoco | 304 | |
Archbishop Mitty | CA/US | Piper Lewis | 335 | |
Archbishop Mitty | CA/US | Shanaya Sales | 347 | |
Archbishop Mitty | CA/US | Ande Burns | 390 | |
Archbishop Mitty | CA/US | Paige Decena | 418 | |
Bear Creek | CO/US | Leigh Button | 499 | |
Bellarmine College Prep | CA/US | Ashwin Pillai | 500 | |
Bellarmine College Prep | CA/US | Michael Betlej | 501 | |
Bellarmine College Prep | CA/US | Xavier Liu | 504 | |
CK McClatchy | CA/US | Sofia Abramsky-Sze | 539 | |
Charles W Flanagan | FL/US | David Rodriguez | 571 | |
Cherry Creek | CO/US | Hyung-il Shim | 579 | |
Cherry Creek | CO/US | Nadja De Sa | 582 | |
Cherry Creek | CO/US | Annie Cheng | 583 | |
Cherry Creek | CO/US | Emma Khorunzhy | 586 | |
Cherry Creek | CO/US | Brady Jacob | 587 | |
Cherry Creek | CO/US | Emily Zeng | 588 | |
Cherry Creek | CO/US | Bryn Tran | 589 | |
Claremont | CA/US | Alex Pena | 590 | |
Classical | CA/US | Claire Andolina | 592 | |
Clovis North | CA/US | Erika Osilla | 599 | |
Cypress Bay | FL/US | Kaylin Ambrose | 600 | |
Cypress Bay | FL/US | Aetedal Odeh | 601 | |
Davis | CA/US | Anna Seahill | 602 | |
Democracy Prep Bronx Prep | NY/US | Tavan Thomas | 611 | |
Democracy Prep Endurance | NY/US | Mia Fox | 612 | |
Democracy Prep Harlem | NY/US | Marlynn Pollard | 614 | |
Dougherty Valley | CA/US | Ashwathi Nair | 615 | |
Dougherty Valley | CA/US | Priya Rajkumar | 616 | |
Dougherty Valley | CA/US | Edric Ma | 617 | |
El Capitan | CA/US | Lauren Miller | 618 | |
El Cerrito | CA/US | Leah Carraher | 619 | |
Elko | NV/US | Taylor Avery | 620 | |
Evergreen Valley | CA/US | Sneha Kurella | 621 | |
Evergreen Valley | CA/US | Tuan Le | 622 | |
Evergreen Valley | CA/US | Ruchika Saswade | 623 | |
Evergreen Valley | CA/US | Elizabeth Thach | 624 | |
Evergreen Valley | CA/US | Victoria Lacampagne | 625 | |
Evergreen Valley | CA/US | Gaayathria Catari | 626 | |
G. Holmes Braddock | FL/US | Alejandro Cuellar | 627 | |
G. Holmes Braddock | FL/US | Andrea Lopez | 628 | |
G. Holmes Braddock | FL/US | Adrian Colina | 629 | |
Hamilton | AZ/US | Valerie Navarrete | 631 | |
Hamilton | AZ/US | Allison Chen | 632 | |
Irvington | CA/US | Bhavini Lakshmanan | 633 | |
Irvington | CA/US | Sukhman Singh | 634 | |
Irvington | CA/US | Mehaa Mekala | 635 | |
Isidore Newman | LA/US | Claire Rufin | 638 | |
James Logan | CA/US | Chitra Jagannathan | 639 | |
James Logan | CA/US | Sukhmanpreet Kaur | 640 | |
James Logan | CA/US | Isha Doshi | 641 | |
James Logan | CA/US | Ahmed Nour | 642 | |
James Logan | CA/US | Antonio Flores | 643 | |
James Logan | CA/US | Dillon Goulart | 644 | |
James Logan | CA/US | Taylor Turner | 645 | |
Kennedy | CA/US | Sareth Silvestre | 646 | |
Kennedy | CA/US | Tatiyana Weltman | 647 | |
Kennedy | CA/US | Alison Newens | 648 | |
Kennedy | CA/US | Taylor Bains | 649 | |
Kent Denver | CO/US | Jeremy Gart | 650 | |
Kent Denver | CO/US | Jennifer Weiske | 651 | |
Kent Denver | CO/US | Mira Subramanian | 652 | |
Kent Denver | CO/US | Camryn Slosky | 653 | |
Kent Denver | CO/US | Jude Barakat | 654 | |
Kent Denver | CO/US | Aaron Mathews | 655 | |
Kent Denver | CO/US | Kristen Schmidt | 656 | |
Kent Denver | CO/US | Siena Whitaker | 657 | |
Kent Denver | CO/US | Katrina Starbird | 658 | |
Kent Denver | CO/US | Anna Veltri | 659 | |
Kent Denver | CO/US | Alice Noble | 660 | |
