Anderson
|
TX/US
|
Isaac Swedlow
|
Anderson IS
|
|
|
Anderson
|
TX/US
|
James Thomason
|
Anderson JT
|
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
Anderson SJ
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Liyang Chen
|
Archbishop Mitty LC
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Shree Mukilan Pari
|
Archbishop Mitty SP
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Jennifer Pan
|
Beckman JP
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Kenichi Matsuo
|
Beckman KM
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Benjamin Lyons
|
Bingham BL
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Kristina Bennett
|
Bingham KB
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Alex Johnson
|
Brentwood AJ
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Daniella Wilson
|
Brentwood DW
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Emma Blum
|
Brentwood EBlum
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Eve Levenson
|
Brentwood ELev
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Ethan Liu
|
Brentwood ELiu
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Harper Green
|
Brentwood HG
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Hunter Heisz
|
Brentwood HH
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Deconcini
|
Brentwood JD
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Kiley McKay
|
Brentwood KM
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Katie Raphaelson
|
Brentwood KR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Lily Richman
|
Brentwood LR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Ryan Younger
|
Brentwood RY
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Whit Jackson
|
Brentwood WJ
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Catherine Cang
|
Canyon Crest CC
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Edward Li
|
Canyon Crest EL
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Julia Duo
|
Canyon Crest JD
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Kevin Li
|
Canyon Crest KL
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Nikhil Chilakapati
|
Canyon Crest NC
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Reva Agashe
|
Canyon Crest ReAg
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Ruchi Agashe
|
Canyon Crest RuAg
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Victoria Chen
|
Canyon Crest VC
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Brian Kim
|
Cherry Creek BK
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
David Camhi
|
Cherry Creek DC
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Hamilton Lee
|
Cherry Creek HL
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Maya Robbins
|
Cherry Creek MR
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Siddharth Mane
|
Cherry Creek SM
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Tamara Sriram
|
Cherry Creek TS
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Michael Katari
|
College Prep MK
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Haritha Kumar
|
Cupertino HK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Daniel Ruiz
|
Cypress Bay DR
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kavya Sarin
|
Cypress Bay KS
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Shawn Dermer
|
Cypress Bay SD
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Valeria Ruiz
|
Cypress Bay VR
|
|
|
Del Mar Torrey Pines HS Independent
|
CA/US
|
Farzaan Kaiyom
|
Del Mar/Torrey Pines Independent FK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Albert Sun
|
Dougherty Valley AS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Chaitanya Sayani
|
Dougherty Valley CS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
David Si
|
Dougherty Valley DS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kabir Dubey
|
Dougherty Valley KD
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavin Kumaravel
|
Dougherty Valley KK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Nikita Redkar
|
Dougherty Valley NR
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pranav Chillappagari
|
Dougherty Valley PC
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pooja Tallapaneni
|
Dougherty Valley PT
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Charlotte Diamant
|
El Cerrito CD
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Claire Sterling
|
El Cerrito CS
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Caitlin Lee
|
Elite of Irvine CL
|
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Danielle Gurrola
|
Flintridge Sacred Heart DG
|
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Emilia Rucker
|
Flintridge Sacred Heart ER
|
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Ruolin (Genesis) Li
|
Flintridge Sacred Heart RL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alycia Cary
|
Harker AC
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Annie Ma
|
Harker AM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AMa
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditya Tadimeti
|
Harker AT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditi Vinod
|
Harker AV
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Catherine Zhao
|
Harker CZ
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Emmiee Malyugina
|
Harker EM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kelly Shen
|
Harker KS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Matthew Lee
|
Harker ML
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Neha Tallapragada
|
Harker NT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Lu
|
Harker SL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Srivatsav Pyda
|
Harker SrPy
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sachin Shah
|
Harker SS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Suraj Pakala
|
Harker SuPa
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sidra Xu
|
Harker SX
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Abraham Gallardo
|
Harvard-Westlake AbGa
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Gong
|
Harvard-Westlake AGo
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Allie Landecker
|
Harvard-Westlake ALa
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Athalia Meron
|
Harvard-Westlake AMe
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Connor Engel
|
Harvard-Westlake CE
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Casey Kim
|
Harvard-Westlake CK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Christina Lee
|
Harvard-Westlake CL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Engel
|
Harvard-Westlake EE
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Emma Limor
|
Harvard-Westlake EL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Indu Pandey
|
Harvard-Westlake IP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jonathan Cosgrove
|
Harvard-Westlake JC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jake Davidson
|
Harvard-Westlake JD
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jessa Glassman
|
Harvard-Westlake JG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Joanna Im
|
Harvard-Westlake JI
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jagger Lambert
|
Harvard-Westlake JL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
Harvard-Westlake JN
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Laura Kors
|
Harvard-Westlake LK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Lauren Morganbesser
|
Harvard-Westlake LM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Landon Poon
|
Harvard-Westlake LP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Allana
|
Harvard-Westlake MA
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Paul
|
Harvard-Westlake MP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Stephanie Cho
|
Harvard-Westlake SC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Klink
|
Harvard-Westlake SK
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samantha McLoughlin
|
Harvard-Westlake SM
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Sophia Nunez
|
Harvard-Westlake SN
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Will Berlin
|
Harvard-Westlake WB
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Claudia Ribera
|
Katy Taylor CR
