American
|
CA/US
|
Ishwari Patankar
|
American IP
|
|
|
American
|
CA/US
|
Kavin Goyal
|
American KG
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Aditi Borra
|
Athens AB
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Saranya Singh
|
Athens SS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Gordy Sun
|
BASIS Independent Silicon Valley GS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Jay Subbiah
|
BASIS Independent Silicon Valley JS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Meriam Ahmad
|
BASIS Independent Silicon Valley MA
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Vikram Iyer
|
BASIS Independent Silicon Valley VI
|
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Andrew Gu
|
Canyon Crest AG
|
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Eric Park
|
Canyon Crest EP
|
|
|
Chatfield Senior
|
CO/US
|
Will Toll
|
Chatfield Senior WT
|
|
|
Chatfield Senior
|
CO/US
|
Zade Harvey
|
Chatfield Senior ZH
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Andrew Castro
|
Christopher Columbus AC
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Albert Sanchez
|
Christopher Columbus AS
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Jesus Capo
|
Christopher Columbus JC
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Pedro Portela
|
Christopher Columbus PP
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Cole Hesterberg
|
Clovis North CH
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Jack Howard
|
Clovis North JH
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Joanne Park
|
Clovis North JP
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
David Passarini
|
Cypress Bay DP
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Emmett Rosenblum
|
Cypress Bay ER
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Fabio Barros
|
Cypress Bay FB
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jun Woo Park
|
Cypress Bay JP
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Max Levinson
|
Cypress Bay ML
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Tanish Bandre
|
Cypress Bay TB
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Vikram Pai
|
Cypress Bay VP
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Zachary Friend
|
Cypress Bay ZF
|
|
|
Davidson Academy Of Nevada
|
NV/US
|
Ryan Moore
|
Davidson Academy Of Nevada RM
|
|
|
Davis
|
UT/US
|
Bryn Montierth
|
Davis BM
|
|
|
Davis
|
UT/US
|
Kennedie Shepherd
|
Davis KS
|
|
|
Davis
|
UT/US
|
Porter Achibald
|
Davis PA
|
|
|
Davis
|
UT/US
|
Sugar Santillan
|
Davis SS
|
|
|
Davis
|
UT/US
|
Trevor Schwab
|
Davis TS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Aditya Madaraju
|
Dougherty Valley AM
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Amritha Ramesh
|
Dougherty Valley AR
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Dhruv Channa
|
Dougherty Valley DC
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gabriel Sebhatu
|
Dougherty Valley GS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Joyce Wu
|
Dougherty Valley JW
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Krish Kapoor
|
Dougherty Valley KK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pranav Chandra
|
Dougherty Valley PC
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rishab Kalra
|
Dougherty Valley RK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shriya Beedu
|
Dougherty Valley SB
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Savit Bhat
|
Dougherty Valley SBh
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sanyu Kumaran
|
Dougherty Valley SK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saketh Kotapati
|
Dougherty Valley SKo
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shreyas Kukanur
|
Dougherty Valley SKu
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sonal Sharma
|
Dougherty Valley SS
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tarpan Mishra
|
Dougherty Valley TM
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Emily Xu
|
Elite of Irvine EX
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Grace Ma
|
Elite of Irvine GM
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Olivia Kaneko
|
Elite of Irvine OK
|
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Christopher Pantaleon
|
Evergreen Valley CP
|
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Riya Sanampudi
|
Evergreen Valley RS
|
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Vinitha Marupeddi
|
Evergreen Valley VM
|
|
|
Ferris
|
WA/US
|
Tricia Reum
|
Ferris TR
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Taylor Delgado
|
Flintridge Prep TD
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anya Agarkar
|
Golden State AA
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aditya Anand
|
Golden State AAn
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anuj Balakrishnan
|
Golden State AB
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Albert Luo
|
Golden State AL
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aditi Venkatraman
|
Golden State AV
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Allison Wang
|
Golden State AW
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Brian Deng
|
Golden State BD
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Diya Hiremath
|
Golden State DH
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Ethan Chang
|
Golden State EC
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Joanne Park
|
Golden State JP
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Maggie Yang
|
Golden State MY
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Palash Agarwal
|
Golden State PA
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Pranay Banka
|
Golden State PB
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rachel Chan
|
Golden State RC
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rushil Shah
|
Golden State RS
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Shelley Fernando
|
Golden State SF
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sanjith Shanmugavel
|
Golden State SS
