Northside
|
IL/US
|
Kane & Vera
|
Addison Kane
|
|
|
Alliance Stern Math and Science
|
CA/US
|
Chavez & Lei
|
Alliance Stern Math and Science CL
|
|
|
Alliance Stern Math and Science
|
CA/US
|
Lei & Saenz
|
Alliance Stern Math and Science LS
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Kim & Joshi
|
Archbishop Mitty KJ
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Lahiri & Ponnuswamy
|
Archbishop Mitty LP
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Shaikh & Singh
|
Archbishop Mitty SS
|
|
|
Asian Debate League
|
TW
|
Chuang & Cheng
|
Asian Debate League CC
|
|
|
Asian Debate League
|
TW
|
Chen & Phil
|
Asian Debate League CP
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Chen & Huynh
|
Beckman CH
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Bhau & Vishwarupe
|
Bellarmine College Prep BV
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Rane & Yeddula
|
Bellarmine College Prep RY
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Taori & Joseph
|
Bellarmine College Prep TJ
|
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Vergho & Rengarajan
|
Bellarmine College Prep VR
|
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Avondet & Kavapalu
|
Bingham AK
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Agarwal & Crusa
|
Brophy CP AC
|
|
|
Camas
|
WA/US
|
Lee & Lee
|
Camas LL
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Guo & Yan
|
Canyon Crest GY
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Kaiyom & Rao
|
Carmel Valley Independent KR
|
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Ahuja & Hormozdiari
|
Chaminade CP AH
|
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Barsoumian & Paz-Miletich
|
Chaminade CP BP
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Lee & Dai
|
Cherry Creek LD
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Fleming & Steinhart
|
CK McClatchy FS
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Gray & Marcin
|
CK McClatchy GM
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Long & Pham
|
CK McClatchy LP
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Martin & Valerio
|
CK McClatchy MV
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Reynolds & Menger
|
CK McClatchy RM
|
|
|
Classical
|
CA/US
|
Melton & Melton
|
Classical MM
|
|
|
Classical
|
CA/US
|
Tseng & Tai
|
Classical TT
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Sandhu & Moon
|
Clovis North SM
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Yao & Prasad
|
Clovis North YP
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Bittner & Sidhu
|
College Prep BS
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Cho & Mundada
|
College Prep CM
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Gupta & Pradhan
|
College Prep GP
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Makani & Papadopoulos
|
College Prep MP
|
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Nagarjuna & Wu
|
College Prep NW
|
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Nelson & Brunyer
|
Copper Hills NB
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Berger & Bhansali
|
Cypress Bay BB
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gavsie & Sarmiento
|
Cypress Bay GS
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kotler & Kotler
|
Cypress Bay KK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Reisman & Kaul
|
Cypress Bay KR
|
|
|
Damien
|
CA/US
|
Tremblay & Nasser
|
Damien TN
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Yang & Zhang
|
Dougherty Valley YZ
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Chachra & Carrasco
|
Downtown Magnets CC
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Jussim & Gandionco
|
Downtown Magnets JG
|
|
|
Downtown Magnets
|
CA/US
|
Perez & White
|
Downtown Magnets PW
|
|
|
Emery
|
CA/US
|
Bal & Solis
|
Emery BS
|
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Lin & Lin
|
Fairview LL
|
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Wurman & Li
|
Fairview WL
|
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Gray & Koh
|
Fullerton Union GK
|
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Christianson & Zuniga
|
Garfield CZ
|
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Porter & Baumgardner
|
Garfield PB
|
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Rasnic & Robertson
|
Garfield RR
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Borg & Smith
|
George Washington CO BS
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Ediger & McMaster
|
George Washington CO EM
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Fuentes & Valore-Caplan
|
George Washington CO FV
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Galpern & Hughes
|
George Washington CO GH
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Mohieldin & Diamond
|
George Washington CO MD
|
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Mendoza & Leftin
|
George Washington CO ML
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Shah & Safieddine
|
Green Valley SS
|
