Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Jerry Wu
|
Acton Boxborough JW
|
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Anika Nerella
|
Bridgewater Raritan AN
|
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Alyssa Song
|
Bridgewater Raritan AS
|
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Julia Brickfield
|
Bridgewater Raritan JB
|
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Janine Mahoski
|
Bridgewater Raritan JM
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Gabriel Manak
|
Bronx HS Of Science GM
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Jenna Jung
|
Bronx HS Of Science JJ
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Samita Rahaman
|
Bronx HS Of Science SR
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Zoe Posner
|
Bronx HS Of Science ZP
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Audrey Saltzman
|
Byram Hills AS
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Jack Bilotti
|
Byram Hills JB
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Luke Gastelu
|
Byram Hills LG
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Lindsey Perlman
|
Byram Hills LP
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Macie Aronsky
|
Byram Hills MA
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Ron Packin
|
Byram Hills RP
|
|
Calvary Christian
|
NJ/US
|
Liam Bellew
|
Calvary Christian LB
|
|
Calvary Christian
|
NJ/US
|
Rebecca Girgis
|
Calvary Christian RG
|
|
Calvary Christian
|
NJ/US
|
Stacey Tkachuk
|
Calvary Christian ST
|
|
Cape Fear
|
NC/US
|
Maya Arora
|
Cape Fear MA
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Aidan Fitzgerald
|
Chaminade AF
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Daniel Hepworth
|
Chaminade DH
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
John Michael Magloire
|
Chaminade JM
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Kristijan Barnjak
|
Chaminade KB
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Sean Lochner
|
Chaminade SL
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Timothy Franz
|
Chaminade TF
|
|
Concord Carlisle
|
MA/US
|
Albert Hsu
|
Concord Carlisle AH
|
|
Concord Carlisle
|
MA/US
|
Natalie Tedeschi
|
Concord Carlisle NT
|
|
CR North
|
PA/US
|
David Pool
|
CR North DP
|
|
CR North
|
PA/US
|
Finn Thompson
|
CR North FT
|
|
Dallastown Area
|
PA/US
|
Nevin Kara
|
Dallastown Area NK
|
|
Dallastown Area
|
PA/US
|
Ohanna Mohammad
|
Dallastown Area OM
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Brian Siegel
|
Harrison BS
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Carl Spana
|
Harrison CS
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Eli Lapkin
|
Harrison EL
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Justin Wilson
|
Harrison JW
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Lauren Cole
|
Harrison LC
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Matt Wilson
|
Harrison MW
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Matt Zinman
|
Harrison MZ
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Raffi Piliero
|
Harrison RP
|
|
Hill
|
PA/US
|
Daniel Yang
|
Hill DY
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Michelle Li
|
Hunter ML
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Michael Ning
|
Hunter MN
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Nicole Gladstein
|
Hunter NG
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Ariel Azbel
|
Lake Highland Prep AA
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Abby Morris
|
Lake Highland Prep AM
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Julia Wu
|
Lake Highland Prep JW
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Madi Crowley
|
Lake Highland Prep MC
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Alissa Wang
|
Lexington AW
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Isha Jha
|
Lexington IJ
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Janet Mariadoss
|
Lexington JM
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Noah Garberg
|
Lexington NG
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Nicholas Newton-Cheh
|
Lexington NN
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Patricia Zhang
|
Lexington PZ
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Stephen Alessandro
|
Lexington SA
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Ved Roy
|
Lexington VR
|
|
Manchester Essex
|
MA/US
|
Meehan Irose
|
Manchester Essex Regional MI
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Zach Lewis
|
McDowell ZL
|
|
Medina
|
OH/US
|
Jessica Dannery
|
Medina JD
|
|
Medina
|
OH/US
|
Megan Donnelly
|
Medina MD
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Arnold Jia
|
Millburn AJ
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Brahmteg Minhas
|
Millburn BM
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Chris Sun
|
Millburn CS
|
|
Monticello
|
NY/US
|
Steven Cammerino
|
Monticello SC
|
|
Monticello
|
NY/US
|
Thomas Cammerino
|
Monticello TC
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Andrew Hong
|
Montville AH
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Andy Lee
|
Montville AL
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Andrew Sun-Yan
|
Montville AS
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Roy Min
