American Heritage
|
FL/US
|
Sahana Chandra
|
2500
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Varun Joshi
|
2501
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Kayra Ilkbahar
|
2502
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Taylor Unoki
|
2503
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Blaine Mitchell
|
2504
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Victor Gill
|
2505
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Richard Zhang
|
2506
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Alicia Stepin
|
2507
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Justin Li
|
2508
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ryan Biland
|
2509
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Kaitlynn Noyes
|
2510
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Bella Lalanne
|
2511
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Alyssa Conroy
|
2512
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Katelyn LaBelle
|
2513
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Jessee Espinosa
|
2514
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Annie Zhou
|
2515
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Emily Huang
|
2516
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Shrushti Manikandan
|
2517
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Joseph Eigner
|
2518
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Maxwell Fogler
|
2519
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Bennett Scott
|
2520
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Amalia Frommelt
|
2521
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Himanvi Kopuri
|
2522
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Nick Boroski
|
2523
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Pankhuri Kohli
|
2525
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kian Bagherlee
|
2526
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Alberto Loaiza
|
2527
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jonathan Lun
|
2528
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Alexia Cosman
|
2530
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gustavo Duran
|
2531
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jose Quinones
|
2532
|
|
Cypress
|
CA/US
|
Andrew Von Gries
|
2533
|
|
Davis
|
CA/US
|
Benton Harshaw
|
2534
|
|
Davis
|
CA/US
|
Nirasean Guarino
|
2535
|
|
Davis
|
CA/US
|
Avery Keller
|
2536
|
|
Davis
|
CA/US
|
Sithmi Jayasundara
|
2538
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavya Marrapu
|
2539
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Akash Mankude
|
2540
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Meera Bathwal
|
2541
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kuhu Sharma
|
2542
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sanjana Kotha
|
2543
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shreyas Kiran
|
2544
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Carter Phan
|
2545
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ayonabh Roy
|
2546
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rithvik Chandrupatla
|
2547
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Emily Her
|
2548
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rohan Tripathi
|
2549
|
|
Eastwood
|
TX/US
|
Larry Rodriguez
|
2550
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Olivia Bobrownicki
|
2552
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Arpna Ghanshani
|
2553
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Clio Klapsis
|
2554
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Kenneth Um
|
2555
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Lindsay Campbell
|
2556
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Tiana Lopez
|
2557
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Serena Sampson
|
2558
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Clara Fermanian
|
2559
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Jennifer Miranti
|
2560
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Julia Yellen
|
2561
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Samantha Godinez
|
2562
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Stephanie Miranti
|
2563
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Hamza Kazi
|
2564
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Annabelle Scott
|
2565
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Samantha Surdek
|
2566
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Anvith Kowtha
|
2567
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Juliet Rutherford
|
2568
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Abi Jung
|
2569
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Scott Convery
|
2570
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Ayrton Harried
|
2571
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Victoria Johnson
|
2572
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Meena Dara
|
2573
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Colton Moraine
|
2574
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Chris Thomas
|
2575
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Nikhita Chakraborty
|
2576
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Kyle Winter
|
2577
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Likhit Agrawal
|
2578
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Alina Wang
|
2579
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Ishaan Bakhle
|
2580
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Kevin Wang
|
2581
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Anika Sanyal
|
2582
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Reet Mishra
|
2583
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Nikhil Sharma
|
2584
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Lauren Ford
|
2585
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Katie Snell
|
2586
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Ankita Kini
|
2587
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Rachel Kim
|
2589
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Nupur Agarwal
|
2590
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Russell Agustin
|
2591
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Manpreet Kaur
|
2592
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Taylor Turner
|
2593
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Nikhil Kona
|
2594
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Hogan
|
2595
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Timea Ryan
|
2596
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Daniel Chao
|
2597
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack London
|
2598
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Max Nelson
|
2599
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Bailey Amspoker
|
2600
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Tristan Huo
|
2602
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Hunter Newell
|
2603
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Andrew Langford
|
2604
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Yuyan Guo
|
2605
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Danielle Nahmiach
|
2606
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Calvin Pan
|
2607
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Charlie Bosnyak
|
2608
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Daniel Yip
|
2609
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Jasper Zhu
|
2610
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Angela Sha
|
2611
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Andrew Luo
|
2612
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Elgin Lin
|
2613
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Benjamin Liang
|
2614
