Arcadia
|
CA/US
|
Jason Chan
|
Arcadia JC
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Ishir Vaidyanath
|
Archbishop Mitty IV
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Jessica Hsu
|
Archbishop Mitty JH
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
John Lee
|
Archbishop Mitty JL
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Joanne Park
|
Archbishop Mitty JP
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Lukas Krause
|
Archbishop Mitty LK
|
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Tanish Kumar
|
Archbishop Mitty TK
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Adit Sharma
|
BASIS Independent Silicon Valley AS
|
|
|
Canyon Crest Independent
|
CA/US
|
Danny An
|
Canyon Crest Independent DA
|
|
|
Canyon Crest Independent
|
CA/US
|
Jacob Spiegelman
|
Canyon Crest Independent JS
|
|
|
Canyon Crest Independent
|
CA/US
|
Jason Yang
|
Canyon Crest Independent JY
|
|
|
Centennial
|
CO/US
|
Joli Dou
|
Centennial JD
|
|
|
Corner Canyon
|
UT/US
|
Tiffany Brailow
|
Corner Canyon TB
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Haritha Kumar
|
Cupertino HK
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Elise Turkovich
|
Davis Senior ET
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Vasanth Kumar
|
Davis Senior VK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
David Si
|
Dougherty Valley DS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kabir Dubey
|
Dougherty Valley KD
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Neda Bahrani
|
Dougherty Valley NB
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Vikram Balasubramanian
|
Dougherty Valley VB
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Bennett Dombcik
|
Durham BD
|
|
|
Eastside
|
WA/US
|
Sarah Xu
|
Eastside SX
|
|
|
Eastside
|
WA/US
|
Vanessa Chen
|
Eastside VC
|
|
|
Westlake
|
CA/US
|
Ethan Elasky
|
Ethan Elasky
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Aaron Lee
|
Flintridge Prep AL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arnav Dani
|
Harker AD
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Angela Gao
|
Harker AG
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arjun Krishna
|
Harker AK
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alexander Lan
|
Harker AL
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ayan Nath
|
Harker AN
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditya Tadimeti
|
Harker AT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditi Vinod
|
Harker AV
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ella Lan
|
Harker EL
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jason Monaghan
|
Harker JM
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karoun Kaushik
|
Harker KK
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Krish Maniar
|
Harker KMa
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Markus Zhang
|
Harker MZ
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nika Lebedev
|
Harker NL
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Quentin Clark
|
Harker QC
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rahul Mulpuri
|
Harker RM
|
WL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rohan Thakur
|
Harker RT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sophia Gottfried
|
Harker SGo
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sachin Shah
|
Harker SS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Utkarsh Priyam
|
Harker UPr
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Gong
|
Harvard-Westlake AG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Angela Lee
|
Harvard-Westlake AL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Ben Weinberg
|
Harvard-Westlake BW
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Christina Lee
|
Harvard-Westlake CL
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
George Zhang
|
Harvard-Westlake GZ
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Hope Shinderman
|
Harvard-Westlake HS
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Joanna Im
|
Harvard-Westlake JI
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Nathan Russell
|
Harvard-Westlake NR
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Olivia Feldman
|
Harvard-Westlake OF
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Will Berlin
|
Harvard-Westlake WB
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Vivian Nguyen
|
Immaculate Heart VN
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Megan Wu
|
Interlake MW
|
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Ann Popovici
|
Katy Taylor AP
|
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Beckett Larcher
|
Lake Travis BL
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Alexander Eckinger
|
Los Altos AE
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Josh Hejna
|
Los Altos JH
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Parth Dhanotra
|
Los Altos PD
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Lucas Hunter
|
Loyola LH
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Arnav Dixit
|
Lynbrook AD
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Ankit Lakkapragada
|
Lynbrook AL
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Brandon Chu
|
Lynbrook BC
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Krishna Ajjarapu
|
Lynbrook KA
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Keshav Dandu
|
Lynbrook KD
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Naman Singhal
|
Lynbrook NS
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Sidhant Rajadnya
|
Lynbrook SR
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Amy Jarkow
|
Marlborough AJ
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lydia Dimsu
|
Marlborough LD
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
SarahMae Tuohy
|
Marlborough STu
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Sana Jaffery
|
Milpitas SJ
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Advika Bhike
|
Mission San Jose AB
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Meera Sehgal
|
Mission San Jose MS
|
|
|
Morrison
|
TW
|
Aaron Kuo
|
Morrison AK
|
|
|
Morrison
|
TW
|
Eric Chang
|
Morrison EC
|
|
|
Morrison
|
TW
|
Kevin Cheng
|
Morrison KC
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Amelie Sen
|
Mountain View AS
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Varun Paranjpe
|
Mountain View VP
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Karthik Krishnan
|
Northwood KK
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Rutvik Deo
|
Northwood RD
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Arushi Bansal
|
Notre Dame AB
|
|
|
Palo Alto HS Independent
|
CA/US
|
Ethan Hwang
|
Palo Alto HS Independent EH
|
|
|
PHS (Independent)
|
CA/US
|
Amitoj Singh
|
PHS (Independent) AS
|
|
|
Pinnacle
|
AZ/US
|
Kristen Arnold
|
Pinnacle KA
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Kanchan Krishna
|
Quarry Lane KK
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Kalyani Valiyaveettil
|
Quarry Lane KV
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Mackenzie Davis
|
Quarry Lane MD
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Zachary Davis
|
Quarry Lane ZD
|
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Adam Khoja
|
Rancho Bernardo AK
|
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Jonathan Jeong
|
Rancho Bernardo JJ
|
|
|
Sage Hill Independent
|
CA/US
|
Timothy Guo
|
Sage Hill Independent TG
|
|
|
Sage Independent
|
CA/US
|
Ali Ansari
|
Sage Independent AA
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Sai Karavadi
|
Sai Karavadi
|
|
|
Santa Monica
|
CA/US
|
Rex Evans
|
Santa Monica RE
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Aeshon Balsubramanian
|
Saratoga AB
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Proby Shandilya
|
Saratoga PS
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Surbhi Bhat
|
Saratoga SB
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Deepankar Joshi
|
St Francis DJ
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Katia Nagarajan
|
St Francis KN
|
|
|
Stanford OHS Independent
|
CA/US
|
Asher Towner
|
Stanford OHS Independent AT
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Names TBA
|
TBA
|
WL
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Names TBA
|
TBA
|
WL
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Names TBA
|
TBA
|
WL
|
|
West Linn
|
OR/US
|
Dennis Tang
|
West Linn DT
|
|
|