Anderson
|
TX/US
|
Steven Manning
|
1502
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Isaac Martin
|
1503
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Nirmik Tambe
|
1504
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Albert Chu
|
1507
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Kayra Ilkbahar
|
1508
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Shrayes Upadhyayula
|
1509
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Sean Gallagher
|
1510
|
|
Bear Creek
|
CO/US
|
McKenzi Bjerke
|
1511
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Joel Joseph
|
1512
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Atul Saha
|
1513
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Rishab Yeddula
|
1514
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Anuj Kothari
|
1515
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Adhitya Venkatraman
|
1516
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Purin Changkiendee
|
1517
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Ana Ramos
|
1518
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Emily Valerio
|
1519
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Lauryn Sall
|
1520
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Amalia Frommelt
|
1521
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Cole Drew
|
1522
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Himanvi Kopuri
|
1523
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Stone Heyman
|
1524
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Shrushti Manikandan
|
1525
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Maya Robbins
|
1526
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
David Camhi
|
1527
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Mallika Gill
|
1528
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Anshul Narain
|
1529
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Nick Boroski
|
1530
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Pooja Heragu
|
1531
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Fyze Tulyag
|
1532
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Caroline Hubbard
|
1533
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Micalyn Struble
|
1534
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Kartik Nighojkar
|
1535
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Nandit Gurtu
|
1537
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Ishaan Singhal
|
1538
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
George Kim
|
1539
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kian Bagherlee
|
1540
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Alberto Loaiza
|
1541
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gustavo Duran
|
1543
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jose Quinones
|
1544
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Alexia Cosman
|
1545
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Joseph Walsh
|
1546
|
|
Cypress
|
CA/US
|
James Lu
|
1547
|
|
Davis
|
CA/US
|
Benton Harshaw
|
1548
|
|
Davis
|
CA/US
|
Nirasean Guarino
|
1549
|
|
Davis
|
CA/US
|
Avery Keller
|
1550
|
|
Davis
|
CA/US
|
Benjamin Hoffner-Brodsky
|
1551
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Alex RamosToro
|
1552
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gabe Lee
|
1553
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tanya Mahadwar
|
1554
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sanjana Raganathan
|
1555
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shaheer Sandhu
|
1556
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bella Hung
|
1557
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saad Jamal
|
1558
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bryan Chen
|
1559
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Humza Khan
|
1560
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pooja Chimata
|
1561
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Max Zhang
|
1562
|
|
Eastwood
|
TX/US
|
Andrew Lowrance
|
1563
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Kyle Kishimoto
|
1564
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Arpna Ghanshani
|
1565
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Shivam Agarwal
|
1566
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Bailey Hobey
|
1567
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
1568
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Kyle Montgomery
|
1569
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Kyle Winter
|
1570
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Chase Hood
|
1571
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Michelle Fang
|
1572
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Shreyoshi Das
|
1573
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Adi Ojha
|
1574
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Suket Shah
|
1575
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Kyle Whipple
|
1576
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Likhit Agrawal
|
1577
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Chris Thomas
|
1578
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Ishita Palit
|
1579
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Samantha Surdek
|
1580
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Anisha Gowda
|
1581
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Trisha Motupalli
|
1582
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Nikhil Guddati
|
1583
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Colton Moraine
|
1584
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Robert Boley
|
1585
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Michelle Huang
|
1586
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Emily Liu
|
1587
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Serena Lee
|
1588
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Amulya Donthi
|
1589
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Benjamin Tjandra
|
1590
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Nikhil Kona
|
1591
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Abhijeet Grewal
|
1592
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Hogan
|
1593
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Timea Ryan
|
1594