Kent Denver | CO/US | Flynn Zook | 661 | |
Kent Denver | CO/US | Kara D'Allessandro | 662 | |
Kent Denver | CO/US | Esther Omegba | 663 | |
La Salle | CA/US | Hunter Newell | 664 | |
La Salle | CA/US | Josefina Alvarez | 665 | |
Lake Highland Prep | FL/US | Catie Sautter | 667 | |
Lakewood | CO/US | Emma Green | 668 | |
Lakewood | CO/US | Logan Klutse | 669 | |
Leland | CA/US | Samantha Johnson | 670 | |
Leland | CA/US | Yagmur Oner | 671 | |
Leland | CA/US | Wing Chan | 672 | |
Leland | CA/US | Alisa Lee | 673 | |
Leland | CA/US | Minjoo Kim | 674 | |
Leland | CA/US | Adel Djebroun | 675 | |
Leland | CA/US | Leslie Park | 677 | |
Littleton Independent IE | CO/US | Kelly Steinberg | 678 | |
Los Osos | CA/US | Gabriella Guerrieri | 679 | |
Lovejoy | TX/US | Samantha Carter | 680 | |
Madison Central | MS/US | Walker Duncan | 681 | |
Madison Central | MS/US | Selah Hall | 682 | |
Miami Beach Senior | FL/US | Darlene Adirika | 683 | |
Milpitas | CA/US | Pratibha Ramasamy | 684 | |
Mira Loma | CA/US | Brian Shan | 685 | |
Mira Loma | CA/US | Srushti Naik | 686 | |
Mira Loma | CA/US | Edward Jung | 687 | |
Miramonte | CA/US | Jacqueline Decareau | 688 | |
Miramonte | CA/US | Helen Casendino | 689 | |
Miramonte | CA/US | Julia Erdem | 690 | |
Mission San Jose | CA/US | Neeti Dhomse | 691 | |
Mission San Jose | CA/US | Rahul Iyer | 692 | |
Mission San Jose | CA/US | Esha Nair | 693 | |
Mission San Jose | CA/US | Angela Shalizi | 694 | |
Mission San Jose | CA/US | Ayush Agarwal | 695 | |
Mission San Jose | CA/US | Ishaana Kodnani | 696 | |
Mission San Jose | CA/US | Durga Arjun | 697 | |
Monroe | CA/US | Alliyah Baldwin | 698 | |
Monroe | CA/US | Elizabeth Lopez | 699 | |
Monroe | CA/US | Loumaile Finau | 700 | |
Monta Vista | CA/US | Eesha Moona | 701 | |
Monte Vista | CA/US | Tercel Su | 702 | |
North Hollywood | CA/US | Zach Grove | 703 | |
North Hollywood | CA/US | Samson Herman | 704 | |
Oakwood | CA/US | Cathy Dinh | 705 | |
Orosi | CA/US | Deanna Perez | 706 | |
Orosi | CA/US | Jasmin Valero | 707 | |
Overland | CO/US | Shanyah Marshall | 708 | |
Peninsula | CA/US | Elizabeth Ho | 709 | |
Presentation | CA/US | Maria Mason | 711 | |
Presentation | CA/US | Allison Dosdos | 712 | |
Presentation | CA/US | Aparna Kumar | 713 | |
Presentation | CA/US | Anisha Reimert | 714 | |
Sonoma | CA/US | Gavin Patchet | 715 | |
Sonoma | CA/US | Elizabeth Kolling | 716 | |
South San Francisco | CA/US | Kanani Cortez | 717 | |
St Thomas | TX/US | Jacob Lara | 718 | |
Success | NY/US | Mame Seck | 719 | |
Golden State | CA/US | Simrun Sakhrani | 721 | |
Golden State | CA/US | Tavish Mohanti | 722 | |
Harker | CA/US | Taylor Lam | 723 | |
Harker | CA/US | Prerana Acharyya | 724 | |
Harker | CA/US | Wynter Chaverst | 725 | |
Harker | CA/US | Nikki Solanki | 726 | |
Harker | CA/US | Ananya Suryadevara | 727 | |
Harker | CA/US | Matthew Hajjar | 728 | |
Harker | CA/US | Ashna Reddy | 729 | |
Harker | CA/US | Madeleine Hansen | 730 | |
Harker | CA/US | Anishka Raina | 731 | |
Harker | CA/US | Nicole Tian | 732 | |
Harker | CA/US | Rhea Nanavati | 733 | |
Union | OK/US | Jennifer Maupin | 734 | |
University Laboratory | HI/US | Caitlin Ceria | 735 | |
University Laboratory | HI/US | Taylor Belmonte | 736 | |
University Laboratory | HI/US | Christopher Pascua | 737 | |
University Laboratory | HI/US | Shania Gabrillo | 738 |