James Logan
|
CA/US
|
Abhijeet Grewal
|
3000
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Suroor Nakhoda
|
3001
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Mayank Killedar
|
3002
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Esha Bhatia
|
3003
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Riya Dhoopar
|
3004
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Madelyn Whalen
|
3005
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Cassie Korb
|
3006
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Eva Prakash
|
3008
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Isabelle Chiu
|
3009
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Srikar Kolluru
|
3010
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Sowmya Kolluru
|
3011
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Anand Ashar
|
3012
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Richard Zhang
|
3013
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Mitchell Lai
|
3014
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Mats Mudrow
|
3015
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Jace Rasmussen
|
3016
|
|
Bishop Alemany
|
CA/US
|
Michael Tripoli
|
3017
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Crioni Love Cuenca
|
3018
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Bella Lalanne
|
3019
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Amanda Zhao
|
3020
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Bennett Scott
|
3022
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Max O'Hara
|
3023
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Jay Park
|
3024
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Anna Block
|
3025
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Miriam Calisher
|
3026
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Anna Walters
|
3027
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Meghan Gray White
|
3028
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Keana Shadwell
|
3029
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Adam Khan
|
3030
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Kaylynn Xia
|
3031
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Pooja Heragu
|
3032
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Jeong Shin
|
3033
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Rehet Chugh
|
3034
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Nick Rouillard
|
3035
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Jack Howard
|
3036
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Kavya Bellam
|
3037
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Mira Kubba
|
3038
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Haley Drake
|
3040
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Claire Peshut
|
3041
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Jackson Postal
|
3043
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Jennifer Huang
|
3044
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ankushi Dutta
|
3045
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ada Zhong
|
3046
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sriram Subramanian
|
3047
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Megan Yim
|
3048
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sushmasri Katakam
|
3049
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anika Garg
|
3050
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shrinidhi Gopal
|
3051
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Vikram Balasubramanian
|
3052
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Perla Molina
|
3053
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Aaron Moore
|
3054
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Nelly Millage
|
3055
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Lindsey Oppenhein
|
3056
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Chandana Bhimarao
|
3057
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Mrinalini Mishra
|
3058
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Chetana Ganga
|
3059
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Gurjot Cheema
|
3060
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Urja Gathoo
|
3062
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Ayah Abushama
|
3063
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Samuel Jarvis
|
3064
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Mahek Ahmad
|
3066
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Sam Sullivan
|
3068
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Linqi (Gina) Guan
|
3069
|
|
Foothill
|
CA/US
|
Arzoo Singh
|
3071
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
McKenna Daly
|
3072
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Escadar Aleymayehu
|
3073
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Emma Ginsberg
|
3074
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Emma Stefanacci
|
3075
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Edyth Moldow
|
3076
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Hallie Ferguson
|
3077
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Sarah Shapiro
|
3079
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Claire Cho
|
3080
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Robert Weimar
|
3081
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Ethan Chen
|
3082
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Riya Kataria
|
3083
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Roshni Sudharasan
|
3084
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Jonathan Nunez
|
3085
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Poorna Hegde
|
3086
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Rishab Bajaj
|
3088
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Deeba Khan
|
3089
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Cole McDonnel
|
3090
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Aderemi Adekunle
|
3091
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Viren Srivastava
|
3093
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sarah McMurry
|
3094
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Rithika Vatturi
|
3096
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Bernadette Tropel
|
3097
|
|
Kennedy Independent
|
CA/US
|
Vignesh Ayyappan
|
3098
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Amspoker
|
3099
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Hannah Theodore
|
3100
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Alanna Cronk
|
3101
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Wiley Luan
|
3106
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Joshua King
|
3107
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Atlas Tan
|
3108
|
|
Leland
|
CA/US
|
Shreya Srivastava
|
3109
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jeff Kim
|
3110
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ujjaini Mukhopadhyay
|
3111
|
|
Leland
|
CA/US
|
Annie Borders
|
3112
|
|
Leland
|
CA/US
|
Theodora Worledge
|
3113
|
|
Leland
|
CA/US
|
Aarushi Karandikar
|
3114
|
|
Leland
|
CA/US
|
Sanjeev Vinodh
|
3115
|
|
Logan
|
UT/US
|
Daniel Anderson
|
3117
|
|
Logan
|
UT/US
|
Elizabeth Hansen
|
3118
|
|
Logan
|
UT/US