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Safieddine & Winchell
|
Green Valley SW
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Leffler & Wegener
|
Greenhill LW
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Huynh & Lee
|
Harker HL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kuppahally & Huynh
|
Harker KH
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ohana & Hughes
|
Harker OH
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Shah & Biswas
|
Harker SB
|
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Dang & Hui
|
Head Royce DH
|
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Navarro & Kopelnik
|
Head Royce NK
|
|
|
Heritage Hall
|
OK/US
|
Venkataraman & Salim
|
Heritage Hall VS
|
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Baugh & Jung
|
Interlake HS - Bellevue BJ
|
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Chen & Li
|
Interlake HS - Bellevue CL
|
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Young & Peng
|
Interlake HS - Bellevue PY
|
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Tsang & Li
|
Interlake HS - Bellevue TL
|
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Tang & Nemani
|
Interlake HS - Bellevue TN
|
|
|
Interlake HS - Bellevue
|
WA/US
|
Yun & Rowe
|
Interlake HS - Bellevue YR
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Agrawal & Lynch
|
Isidore Newman AL
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Qi & Descant
|
Isidore Newman QD
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
McMurry & Sunahara
|
James Logan MS
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Ngo & Tjandra
|
James Logan NT
|
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Ferrer-Falto & Jackson
|
Jesuit CP FJ
|
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Holcombe & Moore
|
Jesuit CP HM
|
|
|
June Jordan School for Equity
|
CA/US
|
Espinoza & Rubio
|
June Jordan School for Equity ER
|
|
|
June Jordan School for Equity
|
CA/US
|
Wang & Paea
|
June Jordan School for Equity WaPa
|
|
|
Kamiak
|
WA/US
|
Daniels & Shin
|
Kamiak DS
|
|
|
Kamiak
|
WA/US
|
Entner & Ky
|
Kamiak EK
|
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Bandyopadhyay & Kaculi
|
Katy Taylor BK
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Gin & Ho
|
Kent Denver GH
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Hamilton & Hsia
|
Kent Denver HH
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Halverson & Mandava
|
Kent Denver HM
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Joseph & Landgraff
|
Kent Denver JL
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Kim & Krauss
|
Kent Denver KK
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Kim & Sullivan
|
Kent Denver KS
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Rolls & Tamkin
|
Kent Denver RT
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Knobloch & Ho
|
Kinkaid KH
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Powers & Ghei
|
Kinkaid PG
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Punjwani & Shi
|
Kinkaid PS
|
|
|
Kipp King Collegiate
|
CA/US
|
Wong & Gonzales
|
Kipp King Collegiate WG
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Mitchell & Mondero
|
La Costa Canyon MM
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Kim & Lee
|
Leland KL
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ranjan & Patel
|
Leland RP
|
|
|
Lincoln
|
OR/US
|
Schwab & Gochee
|
Lincoln SG
|
|
|
Logan
|
UT/US
|
Johnson & Stafford
|
Logan JS
|
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Berman & Rosenberg
|
Lowell BR
|
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Ye & Wu
|
Lowell YW
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Brach & Yoon
|
Luna Brach
|
|
|
Manual Arts Senior
|
CA/US
|
Marroquin & Moreno
|
Manual Arts Senior MM
|
|
|
McQueen
|
NV/US
|
Reese & Christiansen
|
McQueen RC
|
|
|
McQueen
|
NV/US
|
Reese & Reese
|
McQueen RR
|
|
|
Mission
|
CA/US
|
Anasse & Castro
|
Mission AC
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Pierry & Sudesh
|
Monta Vista PS
|
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Glen & Habermann
|
Montgomery Bell GH
|
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Anderson & Margulies
|
Nevada Union AM
|
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Noyes & Frost
|
Nevada Union FN
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Altman & Kadin
|
New Trier AK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Bowe & Cao
|
New Trier BC
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Brown & Wittenmyer
|
New Trier BW
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Ewing & Kim
|
New Trier EK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Goldstein & Lim
|
New Trier GL
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Lin & Kang
|
New Trier LK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Tobon & Xu
|
New Trier TX
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Sweeneey & Augustin
|
Newark Science SA
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Mancini & Rabbini
|
North Broward Prep MR
