Taipei American
|
TW
|
April Tsai
|
1500
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Ian Falkenbury
|
1501
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Ethan Huang
|
1502
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Gordy Sun
|
1503
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Aidan Clarke
|
1504
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Gloria Baroi
|
1505
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Elyse Dewbre
|
1506
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Kaitlyn England
|
1507
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Ian Hunte
|
1508
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Colin Ng
|
1509
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Jay Dadwal
|
1510
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
1511
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Bailey Hobey
|
1512
|
|
Cypress
|
CA/US
|
Zoe Jeans
|
1513
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Kevin Wang
|
1516
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Khalid Mohieldin
|
1518
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Ross Combs
|
1519
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Meredith Neid
|
1520
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Ben Kastrul
|
1521
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Jenna Dammen
|
1522
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Tarun Chiruvolu
|
1523
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Anuj Kothari
|
1524
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Chandrasekar Kamaraj
|
1525
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Aditya Lakkoju
|
1526
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Vishnu Pratik Vennelakanti
|
1527
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Lydia Loof
|
1528
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Dylan Carey
|
1529
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Elias Valore-Caplan
|
1530
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Sanjana Janakiraman
|
1531
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Chelsea Ji
|
1532
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Ashwin Sivakumar
|
1533
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Scott Schuster
|
1534
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Britney Trieu
|
1535
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Aaron Van Blerkom
|
1536
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Cameron Coolidge
|
1537
|
|
Episcopal School of Dallas
|
TX/US
|
Nick Harapanahalli
|
1538
|
|
Langham Creek
|
TX/US
|
Melissa Hernandez
|
1539
|
|
Alexander Dawson
|
CO/US
|
Mika Nijhawan
|
1540
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Luke DiMartino
|
1541
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Sophie Goldberg
|
1542
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Matthew Nekritz
|
1543
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Adrian Oteiza
|
1544
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Rohun Agrawal
|
1545
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Joy Liu
|
1547
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Harshitha Pandian
|
1548
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Yizhou Peng
|
1549
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Kevin Yang
|
1550
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Zechen Liu
|
1551
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Aaryan Prakash
|
1552
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ananya Rupanagunta
|
1553
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nathan Wang
|
1554
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Roya Ahmadi
|
1555
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Rene Otero
|
1556
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Jared Williams
|
1557
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Richard Hu
|
1558
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Claire Martinez
|
1559
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Varshini Srikanthan
|
1560
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Joe Mundell
|
1561
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Priti Rangnekar
|
1562
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Charlie Cappelletti
|
1563
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Anant Gupta
|
1564
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Jake Hofgard
|
1565
|
|
Leland
|
CA/US
|
Rengakrishna Rengappa
|
1566
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
James Hu
|
1567
|
|
Snohomish
|
WA/US
|
Colby VerHoeven
|
1568
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Liana Schmitter-Emerson
|
1569
|
|
Glacier Peak
|
WA/US
|
Alex Arzoumanian
|
1570
|
|
Davis
|
UT/US
|
Wyatt Ko
|
1571
|
|
Davidson Academy Of Nevada
|
NV/US
|
Ashwin Murty
|
1572
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Alison Zhang
|
1578
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Nicole Strubinski
|
1579
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Kevin Liu
|
1580
|
|
Bakersfield
|
CA/US
|
Lauren Adams
|
1583
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Shantanu Sinha
|
1584
|
|
Bakersfield
|
CA/US
|
Dylan McConnell
|
1585
|
|
Bakersfield
|
CA/US
|
Fedra Price
|
1586
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Aidan Behnke
|
1587
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Caleb Tezera
|
1588
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Karen Cheng
|
1589
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Anusha Vajrala
|
1590
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Ally Xu
|
1592
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Lauren Lapporte
|
1593
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Elizabeth Lapporte
|
1594
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
William Maris
|
1595
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Griffin Thompson
|
1596
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Shrushti Manikandan
|
1597
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Arham Habib
|
1598
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Raymond Fang
|
1599
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Edward Tak
|
1600
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Rubin Roy
|
1601
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Ethan Yu
|
1602
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Shaan Shabbir
|
1603
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Eston Kuwahara
|
1604
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Lisa Leung
|
1605
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Mrudhula Nithiyakumar
|
1606
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Siya Sharma
|
1607
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Jiawei Zhang
|
1608
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Zain Shabbir
|
1609
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Andrew Hopwood
|
1610
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Timothy Yue
|
1611
|
WL
|
Chaminade
|
CA/US
|
Austin Li
|
1612
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikitha Kalahasti
|
1613
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Maria Richards
|
1615
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Krish Kothari
|
1616
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Leo Naylor
|
1617
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Ella Say
|
1618
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Josh Morganstein
|
1619
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Grace Barmmer
|
1620
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Gavin Rolls
|
1621
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack London
|
1622
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Sophie Koenig
|
1623
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Daniel Chao
|
1624
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Joaquin Abarca
|
1625
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Kendall Mundy
|
1626
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Praveen Gunendran
|
1627
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Michael Gromyko
|
1628
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Mitchell Blanda
|
1630
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Arni Kulkarni
|
1632
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Harshini Manian
|
1633
|
|
Glacier Peak
|
WA/US
|
Anna Foley
|
1634
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gautham Sudhakar
|
1635
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sanjana Ranganathan
|
1636
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shaheer Sandhu
|
1637
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Max Zhang
|
1638
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Srisai Nachuri
|
1639
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Akash Mankude
|
1640
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bryant Li
|
1641
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gabe Lee
|
1642
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bella Hung
|
1643
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mira Bali
|
1644
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Jade Wang
|
1645
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sanjana Kollu
|
1646
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Joyce Wu
|
1647
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saad Jamal
|
1648
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ryan Fouzdar
|
1649
|
|
Oak Hill
|
OR/US
|
Katrina Carrier
|
1652
|
|
Schurr
|
CA/US
|
Anthonie Lorsithong
|
1653
|
|
Harker
|
CA/US
|
Chloe Affaki
|
1655
|
|
Harker
|
CA/US
|
Meha Goyal
|
1657
|
|
Harker
|
CA/US
|
William Chien
|
1658
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andrea Thia
|
1659
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Effie Zheng
|
1660
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Matthew Dean
|
1661
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Rohit Jammula
|
1662
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Isaac Ang
|
1666
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Alex Zhang
|
1667
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arissa Huda
|
1670
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Eshan Gupta
|
1671
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Aditi Chatradhi
|
1672
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Vedant Vamshidhar
|
1673
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Varun Joshi
|
1674
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Daniel Kim
|
1675
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Kirthi Ponnuswamy
|
1676
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Jingwen Wu
|
1677
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Sidarth Gopisetty
|
1678
|
WL
|
St Francis
|
CA/US
|
Raksha Sen
|
1680
|
|