Hamilton
|
AZ/US
|
Tahsin Hoque
|
1022
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Juliette Scolieri
|
3000
|
|
Kennedy Independent
|
CA/US
|
Vignesh Ayyappan
|
3002
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Shania Baweja
|
3004
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Evelyn Chi
|
3005
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Cassandra Kuo
|
3006
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Rachel Harris
|
3007
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Hana Odawara
|
3008
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Morgan Hoang
|
3009
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Aliana Panganiban
|
3010
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
3011
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Sabrina Bahadosingh
|
3013
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Colin Mequet
|
3014
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Samuel Sullivan
|
3015
|
|
Cypress
|
CA/US
|
Kadambari Ayithi
|
3018
|
|
American
|
CA/US
|
Saachi Baldwa
|
3019
|
|
Millennium Charter
|
CA/US
|
Grace Bhatia
|
3020
|
|
Millennium Charter
|
CA/US
|
Veronica Knowlden
|
3022
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Mckenna Daly
|
3024
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Emma Ginsberg
|
3025
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Sabine Laurence
|
3026
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Connor Oaklander
|
3027
|
|
Alexander Dawson
|
CO/US
|
Sonia Amin
|
3029
|
|
Alexander Dawson
|
CO/US
|
Bridget Bell
|
3030
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Ayah Abushama
|
3031
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Will Florentino
|
3032
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Manreet Sohi
|
3034
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Astrid Mann
|
3035
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Brianna Do
|
3036
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Vivian Conway
|
3037
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Nikhita Gopisetty
|
3038
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Mai Clifford
|
3039
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Jaeden Hemmingsen
|
3041
|
|
Bellevue SandD
|
WA/US
|
Amanda Li
|
3042
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Aaron Van Blerkom
|
3044
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Madison Rojas
|
3045
|
|
Davis
|
UT/US
|
Savannah Jacox
|
3046
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Cassidy Downey
|
3047
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Amirta Srinivas
|
3048
|
|
Bear Creek
|
CO/US
|
Jada Rosales
|
3049
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Apoorva Murari
|
3050
|
|
California
|
CA/US
|
Roshni Aradhya
|
3051
|
|
Bear Creek
|
CO/US
|
Owen Bockenthien
|
3052
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Maria Thomas
|
3053
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nyna Velamuri
|
3054
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Neha Thakur
|
3055
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Mei Ono
|
3057
|
|
Leland
|
CA/US
|
Parisa Ansari
|
3059
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jennifer Cheng
|
3060
|
|
American
|
CA/US
|
Aparna Kumar
|
3061
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Avyuktha Mattupalli
|
3062
|
|
California
|
CA/US
|
Malhar Raravikar
|
3064
|
|
Redlands
|
CA/US
|
McKinley Durham
|
3065
|
|
California
|
CA/US
|
Kimberly Shirai
|
3066
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Eden Lawson
|
3067
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ronan MacRunnels
|
3068
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Sydney Reaves
|
3069
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Daud Mumin
|
3070
|
|
California
|
CA/US
|
Niitigya Taneja
|
3071
|
|
Schurr
|
CA/US
|
Queen Chiwanga
|
3072
|
|
Schurr
|
CA/US
|
Andrew Sani
|
3073
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Simone Bonnet
|
3074
|
|
Denver East
|
CO/US
|
May Toll
|
3075
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Claire Peshut
|
3076
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Pryanshi Chudasama
|
3077
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Ayesha Raman
|
3078
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Arya Das
|
3079
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ajay Khanna
|
3080
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Navya Rao
|
3082
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Natalie Lim
|
3083
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Yizhou Peng
|
3084
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Oishee Misra
|
3085
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Malavika Eby
|
3086
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Karl Goeltner
|
3087
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nikitha Fernandes
|
3088
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Alice Zhou
|
3090
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Angela Chu
|
3091
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Kai Xiao
|
3092
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Aditi Dixit
|
3093
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sophia Chen
|
3094
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Lakshanyaa Ganesh
|
3095
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Norman Zhao
|
3096
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Alex Way
|
3097
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Deetshana Parthipan
|
3098
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Carson Rau
|
3099
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Lebron Acklen
|
3100
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Madeleine Nagle
|
3101
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Anant Gupta
|
3102
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Samuel Jarvis
|
3103
|
|
Taipei American
|
TW
|
Daphne Shaw
|
3104
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Rene Otero
|
3105
|
|
Schurr
|
CA/US
|
Amber Contreras
|
3106
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Poornima Dorairaj
|
3107
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Daniel Bohen
|
3109
|
|
Leland
|
CA/US
|
Shreya Srivastava
|
3110
|
|
Leland
|
CA/US
|
Manasi Moghe
|
3111
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Tatum Hurley
|
3113
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Lorenzo Mendez
|
3114
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Maya Belur