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Martinez & Rahaman
|
Northside CP MR
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Ortiz & Pinheiro
|
Northside CP OP
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Gao & Hamid
|
Northwood GH
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Luo & Lee
|
Northwood LL
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Chokler & Paguio
|
Notre Dame CP
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Di Filippo & Kwon
|
Notre Dame DK
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Gragnani & Nwude-Jacobs
|
Notre Dame GN
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
McMillan & Peeples
|
Notre Dame MP
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Mar & Snitman
|
Notre Dame MS
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Navare & Urfalian
|
Notre Dame NU
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Povolo & Suico
|
Notre Dame PS
|
|
|
Oak Hill
|
OR/US
|
Bellavita & Carrier
|
Oak Hill BC
|
|
|
Oak Hill
|
OR/US
|
Carrier & Hagen
|
Oak Hill CH
|
|
|
Oakland Tech
|
CA/US
|
Park & Barrilleaux
|
Oakland Tech PB
|
|
|
Oakland Tech
|
CA/US
|
Saba & Foxall
|
Oakland Tech SF
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Ji & Slovin
|
Oakwood School - North Hollywood JS
|
|
|
Oregon Episcopal
|
OR/US
|
Tsai & Chang
|
Oregon Episcopal TC
|
|
|
Oregon Episcopal
|
OR/US
|
Zhao & O'Hare
|
Oregon Episcopal ZO
|
|
|
Park city high
|
UT/US
|
Allison & Haas
|
Park city high AH
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anderson & Lu
|
Peninsula AL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Frankwick & Ramireddy
|
Peninsula FR
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Lipps & Gwak
|
Peninsula GL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jalan & Kong
|
Peninsula JK
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Michalak & Wang
|
Peninsula MW
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Qin & Sinsioco
|
Peninsula QS
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Sun & Tieu
|
Peninsula ST
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Deschenes & Friedman
|
Polytechnic DF
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Liu & Whitford
|
Polytechnic LW
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Medrano & Ndefo-Haven
|
Polytechnic MN
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Ahmed & Ramchandani
|
Presentation AR
|
|
|
Rosemont
|
CA/US
|
Dearing & Jones
|
Rosemont DJ
|
|
|
Rosemont
|
CA/US
|
Watts & Raymond
|
Rosemont WR
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Amiel & Gushin
|
Rowland Hall-St Mark AG
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Doctorman & Chase
|
Rowland Hall-St Mark DC
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Doctorman & McGraw
|
Rowland Hall-St Mark DM
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Poritz & Steiner
|
Rowland Hall-St Mark PS
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Stone & Diamandis
|
Rowland Hall-St Mark SD
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Young & Brague
|
Rowland Hall-St Mark YB
|
|
|
Silver Creek
|
CA/US
|
Odio & Kaur
|
Silver Creek OK
|
|
|
Silver Creek
|
CA/US
|
Vo & Randhawa
|
Silver Creek VR
|
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Ahuja & Thornhill
|
Sira Ahuja
|
|
|
Skyline
|
CA/US
|
Chau & Lam
|
Skyline CL
|
|
|
SLC West
|
UT/US
|
Aoki & Banuri
|
SLC West AB
|
|
|
SLC West
|
UT/US
|
Banuri & Kim
|
SLC West BK
|
|
|
SLC West
|
UT/US
|
Lair & Nelson
|
SLC West LN
|
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Hassan & Nichols
|
Sonoma HN
|
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Ibanez Arroyo & Shi
|
Sonoma IS
|
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Stephens & Nabavi
|
Sonoma SN
|
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Lininger & Saenger
|
South Eugene LS
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Nguyen & Shen
|
St Francis NS
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Namineni & Satish
|
St Francis SN
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Sharma & Vinod
|
St Francis SV
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Verma & Pariti
|
St Francis VP
|
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Birkenstock & Page
|
St. Vincent De Paul BP
|
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Crosby & Brandt
|
St. Vincent De Paul CB
|
|
|
Damien
|
CA/US
|
Bato & Johnson
|
Tristan Bato
|
|
|
Univ Of Chicago Lab
|
IL/US
|
Hellie & Unni
|
Univ Of Chicago Lab HU
|
|
|
Univ Of Chicago Lab
|
IL/US
|
Stein & Sharod
|
Univ Of Chicago Lab SS
|
|
|
University HS, Irvine
|
CA/US
|
Liang & Lu
|
University HS, Irvine LL
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Cho & Shen
|
Westwood CS
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Goyal & Nguyen
|
Westwood GN
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Coltzer & Rathwick
|
Winston Churchill CR
|
|
|
Woodlands Independent
|
TX/US
|
Mirazee & Reddy
|
Woodlands Independent MR
|
|
|
Woodside
|
CA/US
|
Cadet & Ali
|
Woodside CA
|
|
|