ADL
|
TW
|
Phil & Tai
|
ADL PhTa
|
|
Barstow
|
MO/US
|
Durwood & Tingle
|
Barstow DT
|
|
Barstow
|
MO/US
|
Putney & Lokre
|
Barstow PL
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Midha & Hiremath
|
Bellarmine College Prep MH
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Vergho & Rengarajan
|
Bellarmine College Prep VR
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Kuperman & Kanchanapalli
|
Berkeley Prep KK
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Souchet & Zinober
|
Berkeley Prep ZS
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
Adama & Arumugam
|
Chattahoochee AA
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
Adam & Peramanu
|
Chattahoochee AP
|
|
Dallas Highland Park
|
TX/US
|
Muse & Lam
|
Dallas Highland Park ML
|
|
Damien
|
CA/US
|
De Jesus & Tremblay
|
Damien DT
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
D'Agaro & Farber
|
Glenbrook North DF
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Kaufman & Pandit
|
Glenbrook North KP
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Goldberg & Scott
|
Glenbrook South GS
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Kosack & Skoulikaris
|
Glenbrook South KS
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Eckert & Ahmad
|
Greenhill EA
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Wegener & Leffler
|
Greenhill WL
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Holcombe & Moore
|
Jesuit CP HM
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Hall & Tran
|
Jesuit CP HT
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Garg & Lam
|
Little Rock Central GL
|
|
Mamaroneck
|
NY/US
|
McKinney & McAdams
|
Mamaroneck MM
|
|
Marist
|
GA/US
|
Turnier & Ovadje
|
Marist TO
|
|
MLK Magnet
|
TN/US
|
Jashim & Igarashi
|
MLK Magnet JI
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Glen & Bradford
|
Montgomery Bell GB
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Meacham & Rankin
|
Montgomery Bell MR
|
|
Mount Carmel Independent
|
KS/US
|
Rocheleau & Nguyen
|
Mount Carmel Independent RN
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Lorenz & Ivackovic
|
Niles North LI
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Bojinov & Sturt
|
Niles North SB
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Bat-erdene & Shah
|
Niles West BS
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Waters & Bennett
|
Niles West WB
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Mancini & Rabbini
|
North Broward Prep MR
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Martinez & Rahaman
|
Northside College Prep MR
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Ortiz & Pinheiro
|
Northside College Prep OP
|
|
Oak Hall
|
FL/US
|
Gogineni & Liu
|
Oak Hall GL
|
|
Pace
|
GA/US
|
Henderson & Nottingham
|
Pace HN
|
|
Payton Independent
|
IL/US
|
Lawless & Aneesh
|
Payton Independent LA
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Lipps & Lu
|
Peninsula LL
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Sun & Tieu
|
Peninsula ST
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Candelario & Castro
|
Solorio CC
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Yang & Senapathy
|
St. Mark's School of Texas SY
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Vallejo & Sears
|
St. Mark's School of Texas VS
|
|
Damien
|
CA/US
|
Bato & Garcia
|
Tristan Bato
|
|
Univ Of Chicago Lab
|
IL/US
|
Liao & Padhi
|
Univ Of Chicago Lab LP
|
|
Univ Of Chicago Lab
|
IL/US
|
Sharod & Wang
|
Univ Of Chicago Lab SW
|
|
USN
|
TN/US
|
Cheek & Fox
|
USN CF
|
|
USN
|
TN/US
|
Clancy & Kassim
|
USN CK
|
|
Wayzata Independent
|
MN/US
|
He & Ram
|
Wayzata Independent HR
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Alford & Manghat
|
Westminster AM
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Bald & Rascoe
|
Westminster BR
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Margolin & O'Malley
|
Whitney Young MO
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Tarasul & Mitchell
|
Whitney Young TM
|
|