|
Luxoni Ream
|
3120
|
|
Logan
|
UT/US
|
Hamilton Peacock
|
3121
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Ananyaa Arvind
|
3122
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Derek Yuan
|
3123
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Sarabaesh Srikumar
|
3124
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Megan Wong
|
3125
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Samhita Nittala
|
3126
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Faith Martinez
|
3127
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Tanushree Jain
|
3128
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
James Hu
|
3129
|
|
Miramar
|
FL/US
|
Tyra Ruiz
|
3130
|
|
Miramar
|
FL/US
|
Natalie Ezem
|
3131
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Sydney Heim
|
3132
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Lola Rodrigues
|
3133
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Keely Fuller
|
3134
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Areeba Yasin
|
3135
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Preston Nibley
|
3136
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Clara Wu
|
3138
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Brendan Shih
|
3139
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nikitha Fernandes
|
3141
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Alice Zhou
|
3142
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Karl Goeltner
|
3143
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Oishee Misra
|
3144
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Jharna Suresh
|
3145
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Lakshanyaa Ganesh
|
3146
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Navya Rao
|
3147
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Malavika Eby
|
3148
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Niranjan Bhatia
|
3149
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Cindy Ho
|
3150
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Kai Xiao
|
3151
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Alex Zhang
|
3152
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Amita Mahajan
|
3153
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Harsh Wadhwa
|
3155
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Rachel Eizner
|
3156
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Vaidehee Durgude
|
3157
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Henna Kabra
|
3158
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Nadine Fattah
|
3159
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Zahra Jafri
|
3160
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Brianna Do
|
3163
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Jannat Ashfaq
|
3164
|
|
Niwot
|
CO/US
|
Laura Guenthcev
|
3165
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Jennifer Choi-Nakama
|
3166
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Samson Herman
|
3167
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Kaitlyn Miguel
|
3168
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Cassidy Downey
|
3169
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Divya Nair
|
3170
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Arushi Bansal
|
3172
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Neha Thakur
|
3173
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Sapna Ramappa
|
3175
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Nikhita Gopisetty
|
3176
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Ben Slovin
|
3177
|
|
Overland
|
CO/US
|
Josh Thampson
|
3178
|
|
Overland
|
CO/US
|
Chelsea Padilla
|
3179
|
|
Overland
|
CO/US
|
Alan Lopez-Ortega
|
3180
|
|
Overland
|
CO/US
|
Joy Love
|
3181
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Madison Gardecki
|
3182
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Ria Khera
|
3183
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Callista Ordonez
|
3185
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Brad Schindler
|
3186
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Anagha Satish
|
3187
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Eden Lawson
|
3188
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Sidarth Kulkarni
|
3189
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Nathan Jih
|
3190
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Juliette Scolieri
|
3191
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Sagarika Chidella
|
3193
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Roshan Rajesh
|
3194
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Nidhi Kejriwal
|
3195
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Manushi Rawal
|
3196
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Laura Noronha
|
3197
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Nithyashri Baskaran
|
3198
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Julia Wang
|
3199
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Elbert Xie
|
3200
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Rishabh Jain
|
3201
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Tanya Menezes
|
3202
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Tanshi Jain
|
3203
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Ashvin Muddappa
|
3204
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Brandon Nguyen
|
3205
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Adishree Ghatare
|
3206
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Abdullah Rafique
|
3207
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Pierre Baza
|
3208
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Andrea Raymond
|
3210
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Skylar Adams
|
3211
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Anna Mendez
|
3212
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Nick Armstrong
|
3213
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Stormy Lewis
|
3214
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Christine Franzen
|
3215
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Carson Rau
|
3216
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anika Bastin
|
3218
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sara Wan
|
3223
|
|
Harker
|
CA/US
|
Radha Mehta
|
3224
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nikhil Dharmaraj
|
3225
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arusha Patil
|
3226
|
|
Harker
|
CA/US
|
Haris Hosseini
|
3228
|
|
Harker
|
CA/US
|
Avi Gulati
|
3229
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alycia Cary
|
3230
|
|
Harker
|
CA/US
|
Cecilia Yang
|
3231
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Cassandra Kuo
|
3232
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Audrey Lee
|
3233
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Priya Agarwal
|
3234
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Shania Baweja
|
3235
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Hana Odawara
|
3236
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Rachel Harris
|
3237
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Evelyn Chi
|
3238
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Lauren Kim
|
Lauren Kim
|
|