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Katrina Starbird
|
1595
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack London
|
1596
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Lauren Huttner
|
1597
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Bailey Amspoker
|
1598
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Daniel Chao
|
1599
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Yuyan Guo
|
1600
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Andrew Langford
|
1601
|
|
Lake Oswego Senior
|
OR/US
|
SaraJane Griffiths
|
1602
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Leo Brooks-Sinkoff
|
1603
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Hailey Breaker
|
1604
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Theodora Ciobanu
|
1605
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Humberto Soto
|
1606
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Danielle Nahmiach
|
1607
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Max Chambers
|
1608
|
|
Leland
|
CA/US
|
James Simmons
|
1609
|
|
Leland
|
CA/US
|
Vincent Lin
|
1610
|
|
Leland
|
CA/US
|
Adam Towers
|
1611
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ramin Eghtesadi
|
1612
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ken Tanaka
|
1614
|
|
Leland
|
CA/US
|
Shyan Shorkzadeh
|
1615
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Eunice Yang
|
1616
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Spencer Dembner
|
1617
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Johannah Belk
|
1618
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Shivani Radhakrishnan
|
1619
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Collins Morgan
|
1620
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
James Kennedy
|
1621
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Taite-Lynn Borozny
|
1622
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Rithik Tangella
|
1623
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Dayton Thompson
|
1624
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Andrew Evins
|
1625
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Eden Amin
|
1626
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Connor Redding
|
1627
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Anna Rouse
|
1628
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Vineet Mudupalli
|
1629
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aditya Kuppili
|
1630
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Ethan Wu
|
1632
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Praveen Gunendran
|
1635
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Kelly Zheng
|
1636
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Asim Khan
|
1637
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Taisuke Fox
|
1638
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Evan Steinberg
|
1639
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Jules Fogarty
|
1640
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
David Deng
|
1641
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Ronuk Ray
|
1643
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Usman Hanif
|
1644
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Raymond Fang
|
1645
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Rahul Sohi
|
1646
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Timothy Huang
|
1647
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Felix Majewski
|
1648
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Fouad Yazbeck
|
1649
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Jacob Bronshteyn
|
1650
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Austin Chen
|
1651
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Daniel Zhu
|
1652
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Eric Zhou
|
1653
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Patrick Kim
|
1654
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Mohammad Alam
|
1655
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Sarah Lanier
|
1656
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Madison Lewis
|
1657
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Lilly Hackworth
|
1658
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Dylan Skinner
|
1659
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Nick Chen
|
1660
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
William Brodnar
|
1661
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Valan Kaye
|
1662
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikitha Kalahasti
|
1664
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Samika Kikkeri
|
1665
|
|
Sanger
|
CA/US
|
Jose Aceves
|
1668
|
|
Sanger
|
CA/US
|
KyLynn Leffingwell
|
1669
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Kyle Wang
|
1670
|
|
Harker
|
CA/US
|
Dylan Parikh
|
1671
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nathan Ohana
|
1672
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Emily Steirman
|
1674
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Meera Santhanam
|
1675
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Jonathan Taylor
|
1677
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Will Cozadd
|
1678
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Eli Frankelstein
|
1679
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Alexandra Lipton
|
1680
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Trent Bangle
|
1681
|
|
University Laboratory
|
HI/US
|
Emily Greaver
|
1682
|
|
University Laboratory
|
HI/US
|
Coe Trevorrow
|
1683
|
|
University Laboratory
|
HI/US
|
Raine Higa
|
1684
|
|
Velasquez
|
CA/US
|
Mitali Sakharkar
|
1685
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Rachel Harris
|
1686
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Ethan Brown
|
1687
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jackson Freeman
|
1688
|
|
Ysleta
|
TX/US
|
Anissa Loya
|
1689
|
|
Ysleta
|
TX/US
|
Michelle Guevara
|
1690
|
|
Ysleta
|
TX/US
|
Darlene Garcia
|
1691
|
|
Ysleta
|
TX/US
|
Michael Loya
|
1692
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Aindri Patra
|
Aindri Patra
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gustavo Lanz
|
Gustavo Lanz
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Riley Shahar
|
Riley Shahar
|
|