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sophia Tian
|
Golden State ST
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Trisha Bhima
|
Golden State TB
|
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Claire Mullings
|
Hamilton CM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arjun Krishna
|
Harker AK
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Carol Wininger
|
Harker CW
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ella Lan
|
Harker EL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kaitlyn Wang
|
Harker KW
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Neo Alpha
|
Harker NA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ramit Goyal
|
Harker RG
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sathvik Chundru
|
Harker SC
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Megan Sabocor
|
Immaculate Heart MS
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Shelby O'Connell
|
Immaculate Heart SO
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
David Adler
|
Isidore Newman DA
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Lia Bu
|
Isidore Newman LB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Jared Aimone
|
Jared Aimone
|
|
|
JBDI
|
CA/US
|
Hesten Parrish
|
JBDI HP
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Jasper Potts
|
Little Rock Central JP
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Cristian Arbelaez
|
Loyola CA
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Christopher Kim
|
Loyola CK
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Jack Newell
|
Loyola JNe
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Rissier
|
Loyola JR
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Leo Sichi
|
Loyola LS
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nathaniel Mongan
|
Loyola NM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Oviya Seeniraj
|
Lynbrook OS
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Allison Yue
|
Magnet AY
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Diya Jain
|
Magnet DJ
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Diya Nadig
|
Magnet DN
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Krishna Khawani
|
Magnet KK
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Neha Bhardwaj
|
Magnet NB
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Rutvij Holay
|
Magnet RH
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julianne Hannon
|
Marlborough JHa
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Jocelyn Shek
|
Marlborough JS
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lily Kinnear
|
Marlborough LK
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Macy Lerner
|
Marlborough ML
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Disha Yadav
|
Milpitas DY
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Advait Thaploo
|
Mira Loma AT
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Dayita Biswas
|
Mira Loma DB
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Vindhya Shigehalli
|
Mission San Jose VS
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Aidan Chung
|
ModernBrain AC
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Alex Lin
|
ModernBrain AL
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Devin Lai
|
ModernBrain DL
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Kevin Lai
|
ModernBrain KL
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Mike Li
|
ModernBrain ML
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Nathan Ji
|
ModernBrain NJ
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Pradyuman Raja
|
ModernBrain PR
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Emily Kang
|
Monte Vista EK
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Edward Tak
|
Monte Vista ET
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Fatima Hanif
|
Monte Vista FH
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Jinna Lee
|
Monte Vista JL
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Claire Schulter
|
Northland Christian CS
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Gianna Zagone
|
Northland Christian GZ
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Lilly Broussard
|
Northland Christian LB
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Maddie Leard
|
Northland Christian ML
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Morgan Sumrow
|
Northland Christian MS
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Hari Sreeramagiri
|
Northwood HS
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Andrew Li
|
Nova 42 AL
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Sabrina Zhang
|
Nova 42 SZ
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Thomas Vandenburg
|
Nova 42 TV
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Abhas Rajhans
|
Oakwood AR
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Blake Mercurio
|
Oakwood BM
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Tanner Nguyen
|
Oakwood TN
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Awani Gadre
|
Presentation AG
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Albert Ye
|
Saratoga AY
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Ananya Bhavsar
|
St Francis AB
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Anika Jain
|
St Francis AJ
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Drew Carroll
|
St Francis DC
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Ernest Zrmrzli
|
St Francis EZ
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Jordyn Beardsley
|
St Francis JB
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Jenna Zamora
|
St Francis JZ
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Kushal Chatterjee
|
St Francis KC
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Michael Grose
|
St Francis MG
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Matthew Rich
|
St Francis MR
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Sahana Chandramohan
|
St Francis SCh
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Thomas Grose
|
St Francis TG
|
|
|