Northside
|
IL/US
|
Kane & Snagel
|
Addison Kane
|
|
|
Alliance Stern Math and Science
|
CA/US
|
Lei & Salunga
|
Alliance Stern Math and Science LS
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Awad & Pyle
|
Archbishop Mitty AP
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Chatradhi & Gupta
|
Archbishop Mitty CG
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Veeramacheneni & Devarapalli
|
Archbishop Mitty VD
|
|
|
Autonomy
|
CA/US
|
Wen & Tran
|
Autonomy Debate WT
|
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Bhalla & Patel
|
BASIS Chandler BP
|
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Kannan & Konuru
|
BASIS Chandler KK
|
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Prasetyo & McGovern
|
BASIS Chandler PM
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Chen & Huynh
|
Beckman CH
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Cai & Sharma
|
Beckman CS
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Biland & Venkatraman
|
Bellarmine BV
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Joseph & Taori
|
Bellarmine JT
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Mathur & Saha
|
Bellarmine MS
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Rajavasireddy & Cong
|
Bellarmine RC
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Vergho & Rengarajan
|
Bellarmine VR
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Yeddula & Phong
|
Bellarmine YP
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Menon & Elkasri
|
Berkeley Prep ME
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Singh & Yang
|
Berkeley Prep SY
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Griffin & Miller
|
Bingham GM
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Sabry & Orton
|
Bingham SO
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Shackelford & Stevens
|
Bingham SS
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Tang & Rao
|
Canyon Crest TR
|
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Ames & Levitt
|
Chaminade Prep AL
|
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Jain & Li
|
Chaminade Prep JL
|
|
|
Chandler Prep
|
AZ/US
|
Chen & Sannes
|
Chandler Preparatory CS
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Herbst & Ramesh
|
Cherry Creek HR
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Long & Pham
|
CK McClatchy LP
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Norton & Martin
|
CK McClatchy NM
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Valerio & Ketron
|
CK McClatchy VK
|
|
|
Classical
|
CA/US
|
Melton & Melton
|
Classical MM
|
|
|
Classical
|
CA/US
|
Tai & Sung
|
Classical TS
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Sandhu & Moon
|
Clovis North SM
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Yao & Prasad
|
Clovis North YP
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Dhaliwal & Hickey
|
College Prep DH
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Gupta & Cho
|
College Prep GC
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Klein & Miller-Schai
|
College Prep KM
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Bittner & Makani
|
College Prep MB
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Wu & Mundada
|
College Prep MW
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Papadopoulos & Sidhu
|
College Prep PS
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Raees & Harper
|
College Prep RH
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Guo & Tai
|
College Prep TG
|
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Chintalapudi & Donapati
|
Coppell CD
|
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Dammanna & Patel
|
Coppell DP
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Leon & Bastian
|
Copper Hills LB
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Thiede & Nelson
|
Copper Hills NT
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Berger & Kaul
|
Cypress Bay BK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kotler & Kotler
|
Cypress Bay KK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Markowitz & Fernandez
|
Cypress Bay MF
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Vallancy & Viera
|
Cypress Bay VV
|
|
|
Damien
|
CA/US
|
McFadden & Peltekci
|
Damien MP
|
|
|
Damien
|
CA/US
|
Ryu & Young
|
Damien RY
|
|
|
Davis
|
CA/US
|
Niemela & Park
|
Davis NP
|
|
|
Davis
|
CA/US
|
Walsh & Kumar
|
Davis WK
|
|
|
Denverlake Independent
|
WA/US
|
Roberts & Lee
|
Denverlake Independent RL
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shaughnessy & Yang
|
Dougherty Valley SY
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Briseno & Grundy
|
Downtown Magnets BG
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Cheung & Polyvko
|
Downtown Magnets CP
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Donis & Perez
|
Downtown Magnets DP
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Gomez & Lopez
|
Downtown Magnets GL
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Santos & Rosas
|
Downtown Magnets SR
|
|
|
East Kentwood
|
MI/US
|
Reynolds & McTheeney
|
East Kentwood RM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Rawal & Wells
|
Edina RW
|
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Gray & Koh
|
Fullerton Union GK
|
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Christianson & Porter
|
Garfield CP
|
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Rasnic & Scott-Rifer
|
Garfield RS
|
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Robertson & Zuniga
|
Garfield RZ
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Brooks & Szulc-Donnell
|
Georgetown Day BS
|
|
|
Gulliver Prep