|
3117
|
|
Leland
|
CA/US
|
Mira Karthik
|
3118
|
|
Snohomish
|
WA/US
|
Leslie Partida
|
3119
|
|
Snohomish
|
WA/US
|
Grace Bennett
|
3120
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Jamie Minden
|
3121
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Tej Tripathy
|
3122
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Julia Wang
|
3123
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Phillip Goo
|
3124
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Elbert Xie
|
3125
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Tanya Menezes
|
3126
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Tanshi Jain
|
3127
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Mia Patil
|
3128
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Brandon Nguyen
|
3129
|
|
Glacier Peak
|
WA/US
|
Chloe Conley
|
3130
|
|
Glacier Peak
|
WA/US
|
Hazel Graves
|
3131
|
|
Taipei American
|
TW
|
Phoebe Wu
|
3132
|
|
Taipei American
|
TW
|
Enoch Toh
|
3134
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Joseph Fogler
|
3137
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Kaitlyn Miguel
|
3139
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Anouk Yeh
|
3140
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Anne White
|
3141
|
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Sydney Stogel
|
3142
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Hanna Msiska
|
3143
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Max O'Hara
|
3144
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Isabelle Chiu
|
3145
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Risha Bhoite
|
3146
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Anna Seahill
|
3148
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Laura Noronha
|
3149
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Brad Schindler
|
3150
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Roshan Rajesh
|
3151
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lilian Kim
|
3152
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Keana Hilario
|
3153
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Laurie Frederickson
|
3154
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Eva Prakash
|
3156
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Amanda Zhao
|
3157
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Martina Daniel
|
3158
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Zahra Jafri
|
3160
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Sarah Rizvi
|
3161
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Aishwarya Nagabhushan
|
3162
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Krishi Saripalli
|
3163
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Vaidehee Durgude
|
3164
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Nadine Fattah
|
3165
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Ashley Hsieh
|
3166
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Arnav Khanna
|
3167
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Simran Khanna
|
3168
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Sarabaesh Srikumar
|
3169
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Ananyaa Arvind
|
3170
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Kaaya Sharma
|
3171
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Ria Manathkar
|
3172
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Amspoker
|
3173
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Hanna Drake
|
3174
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Vivek Shah
|
3175
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Sachi Uttarwar
|
3176
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Yashika Batra
|
3180
|
|
Redwoods
|
CA/US
|
Mythreyi Venkateswaran
|
3181
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Melanie Robles
|
3182
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Kat Roberts
|
3184
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Rebecca Lutz
|
3185
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shivani Lal
|
3186
|
|
SpeechCraft
|
CN
|
Joyce Qiu
|
3187
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Meghana Kotha
|
3188
|
|
Stockdale
|
CA/US
|
Gurman Dhaliwal
|
3189
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Varsha Chilukuri
|
3192
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Srikar Kolluru
|
3193
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Jeong Shin
|
3195
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Anshul Narain
|
3197
|
|
Stockdale
|
CA/US
|
Nicole Chang
|
3200
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ada Zhong
|
3205
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Jill Lee
|
3206
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ankushi Dutta
|
3207
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pooja Chimata
|
3208
|
|
Harker
|
CA/US
|
Haris Hosseini
|
3209
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alycia Cary
|
3210
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ellis Goldman
|
3211
|
|
Harker
|
CA/US
|
Avi Gulati
|
3212
|
|
Harker
|
CA/US
|
Meghna Phalke
|
3213
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Adrian Lossada
|
3215
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Dorotea Bartlett
|
3218
|
|
LearningLeaders
|
CN
|
Ethan Cao
|
3220
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sara Wan
|
3221
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Maggie Yang
|
3222
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Nathan Kleffner
|
3223
|
|
STRIVE Prep - RISE
|
CO/US
|
Marina Ramirez-Loya
|
3225
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Isha Karim
|
3235
|
|
Stockdale
|
CA/US
|
Ethan Park
|
3237
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Kritika Yerrapotu
|
3238
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Riya Dhoopar
|
3239
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Heather Cherniss
|
3241
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Arushi Lahiri
|
3242
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Annabelle Duflock
|
3243
|
|
Redlands
|
CA/US
|
William Porayouw
|
3244
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Drake Som
|
3245
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Grace Jin
|
3246
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Connie Liang
|
3248
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Anishi Patel
|
3249
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Tejasvi Hariharan
|
3250
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Vikram Balasubramanian
|
3251
|
|