Copper Classic
2019
—
UT/US
Field in Open Congress
65 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Alta
|
UT/US
|
Daniel Ross
|
Alta DR
|
Alta
|
UT/US
|
Fazar Kamran
|
Alta FK
|
Alta
|
UT/US
|
Mauraya Zilka
|
Alta MZ
|
Alta
|
UT/US
|
Olivia Greer
|
Alta OG
|
American Leadership
|
UT/US
|
Destiny Hernandez
|
American Leadership DH
|
American Leadership
|
UT/US
|
Eric Ellison
|
American Leadership EE
|
Bonneville
|
UT/US
|
Hudson Iverson
|
Bonneville HI
|
Bonneville
|
UT/US
|
Olivia Stephens
|
Bonneville OS
|
Bonneville
|
UT/US
|
Tanner Frost
|
Bonneville TF
|
Brighton
|
UT/US
|
Chloe Grennon
|
Brighton CG
|
Brighton
|
UT/US
|
Ethan Eggleton
|
Brighton EE
|
Brighton
|
UT/US
|
Sage Whittaker
|
Brighton SW
|
Brighton
|
UT/US
|
Tyler Sunde
|
Brighton TS
|
Brighton
|
UT/US
|
Zach Adams
|
Brighton ZA
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Alyssa Beckstead
|
Copper Hills AB
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Adrian Hernandez
|
Copper Hills AH
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Bruce Mortensen
|
Copper Hills BM
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Matthew Cuthbert
|
Copper Hills MC
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Seth Nielsen
|
Copper Hills SN
|
Cottonwood
|
UT/US
|
Justen Powell
|
Cottonwood JPo
|
Cottonwood
|
UT/US
|
Jaxon Wright
|
Cottonwood JW
|
Cottonwood
|
UT/US
|
Mac Gough
|
Cottonwood MG
|
Cottonwood
|
UT/US
|
Tanner Lopez
|
Cottonwood TL
|
Davis
|
UT/US
|
Cameron Valentine
|
Davis CV
|
Davis
|
UT/US
|
Parker Kimball
|
Davis PK
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Alyssa Luthy
|
Green Canyon AL
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Bryan Christiansen
|
Green Canyon BC
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Claire England
|
Green Canyon CE
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Jacob Brandley
|
Green Canyon JB
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Morgan Sisson
|
Green Canyon MS
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Ayat Almisfer
|
Hillcrest AA
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Fatima Zaidi
|
Hillcrest FZ
|
Hunter
|
UT/US
|
Javier Tejeda
|
Hunter JT
|
Hunter
|
UT/US
|
Stockton Archuleta
|
Hunter SA
|
Hunter
|
UT/US
|
Skyler Kingsbury
|
Hunter SK
|
Hunter
|
UT/US
|
Seviah Morgan
|
Hunter SM
|
Logan
|
UT/US
|
Aidan Sowder-Sinor
|
Logan AS
|
Logan
|
UT/US
|
Owen Waugh
|
Logan OW
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Greydon Durrant
|
Mountain Crest GD
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Kaitlyn Warner
|
Mountain Crest KW
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Nicole Arzate
|
Mountain Crest NA
|
Park City
|
UT/US
|
Grant Murray
|
Park City GMu
|
Park City
|
UT/US
|
Kyle Sedgwick
|
Park City KS
|
Park City
|
UT/US
|
Kristina Schiffman
|
Park City KSc
|
Park City
|
UT/US
|
Lance Rothchild
|
Park City LRo
|
Park City
|
UT/US
|
Tom Perret
|
Park City TP
|
Providence Hall
|
UT/US
|
Hailee Martin
|
Providence Hall HM
|
Providence Hall
|
UT/US
|
Monique Cauley
|
Providence Hall MC
|
Ridgeline
|
UT/US
|
Dallin Roberts
|
Ridgeline DR
|
Ridgeline
|
UT/US
|
Shyanne Blankenship
|
Ridgeline SB
|
Ridgeline
|
UT/US
|
Samantha Sampson
|
Ridgeline SS
|
Skyline
|
UT/US
|
Madeleine Richardson
|
Skyline MR
|
Skyridge
|
UT/US
|
Alexis Andrist
|
Skyridge AA
|
SLC West
|
UT/US
|
Austin Shumway
|
SLC West AS
|
SLC West
|
UT/US
|
Olivia Hoffmann
|
SLC West OH
|
SLC West
|
UT/US
|
Tyler Shumway
|
SLC West TS
|
Summit
|
UT/US
|
Toby Sowell
|
Summit TS
|
Timpview
|
UT/US
|
Kodiak Lewis
|
Timpview KL
|
Timpview
|
UT/US
|
Linnea Oscarson
|
Timpview LO
|
Timpview
|
UT/US
|
Ryan Deng
|
Timpview RD
|
Timpview
|
UT/US
|
Stella Ottoson
|
Timpview SO
|
Waterford
|
UT/US
|
Chi Nguyen
|
Waterford CN
|
Waterford
|
UT/US
|
Peter Beall
|
Waterford PB
|
Woods Cross
|
UT/US
|
Jake Garrard
|
Woods Cross JG
|
Woods Cross
|
UT/US
|
Kimball Mumford
|
Woods Cross KM
|