La Salle
|
PA/US
|
Emmet Young
|
2000
|
Wilmington Charter
|
DE/US
|
Kylie Leung
|
2001
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Miracle Adedeji
|
2003
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Mitun Adenuga
|
2004
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Nicole Fernandez
|
2005
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Uzoma Elekwachi
|
2006
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Natalia Cooper
|
2007
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Rachel Odonkor
|
2008
|
Regis
|
NY/US
|
Austin LoPinto
|
2010
|
Bishop Shanahan
|
PA/US
|
Hailey DeMarco
|
2013
|
Bishop Shanahan
|
PA/US
|
Grace Murphy
|
2014
|
Ridge
|
NJ/US
|
Kathy Wei
|
2015
|
Bishop Shanahan
|
PA/US
|
Alexis Ocampo
|
2016
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Lily Cork
|
2017
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Amanda Rivello
|
2019
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Lexe Mejia
|
2020
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Kyla Woodroffe
|
2021
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Sadaf Qurashi
|
2022
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Larissa Mignano
|
2025
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Arianna Heinsch
|
2026
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Brynn Nelsen
|
2027
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Juliann Bianco
|
2028
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Kayleigh McMahon
|
2029
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Aliyah Mayers
|
2030
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Leslie Alhakim
|
2031
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Colleen Bambury
|
2032
|
Fontbonne Hall
|
NY/US
|
Maggie Minogue
|
2034
|
Xaverian
|
NY/US
|
Alyssa Beltran
|
2037
|
Xaverian
|
NY/US
|
Alexandra Russo
|
2038
|
Xaverian
|
NY/US
|
Anthony Cerulli
|
2039
|
Xaverian
|
NY/US
|
Arianna Conti
|
2040
|
Xaverian
|
NY/US
|
Jeffrey Chin
|
2041
|
Xaverian
|
NY/US
|
Jennifer Driscoll
|
2042
|
Loyola
|
NY/US
|
Sidney Essex
|
2051
|
Woodberry Forest
|
VA/US
|
Wenbo Xing
|
2053
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Charles Mshomba
|
2054
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Tomas Vallejo
|
2055
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Justin Gabriele
|
2056
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Daniel Cholan
|
2057
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Jamie Mancuso
|
2058
|
Downingtown STEM
|
PA/US
|
Rhea Kumar
|
2061
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Arielle Klein
|
2063
|
Union Catholic
|
NJ/US
|
Nick Mehno
|
2064
|
Union Catholic
|
NJ/US
|
Nola Gialanella
|
2065
|
Union Catholic
|
NJ/US
|
Cara Leegan
|
2066
|
Phillipsburg
|
NJ/US
|
Hailey Jinkins
|
2072
|
Phillipsburg
|
NJ/US
|
Eliza Dingler
|
2073
|
Phillipsburg
|
NJ/US
|
Ice You
|
2075
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Dana Herrnstadt
|
2076
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Katie Hanson
|
2077
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Shreya Nuli
|
2078
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Ashley Jin
|
2079
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Marium Abdulhussein
|
2082
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Marjan Mardanzai
|
2083
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Christopher Dimitrakakis Dimitrakakis
|
2084
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Sebastian Glos
|
2085
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Serena Camici
|
2086
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Hope Longe
|
2087
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Amelia Oulvey
|
2088
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Brendan Doherty
|
2089
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Jenny Hu
|
2090
|
Ridge
|
NJ/US
|
Nihal Kurki
|
2096
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Elizabeth Weise
|
2097
|
Berkeley Carroll
|
NY/US
|
Jake Aguero
|
2099
|
Berkeley Carroll
|
NY/US
|
Shreya Balaji
|
2100
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Daniela Castro
|
2111
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Natalia Dzielynska
|
2112
|
Livingston
|
NJ/US
|
Jaina Jallow
|
2113
|
Unionville
|
PA/US
|
Addison Liu
|
2115
|
Unionville
|
PA/US
|
Catherine Odom
|
2116
|
Unionville
|
PA/US
|
Sahar Niaz
|
2117
|
Unionville
|
PA/US
|
Daisy Qiu
|
2118
|
Regis
|
NY/US
|
Obinna Nwako
|
2119
|
Regis
|
NY/US
|
Kevin Morrissy
|
2120
|
Regis
|
NY/US
|
Blake Sheridan
|
2121
|
Regis
|
NY/US
|
Michael Gadinis
|
2122
|
Regis
|
NY/US
|
Juan Arturo Trillo
|
2123
|
Ridge
|
NJ/US
|
Aditi Sharma
|
2129
|
Ridge
|
NJ/US
|
Libah Farooqi
|
2130
|
Ridge
|
NJ/US
|
Neha Razak
|
2131
|
Ridge
|
NJ/US
|
Dhristi Raval
|
2132
|
Millburn
|
NJ/US
|
Ashley Wang
|
2137
|
Woodberry Forest
|
VA/US
|
Josh Odoom
|
2142
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Angel Zhang
|
2149
|
Democracy Prep Endurance
|
NY/US
|
Adrian Tejada
|
2150
|
Democracy Prep Endurance
|
NY/US
|
Karl Sefordzi
|
2151
|
Democracy Prep Harlem Prep
|
NY/US
|
Allison Marino
|
2152
|
Democracy Prep Harlem Prep
|
NY/US
|
Amanda Ramos
|
2153
|