|
Montville RM
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Ravi Upadhya
|
Montville RU
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Samantha Shalongo
|
Montville SS
|
|
Morris Hills Independent
|
NJ/US
|
Jeffrey Sun
|
Morris Hills Independent JS
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Aysha Hafiz
|
Newtown AH
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Bryce Bisset
|
Newtown BB
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Collin Tod
|
Newtown CT
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Emma Johnson
|
Newtown EJ
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Lauren Davis
|
Newtown LD
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Stephanie Cobb
|
Newtown SC
|
|
Niskayuna
|
NY/US
|
Bryan Zhou
|
Niskayuna BZ
|
|
Niskayuna
|
NY/US
|
Daniel Wheeler
|
Niskayuna DW
|
|
Niskayuna
|
NY/US
|
Gregory George
|
Niskayuna GG
|
|
Niskayuna
|
NY/US
|
Keenan Duggal
|
Niskayuna KD
|
|
North Carolina School of Science and Mathematics
|
NC/US
|
Belinda Hu
|
North Carolina School of Science and Mathematics BH
|
|
Pittsburgh Central Catholic
|
PA/US
|
Andrew Klabnik
|
PITTSBURGH CENTRAL CATHOLIC AK
|
|
Pittsburgh Central Catholic
|
PA/US
|
Joseph Fantini
|
PITTSBURGH CENTRAL CATHOLIC JF
|
|
Pittsburgh Central Catholic
|
PA/US
|
Lewis Richardson
|
PITTSBURGH CENTRAL CATHOLIC LR
|
|
Pittsburgh Central Catholic
|
PA/US
|
Warren Sipe
|
PITTSBURGH CENTRAL CATHOLIC WS
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Devansh Chauhan
|
Princeton DC
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Daniel Lin
|
Princeton DL
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Daniel Shahab
|
Princeton DS
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Katie Stewart
|
Princeton KS
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Michael Meyer
|
Princeton MM
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Nick Eikelberner
|
Princeton NE
|
|
Randolph
|
NJ/US
|
Amy Pu
|
Randolph AP
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Alan Liu
|
Ridge ALi
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Dhruv Dalal
|
Ridge DDa
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Jennifer Huang
|
Ridge JH
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Jennifer Tang
|
Ridge JT
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Vikram Kalghatgi
|
Ridge VK
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Vamsi Talasila
|
Ridge VT
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Asher Bykov
|
Roslyn AB
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Anuj Gupta
|
Roslyn AG
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Brandon Lee
|
Roslyn BL
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Spencer Lazar
|
Roslyn SL
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Alec Carroll
|
Scarsdale AC
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Lauren Singer
|
Scarsdale LS
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Michael Landau
|
Scarsdale ML
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Natalie Isak
|
Scarsdale NI
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Will Musoff
|
Scarsdale WM
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Zoe Ewing
|
Scarsdale ZE
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Zack Gelles
|
Scarsdale ZG
|
|
Southern Lehigh
|
PA/US
|
Madeline Hoffert
|
Southern Lehigh MH
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Aleksandar Shipetich
|
Stuyvesant AS
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Claire Liu
|
Stuyvesant CL
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Pacy Yan
|
Stuyvesant PY
|
|
Success
|
NY/US
|
Lawrence Leiva
|
Success Academy LL
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Aram Moghaddassi
|
Syosset AM
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Jahnavi Arora
|
Syosset JA
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Jonah Wu
|
Syosset JW
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Leanna Faimon
|
Syosset LF
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Rishabh Krishnan
|
Thomas Jefferson RK
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Shivam Kollur
|
Thomas Jefferson SK
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Vishal Tandale
|
Thomas Jefferson VT
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Yukta Chidanandan
|
Thomas Jefferson YC
|
|
Timber Creek
|
FL
|
Daniel Wu
|
Timber Creek DW
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Daniel Quizon
|
Timothy Christian DQ
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Joshua Koshy
|
Timothy Christian JK
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Joshua Matthew
|
Timothy Christian JM
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Leo Li
|
Timothy Christian LL
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Michelle Cho
|
Timothy Christian MC
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Shihab Joseph
|
Timothy Christian SJ
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Nicholas Taylor
|
Unionville NT
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Richard Shin
|
Unionville RS
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Xavier Roberts-Gaal
|
Walt Whitman XR
|
|
William Allen
|
PA/US
|
Victoria Durgin
|
William Allen VD
|
|