Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Daniel Edmunds
|
2000
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Devin Makhni
|
2001
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Sameer Keswani
|
2002
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Olivia Monroy
|
2003
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Naman Dandia
|
2004
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
John Lahey
|
2005
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Julian Sanghvi
|
2006
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Conor Sherry
|
2007
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Nicholas Maranowski
|
2008
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Aashna Sahejpal
|
2010
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Anmol Bhide
|
2011
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Ria Dhingra
|
2013
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Lauren Shen
|
2014
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Jack McDonough
|
2015
|
|
Bear Creek
|
CO/US
|
Mekaylah Moscoso
|
2016
|
|
Bear Creek
|
CO/US
|
Bradyn Fedak
|
2017
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Bobby Houston
|
2018
|
|
Branham
|
CA/US
|
Anmol Dhaka
|
2019
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Katelyn LaBelle
|
2020
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Swathi Kompella
|
2022
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Katie Zeng
|
2023
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Angela Zhao
|
2024
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Ayden Novick
|
2025
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Nirasean Guarino
|
2026
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Avery Keller
|
2027
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Henry Korneffel
|
2028
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Simone Bonnet
|
2029
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Isabelle Micek
|
2030
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Antonio Maaliki
|
2031
|
|
Denver East
|
CO/US
|
William Roberts
|
2032
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Marie Antoinette Banks
|
2033
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Maisie Bowdouris
|
2034
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Markus Stokes
|
2035
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Jill Lee
|
2036
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Aditi Poduri
|
2037
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Srimayi Annam
|
2038
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Lea Gifford
|
2039
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Devyn Barram
|
2040
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Emily Schelling
|
2042
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Ruchika Saswade
|
2044
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Colin Ng
|
2045
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Tanner Hemmingsen
|
2046
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Lucca Rabbe
|
2047
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Gigi Emerson
|
2048
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Paola Kwan
|
2049
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Mandy Billups
|
2050
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Aaminah Babatunde-Bey
|
2051
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
John Wargowski
|
2052
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Elysa Schroeder
|
2053
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Cecilia Jeong
|
2054
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Elaine Chan
|
2055
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Akram Nour
|
2056
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Trevor Autenreith
|
2057
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Kelly Mok
|
2058
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Antonio Flores
|
2059
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Luis Dominik Reyes
|
2060
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Megan Le
|
2061
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Peter Le
|
2062
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Nupur Agarwal
|
2063
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sammay Sharifi
|
2064
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Marcus Williams
|
2065
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack Parkhouse
|
2066
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jeremy Gart
|
2067
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Alice Noble
|
2068
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Tyler Whitaker
|
2069
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Adam Slosky
|
2070
|
|
Lakewood
|
CO/US
|
Jacob Stock
|
2071
|
|
Leland
|
CA/US
|
Christian Park-Gastelum
|
2072
|
|
Leland
|
CA/US
|
Armon Choudhry
|
2073
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ashkun Asefirad
|
2074
|
|
Leland
|
CA/US
|
Joseph D'Angelo
|
2075
|
|
Leland
|
CA/US
|
Samuel Hirst
|
2076
|
|
Leland
|
CA/US
|
Mary Gillis
|
2077
|
|
Logan
|
UT/US
|
Lucy Cardon
|
2078
|
|
Longmont
|
CO/US
|
Cassie Onate
|
2079
|
|
Mikuni
|
CA/US
|
Serina Ueda
|
2080
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Devika Kumar
|
2081
|
|
Miramar
|
FL/US
|
Trishtin Baring
|
2084
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Lauren Staelin
|
2085
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Jacob Baum
|
2086
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Ryan Gottschalk
|
2087
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Madison Peters
|
2088
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Frederick Meckes
|
2089
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Tavish Mohanti
|
2090
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Samir Banerjee
|
2091
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Harshitha Pandian
|
2094
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Zaid Fattah
|
2095
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Vishakha Vishakha Kanaki
|
2097
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Mary Opeseyitan Sanusi
|
2098
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Andrea Marroquin
|
2100
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Yessenia Sanchez
|
2101
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Tyanne Hawthorne
|
2103
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anisha Reimert
|
2105
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Beau Barris
|
2106
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Brendan McGloin
|
2107
|
|
Redlands
|
CA/US
|
George Ebraham
|
2108
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Paawan Singhi
|
2109
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Rohan Kubba
|
2110
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Yukta Mehtaji
|
2111
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Tristan Phillip
|
2112
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Isaac Chettiath
|
2113
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Pierre Baza
|
2114
|
|
South Torrance
|
CA/US
|
Issac Chung
|
2115
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Sam Debenham
|
2116
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Leah Heieie
|
2117
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Sara McBride
|
2118
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Illa Cress
|
2119
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Zachary Stuehling
|
2120
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Arshia Mathur
|
2121
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aditi Chhangani
|
2122
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aditya Pathak
|
2123
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Saanvi Nandanwar
|
2124
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Veda Gottumukkala
|
2125
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rick Wang
|
2131
|
|
Harker
|
CA/US
|
Eileen Ma
|
2132
|
|
Harker
|
CA/US
|
Tiffany Chang
|
2133
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Lily Nelson
|
2134
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Juliana Fong
|
2135
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Shania Baweja
|
2136
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Maribella Munoz-Jimenez
|
2137
|
|