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Alexander Liang
|
2615
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Brian Li
|
2616
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Steve Fan
|
2617
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Katie Chen
|
2618
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Ted Chang
|
2619
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Anita Feng
|
2620
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Vivian Fan
|
2621
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Max Zhou
|
2622
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Jeannie Wu
|
2623
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Atlas Tan
|
2624
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Amelia Wang
|
2625
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Abbey Xu
|
2626
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Nicholas Penaloza
|
2627
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Madeline Hsu
|
2628
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Anna Yan
|
2629
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Eric Tang
|
2630
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
April Wang
|
2631
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Jacquelynn Lin
|
2632
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Tom Zhang
|
2633
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Kevin Yang
|
2634
|
|
Leland
|
CA/US
|
Vivek Mogili
|
2635
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Eunice Yang
|
2636
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aditi Rao
|
2637
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nyna Velamuri
|
2638
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Vineet Mudupalli
|
2639
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Mohamed Soufi
|
2640
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Vikranth Srivatsa
|
2641
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Rohan Mannem
|
2642
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Daanish Khan
|
2643
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Juhi Thomas
|
2644
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aditya Kuppili
|
2645
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Avinash Jain
|
2646
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Riddhi Somani
|
2647
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Neha Seshadri
|
2648
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Steven Ke
|
2649
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Anne Islam
|
2650
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Ruchika Biswas
|
2651
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Divita Pandita
|
2652
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Gayathri Sundaram
|
2653
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Brinda Kalita
|
2654
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Adam Benmira
|
2655
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Matthew Coleman
|
2656
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Roman Sanchez
|
2657
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Ronuk Ray
|
2658
|
|
Moapa Valley
|
NV/US
|
Sedona Thomas
|
2659
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Pramodh Srihari
|
2660
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Guna Vengalasetti
|
2661
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Shayon Moradi
|
2662
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nikash Khanna
|
2663
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Divya Satish
|
2665
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Meet Vora
|
2667
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Pavan Kalla
|
2668
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nihal George
|
2669
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Flora Peng
|
2670
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Angus Jyu
|
2671
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Judd Plutowski
|
2672
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Anisha Sinha
|
2673
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Michael Yang
|
2674
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Kalim Rehemtulla
|
2676
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Mariam Elzarka
|
2677
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Matthew Kim
|
2678
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Mohammad Alam
|
2679
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Samson Herman
|
2680
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Patrick Kim
|
2681
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Sapna Ramappa
|
2682
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Lilly Hackworth
|
2683
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Charles Jiang
|
2684
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Lily Jiang
|
2685
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Daniel Kyle
|
2686
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Dylan Skinner
|
2688
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Nick Chen
|
2689
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
William Brodnar
|
2690
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Valan Kaye
|
2692
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Amanda Kalaydjian
|
2693
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Elizabeth Ho
|
2694
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Imaan Ali
|
2695
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikitha Kalahasti
|
2698
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Elijah Tribby
|
2699
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
D'Angelo Perez
|
2700
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Jim Larsen
|
2701
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Braxton Harris
|
2702
|
|
Sanger
|
CA/US
|
Hailey Gonzalez
|
2703
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Gavin Patchet
|
2704
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Tyler Duchynski
|
2705
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Deepro Hoque
|
2706
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Adithya Shanmugan
|
2707
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Vy Nguyen
|
2708
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Toma Grundler
|
2709
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Morgan Teng
|
2710
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anushka Sanyal
|
2711
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kushal Shah
|
2712
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nathan Ohana
|
2713
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aaditya Gulati
|
2714
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anna Vazhaeparambil
|
2715
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rishi Jain
|
2716
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nikhil Dharmaraj
|
2717
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Anjali Ramanathan
|
2718
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Griffin Tarpenning
|
2720
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Anjali Santhanam
|
2721
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Meera Santhanam
|
2722
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Alex Chin
|
2724
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Zubin Aysola
|
2725
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Adam Keller
|
2727
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Eli Frankelstein
|
2728
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Alexandra Lipton
|
2730
|
|
University Laboratory
|
HI/US
|
Dakota Takeno
|
2731
|
|
Velasquez
|
CA/US
|
Dorothy Vassantachart
|
2732
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Sean Gallagher
|
3021
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gustavo Lanz
|
Gustavo Lanz
|
|