American Heritage
|
FL/US
|
Alex Azor
|
2000
|
|
American Heritage
|
FL/US
|
Sydney Stewart
|
2001
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Ellena Dickerson
|
2002
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Amelia Crowe
|
2003
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Diego Blanc Zoco
|
2004
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Conor Sherry
|
2005
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Arjun Biju
|
2006
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Olivia Monroy
|
2007
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Nirmik Tambe
|
2008
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Srikar Kolluru
|
2009
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Victor Gill
|
2010
|
|
Bear Creek
|
CO/US
|
Mekaylah Moscoso
|
2011
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ronan MacRunnels
|
2012
|
|
Bullard
|
CA/US
|
Mia Romero
|
2013
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Molly Martin
|
2014
|
|
Chandler Prep
|
AZ/US
|
Colin Cipolla
|
2015
|
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Jayley Halpern-Drock
|
2016
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Joseph Eigner
|
2017
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Ben Stone
|
2018
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Nadja De Sa
|
2019
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Eliza Kornfeld
|
2020
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Swathi Kompella
|
2021
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Yuuki Hashimoto
|
2022
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Ayden Novick
|
2023
|
|
Classical
|
CA/US
|
Anna Davis
|
2024
|
|
Classical
|
CA/US
|
Kaitlyn Rogers
|
2025
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Hunter Tomich
|
2026
|
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Jesus Santos
|
2028
|
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Genesis Gomez
|
2029
|
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Ashley Alvarez
|
2030
|
|
Democracy Prep Harlem
|
NY/US
|
Clayton Fountain
|
2031
|
|
Democracy Prep Harlem
|
NY/US
|
Denzel Rodriguez
|
2032
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Aingkhu Ashemu
|
2033
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Maisie Bowdouris
|
2034
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Jalene Wong
|
2035
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Aditi Poduri
|
2036
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Prashant Mokkapati
|
2037
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Srimayi Annam
|
2038
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Lea Gifford
|
2039
|
|
Eastwood
|
TX/US
|
Jacob Tullius
|
2040
|
|
Elko
|
NV/US
|
Torria Petrie
|
2041
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Ruchika Saswade
|
2042
|
|
G. Holmes Braddock
|
FL/US
|
Alfredo Morales
|
2043
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Elaine Chan
|
2044
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Riya Kataria
|
2045
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Claire Rufin
|
2046
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Antonio Flores
|
2047
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Akram Nour
|
2048
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Timothy Oldham
|
2049
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Trevor Autenreith
|
2050
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Cole McDonnell
|
2051
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sammay Sharifi
|
2052
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Rhea Grover
|
2053
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jeremy Gart
|
2055
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Tyler Whitaker
|
2056
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jessica Mitchell
|
2057
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Sadie Mauger
|
2058
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Flynn Zook
|
2060
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Juliette Watkins
|
2061
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Adam Slosky
|
2062
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack Parkhouse
|
2063
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Aaron Mathews
|
2064
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Cade Anderson
|
2065
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Haseeb Memon
|
2066
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Jason James
|
2067
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Aleesha Chaudhry
|
2068
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Jacob Stock
|
2070
|
|
Leland
|
CA/US
|
Samuel Hirst
|
2071
|
|
Leland
|
CA/US
|
Christian Park-Gastelum
|
2074
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ashkun Asefirad
|
2075
|
|
Leland
|
CA/US
|
Sanjeev Vinodh
|
2076
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jennifer Quint
|
2077
|
|
Leland
|
CA/US
|
Cooper Houston
|
2078
|
|
Littleton Independent IE
|
CO/US
|
Kelly Steinberg
|
2079
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Clay Parker
|
2080
|
|
Madison Central
|
MS/US
|
Selah Hall
|
2081
|
|
Madison Central
|
MS/US
|
Walker Duncan
|
2082
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Fengyi Huang
|
2083
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Kaashvi Singal
|
2084
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Charlie McMurry
|
2085
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Prachi Sood
|
2086
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Hasan Ghori
|
2087
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Jacob Baum
|
2088
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Matthew Gill
|
2089
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Daniel Konstantino
|
2090
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Anastasia Ueda
|
2091
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Samir Banerjee
|
2092
|
|
Monroe
|
CA/US
|
Bryan Ruano
|
2093
|
|
Monroe
|
CA/US
|
Andrea Guerrero
|
2094
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Harshini Mangipudi
|
2095
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Ashna Khare
|
2096
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Taimoor Qureshi
|
2097
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Adam Lee
|
2098
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Courtney Fradelis
|
2099
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Rikhi Hundle
|
2100
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Max Gay
|
2101
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Esperanza Patino
|
2102
|
|
Overland
|
CO/US
|
Maya Sonnenfeld
|
2103
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Sophia Feller
|
2104
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Natalia Feinberg
|
2106
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Maria Mason
|
2107
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anisha Reimert
|
2108
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Ashlynne Steelman
|
2109
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Naomi Merritt
|
2110
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Siddharth Sabata
|
2111
|
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Spencer Frybergh
|
2112
|
|
Success
|
NY/US
|
Mia McNair
|
2113
|
|
Success
|
NY/US
|
Autumn Swepson
|
2114
|
|
Tahoma Senior
|
WA/US
|
Luke Johnson
|
2115
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Jedd Miguel
|
2116
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Tavish Mohanti
|
2117
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sahiti Kadiyala
|
2118
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ishani Cheshire
|
2119
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sana Aladin
|
2120
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Lalee Ibssa
|
2122
|
|
University Laboratory
|
HI/US
|
Tioleaoauli Posiulai
|
2123
|
|
University Laboratory
|
HI/US
|
Kaleo Harrison
|
2124
|
|
University Laboratory
|
HI/US
|
Kira Magnuson
|
2125
|
|