Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Brian Hu
|
Acton Boxborough BH
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Christina Lai
|
Acton Boxborough CL
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Eric Wang
|
Acton Boxborough EW
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Katherine Chen
|
Acton Boxborough KC
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Kevin Zheng
|
Acton Boxborough KZ
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Prateek Agarwal
|
Acton Boxborough PA
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Vikas Prabhakar
|
Acton Boxborough VP
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Howard Wang
|
Bronx HS Of Science HW
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Pinkey Lam
|
Bronx HS Of Science PL
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Adam Zeng
|
Byram Hills AZ
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Hudson Millar
|
Byram Hills HM
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Mark Fakler
|
Byram Hills MF
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Christian Borruso
|
Chaminade CB
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Grant Allen
|
Chaminade GA
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
John Marchiel
|
Chaminade JM
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
John O'Hara
|
Chaminade JO
|
|
CR North
|
PA/US
|
Jake Cohen
|
CR North JC
|
|
CR North
|
PA/US
|
Jiewei Li
|
CR North JL
|
|
Downingtown Area
|
PA/US
|
Anum Jan
|
Downingtown Area AJ
|
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Nelson Lin
|
Freehold Township NL
|
|
Half Hollow Hills
|
NY/US
|
Megan Gole
|
Half Hollow Hills MG
|
|
Half Hollow Hills
|
NY/US
|
Nick Likos
|
Half Hollow Hills NL
|
|
Half Hollow Hills
|
NY/US
|
Sarah Abrams
|
Half Hollow Hills SA
|
|
Half Hollow Hills
|
NY/US
|
Sarah Rizvi
|
Half Hollow Hills SR
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ava Zinman
|
Harrison AZ
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Daiana Djangaracheva
|
Harrison DD
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Eva Rogers
|
Harrison ER
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ethan Voskoff
|
Harrison EV
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Matthew Repecki
|
Harrison MR
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Steven Wu
|
Harrison SW
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Grace Tian
|
Hunter GT
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Scott Klein
|
Hunter SK
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Parnika Agrawal
|
Lake Highland Prep PA
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Anthony Mabardy
|
Lexington AnMa
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Christine Wang
|
Lexington CW
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Elizabeth Ding
|
Lexington ED
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jeffrey Gu
|
Lexington JG
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Kevin Yang
|
Lexington KY
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Manon Le Donne
|
Lexington ML
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Yianni Zavaliagkos
|
Lexington YZ
|
|
Manchester Essex
|
MA/US
|
Bridget Miller
|
Manchester Essex Regional BM
|
|
Manchester Essex
|
MA/US
|
Lars Arnsten
|
Manchester Essex Regional LA
|
|
Manchester Essex
|
MA/US
|
Paige Swanson
|
Manchester Essex Regional PS
|
|
Manchester Essex
|
MA/US
|
Whitney Johnson
|
Manchester Essex Regional WJ
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Shane Karnes
|
McDowell SK
|
|
Medina
|
OH/US
|
Alex Memberg
|
Medina AM
|
|
Medina
|
OH/US
|
Jared Rhodes
|
Medina JR
|
|
Medina
|
OH/US
|
Jacob Semus
|
Medina JS
|
|
Medina
|
OH/US
|
Makaela Kuhar
|
Medina MK
|
|
Medina
|
OH/US
|
Paige Letner
|
Medina PL
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Kevin Wang
|
Millburn KW
|
|
Monticello
|
NY/US
|
Ariana Purdy
|
Monticello AP
|
|
Monticello
|
NY/US
|
Gabe Jones
|
Monticello GJ
|
|
Monticello
|
NY/US
|
Rosalie Sheppard
|
Monticello RS
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Aliya Hafiz
|
Newtown AH
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Jacob Goldstein
|
Newtown JG
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Justin Kahn
|
Newtown JK
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Sofiya Hafiz
|
Newtown SH
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Sullivan Koekkoek
|
Newtown SK
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Shivani Mendiratta
|
Newtown SM
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Andrew Yan
|
Princeton AY
|
|
Randolph
|
NJ/US
|
Aaron Alemi
|
Randolph AA
|
|
Randolph
|
NJ/US
|
Felicity Gonzalez
|
Randolph FG
|
|
Randolph
|
NJ/US
|
Lyana Constantino
|
Randolph LC
|
|
Randolph
|
NJ/US
|
Simran Kakkar
|
Randolph SK
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Alexander Smyth
|
Ridge AS
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Dion Peng
|
Ridge DP
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Daphne Tang
|
Ridge DT
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Namita Kalghatgi
|
Ridge NK
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Tanvi Namjoshi
|
Ridge TN
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Anthony Barisano
|
Roslyn AB
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Aram Ebrahimian
|
Roslyn AE
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Brooke Corcoran
|
Roslyn BC
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Cartherine Tom
|
Roslyn CT
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Yasin Badawy
|
Roslyn YB
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Brandon Yazdi
|
Scarsdale BY
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Nikki Lerner
|
Scarsdale NL
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Teckhua Chiang
|
Scarsdale TC
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Wolf Cukier
|
Scarsdale WC
|
|
Stuart Country Day School of the Sacred Heart
|
NJ/US
|
Sarah Du
|
Stuart Country Day School of the Sacred Heart SD
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Asher Gladstone
|
Syosset AG
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Ronit Dhulia
|
Syosset RD
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Akash Barathan
|
Thomas Jefferson AB
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Avyuk Dixit
|
Thomas Jefferson AD
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Vinay Bhaip
|
Thomas Jefferson VB
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Ben Stuhl
|
Timothy Christian BS
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Cherry He
|
Timothy Christian CH
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Joseph Ayoub
|
Timothy Christian JA
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Jimmy Wu
|
Timothy Christian JW
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Mark Ruta
|
Timothy Christian MR
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Pranay Tsappidi
|
Timothy Christian PT
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Wendy Zhao
|
Timothy Christian WZ
|
|