|
FL/US
|
Giampetruzz & Marban
|
Gulliver Prep GM
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Fan & Viswanath
|
Hamilton FV
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Rajkumar & Jain
|
Hamilton RJ
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Bahri & Lin
|
Harker BL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Bahri & Ohana
|
Harker BO
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deokar & Narayan
|
Harker DN
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Huynh & Hughes
|
Harker HH
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kuppahally & Huynh
|
Harker KH
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Parikh & Biswas
|
Harker PB
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Shah & Lee
|
Harker SL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Wancewiecz & Jain
|
Harker WJ
|
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Chen & Dang
|
Head Royce CD
|
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Fleiszig-Evans & Navarro
|
Head Royce FN
|
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Hui & Smith
|
Head Royce HS
|
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Carlin & Ngo
|
Hendrickson CN
|
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Gutierrez & Scott
|
Hendrickson GS
|
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Puentes & Wilson
|
Hendrickson PW
|
|
|
Heritage Hall
|
OK/US
|
Devavrat & Venkataraman
|
Heritage Hall DV
|
|
|
Ingraham
|
WA/US
|
Kolar & Dark
|
Ingraham KD
|
|
|
Ingraham
|
WA/US
|
Toms & Zhu
|
Ingraham TZ
|
|
|
Ingraham
|
WA/US
|
Watajaa & Guthrie-Honea
|
Ingraham WG
|
|
|
Ingraham
|
WA/US
|
Zhou & Vigil
|
Ingraham ZV
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Chen & Li
|
Interlake CL
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Dai & Sun
|
Interlake DS
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Gu & Li
|
Interlake GL
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Rowe & Yun
|
Interlake RY
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Tsang & Young
|
Interlake TY
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Agrawal & Lynch
|
Isidore Newman AL
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Fitzmorris & Khoobehi
|
Isidore Newman KF
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Xiang & Zheng
|
Isidore Newman XZ
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Lee & Pandya
|
James Logan LP
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sharma & Lim
|
James Logan SL
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Wilson & Murayama
|
James Logan WM
|
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
LoRocco & Ruiz
|
Jesuit LR
|
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Lee & Valdez
|
Jesuit LV
|
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Moore & Watts
|
Jesuit MW
|
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
McGraw & McGraw
|
Juan Diego Catholic MM
|
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Bandyopadhyay & Kaculi
|
Katy Taylor BK
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Hamilton & Rolls
|
Kent Denver HR
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Hsia & Tamkin
|
Kent Denver HT
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Ho & Woodard
|
Kent Denver HW
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Joseph & Mandava
|
Kent Denver JM
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Kim & Krauss
|
Kent Denver KK
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Bajwa & Richey
|
Kinkaid BR
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Ghei & Powers
|
Kinkaid GP
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Ho & Knobloch
|
Kinkaid HK
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shi & Punjwani
|
Kinkaid SP
|
|
|
Lake Oswego Senior
|
OR/US
|
Avery & Jiang
|
Lake Oswego AJ
|
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Brooks-Sinkoff & Dressel-Martin
|
Lakewood BD
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ju & Im
|
Leland IJ
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Lee & Kim
|
Leland LK
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Moseley & Kang
|
Leland MK
|
|
|
Lionel Wilson
|
CA/US
|
Axtle & Curiel
|
Lionel Wilson AC
|
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Gassman & Pottinger
|
Lovejoy GP
|
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Burgess & Lui
|
Lowell BL
|
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Choi & Zou
|
Lowell CZ
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Troyer & Castro
|
Loyola TC
|
|
|
Manual Arts Senior
|
CA/US
|
Lepe-Rangel & Marroquin
|
Manual Arts Senior LM
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
James & Neelakandan
|
McDonogh JN
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Bariana & Palacio
|
Milpitas BP
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Dendukuri & Thirumoorthy
|
Milpitas DT
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Endo & Wang
|
Minneapolis Washburn EW
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Klage & Dresdner
|
Minneapolis Washburn KD
|
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Barton & Habermann
|
Montgomery Bell BH
|
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Glen & Jameson
|
Montgomery Bell GJ
|
|
|
Mount Vernon Presbyterian
|
GA/US
|
Moorman & Sharkey
|
Mount Vernon Presbyterian MS
|
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Anderson & Muir
|
Nevada Union AM
|
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Margulies & Raskie-Jeska
|
Nevada Union MR
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Altman & Bowe
|
New Trier AB
