Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
Anderson SJ
|
|
Apple Valley
|
MN
|
Kenan Anderson
|
Apple Valley KA
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Austin Broussard
|
Austin Broussard
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ashwin Pillai
|
Bellarmine College Prep AP
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Rishi Balakrishnan
|
Bellarmine College Prep RB
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Shoban Mangla
|
Bellarmine College Prep SM
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Aman Patel
|
Carroll HS - Southlake AP
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Gautam Iyer
|
Carroll HS - Southlake GI
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Jonathan Chiang
|
Carroll HS - Southlake JC
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Samir Mohsin
|
Carroll HS - Southlake SM
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Ty Ponzo
|
Carroll HS - Southlake TP
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Angel Toro
|
Christopher Columbus AT
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Daniel De Izaguirre
|
Christopher Columbus DD
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Arsh Ladhani
|
Colleyville Heritage AL
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Celine Wei
|
Colleyville Heritage CW
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Sarah Manjee
|
Colleyville Heritage SM
|
|
Connally
|
TX/US
|
Anthony Kern
|
Connally AK
|
|
Connally
|
TX/US
|
Sarah Raymond
|
Connally SR
|
|
Crosby
|
TX/US
|
Matthew Schneider
|
Crosby MS
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Chakra Jonnalagadda
|
Cypress Woods CJ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Yohan Wang
|
Cypress Woods YW
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Dan Huynh
|
Dulles DH
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Elijah Valerio
|
Dulles EV
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Grace Chen
|
Dulles GC
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Michael Kurian
|
Dulles MK
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Mohammad Sheikh
|
George Ranch MS
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anna Myers
|
Greenhill AM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Brian Zhou
|
Greenhill BZ
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Mihir Rai
|
Greenhill MR
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Shruthi Krishnan
|
Greenhill SK
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akhilesh Chegu
|
Harker AC
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alexander Lan
|
Harker AL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karoun Kaushik
|
Harker KK
|
|
Harker
|
CA/US
|
Mir Bahri
|
Harker MB
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Indu Pandey
|
Harvard-Westlake IP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jake Davidson
|
Harvard-Westlake JD
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
Harvard-Westlake JN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Lauren Morganbesser
|
Harvard-Westlake LM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Klink
|
Harvard-Westlake SK
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Will Berlin
|
Harvard-Westlake WB
|
|
Hattiesburg
|
MS/US
|
Owen Sayre
|
Hattiesburg OS
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Adley Sykes
|
Hockaday AS
|
|
IH Kempner
|
CO/US
|
Jai Sehgal
|
IH Kempner JS
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Tate Weston
|
James Bowie TW
|
|
John H Guyer
|
TX/US
|
Ciarra McClinton
|
John H Guyer CM
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Amber Wang
|
Katy Taylor AW
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Dan Taro
|
Kent Denver DT
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Gavin Rolls
|
Kent Denver GR
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Sarah London
|
Kent Denver SL
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jiya Ghei
|
Kinkaid JG
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shreya Mehta
|
Kinkaid SM
|
|
Klein
|
TX/US
|
Nate Galang
|
Klein NG
|
|
Klein Oak
|
TX/US
|
Alan George
|
Klein Oak AG
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Beckett Larcher
|
Lake Travis BL
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Blake Ochoa
|
Lake Travis BO
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Evan Margiotta
|
Lake Travis EM
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Emma Young
|
Lake Travis EY
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Mackenzie Matheson
|
Lake Travis MM
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
Michael Gao
|
Law Magnet MG
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Robert McWhorter
|
Lindale RM
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Collins Morgan
|
Lovejoy CM
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Connor Lindquist
|
Loyola CL
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Joseph Namkung
|
Loyola JN
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Luis Arbelaez
|
Loyola LA
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nathaniel Tran
|
Loyola NT
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Amy Jarkow
|
Marlborough AJ
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julia Steinberg
|
Marlborough JS
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Sophia Danielpour
|
Marlborough SD
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nisha Kolagotla
|
McNeil NK
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Pranav Vijayan
|
McNeil PV
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Andrew Whitaker
|
Montgomery AW
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Grayson Constantine
|
Montgomery GC
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Patrick Tolan
|
New Trier PT
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Marly Grace Rogers
|
Northland Christian MR
|
|
Pine Crest Prep
|
FL/US
|
Zachary Vlessing
|
Pine Crest Prep ZV
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Alecxander Antonakakis
|
Prosper AA
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Andrew Nguyen
|
Strake Jesuit College Prep AN
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Charles Li
|
Strake Jesuit College Prep CL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Drew Thorburn
|
Strake Jesuit College Prep DT
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Josh Herrera
|
Strake Jesuit College Prep JH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Matthew Chen
|
Strake Jesuit College Prep MC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Liu
|
Strake Jesuit College Prep VL
|
|
Texas
|
TX/US
|
Maya Xia
|
Texas MX
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Henry Schwob
|
West Des Moines Valley HS
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lucas Bryant
|
West Des Moines Valley LB
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Amanda Chen
|
Westlake HS (Austin) AC
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Andrew Lee
|
Westlake HS (Austin) AL
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Jackie Ballard
|
Westlake HS (Austin) JB
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Abby Grifno
|
Westwood AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Alice Zhang
|
Westwood AZ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Dhruva Mambapoor
|
Westwood DM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwood RM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rishabh Shah
|
Westwood RS
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saavan Myneni
|
Westwood SM
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Bianca Rathwick
|
Winston Churchill BR
|
|