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Ariana Aghevli
|
Kent Denver AA
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Dan Taro
|
Kent Denver DT
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Gavin Rolls
|
Kent Denver GR
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Kevin Chyung
|
Kent Denver KC
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Max Nelson
|
Kent Denver MN
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Rory Callison
|
Kent Denver RC
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Sarah London
|
Kent Denver SL
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jiya Ghei
|
Kinkaid JG
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jason Yang
|
Kinkaid JY
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shreya Mehta
|
Kinkaid SM
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Sam Segal
|
Kinkaid SS
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Vivian Liu
|
Kinkaid VL
|
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Alex Zhao
|
La Canada AZ
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Muhammad Khattak
|
Lake Highland Prep MK
|
|
|
Lake Oswego Senior
|
OR/US
|
Gabriel Graville
|
Lake Oswego GG
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Avantika Ghosh
|
Leland AG
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Alessandro Behney
|
Loyola AB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Colin Hatanaka
|
Loyola CH
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Douglas Wickham
|
Loyola DW
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Grant Regen
|
Loyola GR
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Holden Fraser
|
Loyola HF
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Joseph Namkung
|
Loyola JN
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Luis Arbelaez
|
Loyola LA
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nathaniel Tran
|
Loyola NT
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ryan Beckman
|
Loyola RB
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Anya Poplavska
|
Lynbrook AP
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Chris Wang
|
Lynbrook CW
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Cindy Xu
|
Lynbrook CX
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Divya Nelakonda
|
Lynbrook DN
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Hsin Yen Huang
|
Lynbrook HH
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Harrison Wang
|
Lynbrook HW
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Meera Balaji
|
Lynbrook MB
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nikhil Ajjarapu
|
Lynbrook NA
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nisha Fernandes
|
Lynbrook NF
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nisarg Shah
|
Lynbrook NS
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Selina Li
|
Lynbrook SL
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Susan Zhou
|
Lynbrook SZ
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Lynbrook VV
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Yichen Zhu
|
Lynbrook YZ
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Amy Jarkow
|
Marlborough AJ
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Mia Coates
|
Marlborough MC
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Zoe Wasserman
|
Marlborough ZW
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Edward Rastgoo
|
Meadows ER
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Amandeep Dosanjh
|
Milpitas AD
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Samantha Levy
|
Milpitas SL
|
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Eric Banisadr
|
Miramonte EB
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Amit Sant
|
Mission San Jose AS
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Julia Park
|
Mission San Jose JP
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Katherine Guo
|
Mission San Jose KG
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Prachit Bhike
|
Mission San Jose PB
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Maya Sanghavi
|
Mountain View MS
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Varun Paranjpe
|
Mountain View VP
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Adam Peterson
|
New Trier AP
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Ben Schwabe
|
New Trier BS
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Caity Kacena
|
New Trier CK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Caroline Martin
|
New Trier CM
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Patrick Tolan
|
New Trier PT
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
William Thornton
|
New Trier WT
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Brianna Aaron
|
Newark Science BA
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Oluwatosin Agboola
|
Newark Science OA
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Osmane Sanogo
|
Newark Science OS
|
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Jack Stern
|
North Hollywood JS
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Jordan Wang
|
Northland Christian JW
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Kaitlyn England
|
Northland Christian KE
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Dipashreya Sur
|
Notre Dame DS
|
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Adam Keller
|
Nueva AK
|
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Jonathan Taylor
|
Nueva JT
|
|
|
Overland
|
CO/US
|
Mohammed Makkawi
|
Overland MM
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Colin Fee
|
Palo Alto (Independent) CF
|
|
|
Palo Alto (Independent)
|
CA/US
|
Frances Zhuang
|
Palo Alto (Independent) FZ
|
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Madison Gardecki
|
Palo Verde MG
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas Le Barillec
|
Peninsula JL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Kristen Lu
|
Peninsula KL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Moon Sung Gwak
|
Peninsula MG
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Yeji Cho
|
Peninsula YCh
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Esteban Mendoza
|
Polytechnic EM
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Jonathan Liu
|
Polytechnic JL
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Afra Ahmed
|
Presentation AA
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Amy Santos
|
Presentation AS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Jessica Wei
|
Presentation JW
|
|
|
Robert McQueen
|
NV/US
|
Johnathon Crines
|
Robert McQueen JC
|
|
|
Robert McQueen
|
NV/US
|
Kamryn Oman
|
Robert McQueen KO
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Kenzo Okazaki
|
Rowland Hall-St. Mark's KO
|
|
|
Santa Monica
|
CA/US
|
Rex Evans
|
Santa Monica RE
|
|
|
Servite
|
CA/US
|
Patrick Aimone
|
Servite PA
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Deepankar Joshi
|
St. Francis DJ
|
|
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Michell Buehler
|
Stoneman Douglas MBu
|
|
|
Success
|
NY/US
|
Aida Bathily
|
Success Academy AB
|
|
|
Success
|
NY/US
|
Sekou Cisse
|
Success Academy SC
|
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Alexandre Spallone
|
Trinity Prep AS
|
|
|
University
|
NJ/US
|
Ryan Hemnarine
|
University RH
|
|
|
West
|
UT/US
|
Gideon Gomm
|
West GG
|
|
|
West
|
UT/US
|
Kenneth Nelson
|
West KN
|
|
|
West
|
UT/US
|
Michael Tao
|
West MT
|
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Jong Hak Won
|
West Ranch JW
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jugal Amodwala
|
Westwood JA
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwood RM
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rishabh Shah
|
Westwood RS
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saavan Nanavati
|
Westwood SN
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Bianca Rathwick
|
Winston Churchill BR
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Benjamin Wolf
|
Winston Churchill BW
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Brennan Young
|
Winston Churchill BY
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Jacob Lugo
|
Winston Churchill JL
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
William Coltzer
|
Winston Churchill WC
|
|
|