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Blake & Brown
|
New Trier BB
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Buckman & Warshauer
|
New Trier BW
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Hardin & Goldstein
|
New Trier HG
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Hansell & Ye
|
New Trier HY
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Kadin & Nordenstahl
|
New Trier KN
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Kim & Scullion
|
New Trier KS
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Lim & Wittenmyer
|
New Trier LW
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Silverstein & Ewing
|
New Trier SE
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Mohamed & Mayon
|
Newark Science MM
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Bert & Levin
|
Niles North BL
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Chowdhury & Garcia
|
Niles North CG
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Ivackovic & Williams
|
Niles North IW
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Lorenz & Feroz
|
Niles North LF
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Luo & Lee
|
Northwood LL
|
|
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks
|
CA/US
|
Appleby & Rounds
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks AR
|
|
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks
|
CA/US
|
Di Filippo & Kwon
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks DK
|
|
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks
|
CA/US
|
Healy & Suico
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks HS
|
|
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks
|
CA/US
|
Mar & Paguio
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks Pa
|
|
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks
|
CA/US
|
Povolo & Urfalian
|
Notre Dame HS - Sherman Oaks PU
|
|
|
Oakland Tech
|
CA/US
|
Bais & Koontz
|
Oakland Tech BK
|
|
|
Oakland Tech
|
CA/US
|
Barrilleaux & Park
|
Oakland Tech BP
|
|
|
OES (Oregon Episcopal School)
|
OR/US
|
Casalino & Solomon
|
Oregon Episcopal CS
|
|
|
OES (Oregon Episcopal School)
|
OR/US
|
Little & Reichman
|
Oregon Episcopal LR
|
|
|
OES (Oregon Episcopal School)
|
OR/US
|
Siker & Liu
|
Oregon Episcopal SL
|
|
|
OES (Oregon Episcopal School)
|
OR/US
|
Witteman & Zhao
|
Oregon Episcopal WZ
|
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Rickaby & LeClaire-Vazquez
|
Palo Verde RL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anderson & Sun
|
Peninsula AS
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jalan & Kong
|
Peninsula JK
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Gaur & Tieu
|
Peninsula TG
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Tambe & Wang
|
Peninsula TW
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Deschenes & Ndefo-Haven
|
Polytechnic DN
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Horn & Medrano
|
Polytechnic HM
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Whitford & Liu
|
Polytechnic WL
|
|
|
Portland Independent
|
OR/US
|
Schwab & Gochee
|
Portland Independent SG
|
|
|
Portland Independent
|
OR/US
|
Sharabu & Kaushik
|
Portland Independent SK
|
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Chavez & Volz
|
Reagan CV
|
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Siddiqi & Sodders
|
Reagan SS
|
|
|
Rosemont
|
CA/US
|
Jones & Dearing
|
Rosemont JD
|
|
|
Rosemont
|
CA/US
|
Watts & Raymond
|
Rosemont WR
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Brague & Morris
|
Rowland Hall-St. Mark's BM
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Diamandis & Stone
|
Rowland Hall-St. Mark's DS
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Matheson & Bernstein
|
Rowland Hall-St. Mark's MB
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Poritz & Barker
|
Rowland Hall-St. Mark's PB
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Young & Steiner
|
Rowland Hall-St. Mark's YS
|
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Kaul & Ramazan
|
Sage Ridge KR
|
|
|
Gresham-Barlow
|
OR/US
|
Schubert & Reiling-Wilczewski
|
Sam Barlow SR
|
|
|
San Dieguito
|
CA/US
|
Wimsatt & Wimsatt
|
San Dieguito WW
|
|
|
Santa Margarita Catholic
|
CA/US
|
Chou & Wang
|
Santa Margarita Catholic CW
|
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Ahuja & Thornhill
|
Sira Ahuja
|
|
|
Skyline
|
CA/US
|
Ambrose & Harris
|
Skyline AH
|
|
|
Skyline
|
CA/US
|
Chau & Feleke
|
Skyline CF
|
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Duncan & Saxena
|
Sonoma DS
|
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Hassan & Nichols
|
Sonoma HN
|
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Kornfein & Von Raesfeld
|
Sonoma KV
|
|
|
South Eugene
|
OR/US
|
Lininger & Saenger
|
South Eugene LS
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Garimella & Li
|
St. Francis GL
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Namineni & Gulrajani
|
St. Francis NG
|
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Birkenstock & Brandt
|
St. Vincent De Paul BB
|
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Crosby & Stolp
|
St. Vincent De Paul CS
|
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Hunter & Page
|
St. Vincent De Paul HP
|
|
|
Union
|
OK/US
|
Jones & Smith
|
Union JS
|
|
|
Wallenberg Traditional
|
CA/US
|
Qiu & Yeung
|
Wallenberg Traditional QY
|
|
|
West
|
UT/US
|
Blot & Aoki
|
West BA
|
|
|
West
|
UT/US
|
Lair & Banuri
|
West LB
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Cho & Shen
|
Westwood CS
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Goyal & Nguyen
|
Westwood GN
|
|
|