La Salle
|
PA/US
|
Aidan Young
|
5000
|
La Salle
|
PA/US
|
Martin Csongradi
|
5001
|
St Joseph's Prep
|
PA/US
|
Alex Cabulong
|
5002
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Grant Clark
|
5003
|
Our Lady Of Good Counsel
|
MD/US
|
Alex An
|
5004
|
Democracy Prep Charter
|
NY/US
|
Jason Hutchinson
|
5006
|
Xavier
|
NY/US
|
Conor Hennessey
|
5009
|
Timber Creek
|
FL
|
Abby Hillis
|
5010
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Devika Patel
|
5011
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Renan Rocha
|
5012
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Regina Poodoon
|
5013
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Rufus Black
|
5014
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Truman DiBartolo
|
5015
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Daniel Rich
|
5016
|
Xaverian
|
NY/US
|
Louis Savoia
|
5018
|
Xaverian
|
NY/US
|
Alexandra Alexandrou
|
5019
|
Xaverian
|
NY/US
|
Olivia Gullo
|
5020
|
Xaverian
|
NY/US
|
Alexander Rosario
|
5021
|
Xaverian
|
NY/US
|
Kasey Noss
|
5022
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Jade McClinton-Dorley
|
5024
|
St Joseph's Prep
|
PA/US
|
Michael Ruggiero
|
5025
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Colton El-Habr
|
5026
|
Timber Creek
|
FL
|
Michael Aubert
|
5028
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Brendan Doherty
|
5030
|
William Mason
|
OH/US
|
Vidhan Bhardwaj
|
5034
|
Xavier
|
NY/US
|
Matt Schmelzer
|
5035
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Sophie Cestari
|
5041
|
Xaverian
|
NY/US
|
Dominique Kopko
|
5042
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Schuyler Stump
|
5043
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Avery Marzen
|
5044
|
Wellington
|
FL/US
|
Matthew McGann
|
5046
|
Mary Louis
|
NY/US
|
Caroline Powell
|
5048
|
Mary Louis
|
NY/US
|
Ashley Singh
|
5049
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Annie Poulos
|
5050
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Sophia Choi
|
5052
|
Convent of the Sacred Heart, NYC
|
NY/US
|
Yasmine Yavinsky
|
5053
|
La Salle
|
PA/US
|
Desmond Young
|
5054
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Erica Burdin
|
5056
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Vinay Krishnan
|
5058
|
Windermere
|
FL/US
|
Brian Boyd
|
5060
|
Windermere
|
FL/US
|
Sava Glisic
|
5061
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Ana Tavares
|
5063
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Esmeralda Reyes
|
5064
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Lianza Stephen
|
5065
|
Strath Haven
|
PA/US
|
George Hollyer
|
5070
|
Iona Prep
|
NY/US
|
Jake Cannon
|
5077
|
Iona Prep
|
NY/US
|
Hassane Fiteni
|
5083
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Amanda Gilsten
|
5090
|
Unionville
|
PA/US
|
Sophia Qureshi
|
5094
|
Unionville
|
PA/US
|
Arushi Sahay
|
5095
|
Unionville
|
PA/US
|
Adarsh Gadagkar
|
5096
|
Regis
|
NY/US
|
Gabriel Keane
|
5097
|
Regis
|
NY/US
|
Vincent Harris
|
5098
|
Regis
|
NY/US
|
Nathaniel Wood
|
5099
|
Regis
|
NY/US
|
Trevor Wertheimer
|
5100
|
Regis
|
NY/US
|
Aidan O'Gara
|
5101
|
Regis
|
NY/US
|
Tomas Ricardo
|
5102
|
Dallastown
|
PA/US
|
Gabriel Hiestand
|
5109
|
Ridge
|
NJ/US
|
Pasha Saidi
|
5111
|
Ridge
|
NJ/US
|
Libah Farooqi
|
5112
|
Ridge
|
NJ/US
|
Juliet Nolt
|
5113
|
Ridge
|
NJ/US
|
Shriya Kosuru
|
5114
|
Wilmington Charter
|
DE/US
|
Caroline Zhu
|
5118
|
Wellington
|
FL/US
|
Rebecca Kokot
|
5120
|
Marriotts Ridge
|
MD/US
|
Nikhil Mehta
|
5129
|