Durham
|
NC/US
|
Mukta Dharmapurikar
|
AA Mukta Dharmapurikar
|
|
Park City
|
UT/US
|
Carly McAleer
|
AC Carly McAleer
|
|
Park City
|
UT/US
|
Jack Allison
|
AC Jack Allison
|
|
Park City
|
UT/US
|
Jack Engel
|
AC Jack Engel
|
|
Park City
|
UT/US
|
Jack Gladson
|
AC Jack Gladson
|
|
Park City
|
UT/US
|
Jack Goodman
|
AC Jack Goodman
|
|
Park City
|
UT/US
|
Noam Levinsky
|
AC Noam Levinsky
|
|
Park City
|
UT/US
|
Tom Perret
|
AC Tom Perret
|
|
Park City
|
UT/US
|
William Carroll Efrusy
|
AC William Carroll Efrusy
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Katelyn Cai
|
AN Katelyn Cai
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Pranav Tangallpalli
|
AN Pranav Tangallpalli
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Britney Morton
|
AS Britney Morton
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Brook Zorn
|
AS Brook Zorn
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Dominic Erickson
|
AS Dominic Erickson
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Emily Coleman
|
AS Emily Coleman
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Krish Kothari
|
AX Krish Kothari
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Madison Cahill
|
BB Madison Cahill
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Charles Coltrin
|
BE Charles Coltrin
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Kendall Harris
|
BE Kendall Harris
|
|
Sky View
|
UT/US
|
McKai Apgood
|
BE McKai Apgood
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Bianca Turman
|
BF Bianca Turman
|
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Emily Morrison
|
BN Emily Morrison
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Skye Thompson-Clark
|
BP Skye Thompson-Clark
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Astor Redhead
|
BR Astor Redhead
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Issak Flores
|
BR Issak Flores
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Josh Park
|
BR Josh Park
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Theodore Gercken
|
BW Theodore Gercken
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Ashwin Sivakumar
|
BX Ashwin Sivakumar
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Colin Ng
|
BX Colin Ng
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Daniel Zhao
|
BX Daniel Zhao
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Nolan Costin
|
BX Nolan Costin
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Thomas Vandenburg
|
BX Thomas Vandenburg
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Hattie Bilson
|
BY Hattie Bilson
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Layla Hoffman
|
BY Layla Hoffman
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Morgan Hoang
|
BY Morgan Hoang
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Ruby Marsh
|
BY Ruby Marsh
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Erik Artavia
|
CB Erik Artavia
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Aman Desai
|
CE Aman Desai
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Howard Peng
|
CE Howard Peng
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Shivani Madhan
|
CE Shivani Madhan
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Anuj Kothari
|
CG Anuj Kothari
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ashok Ramkumar
|
CG Ashok Ramkumar
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Kush Narang
|
CG Kush Narang
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Majid Shabbeer
|
CG Majid Shabbeer
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Owen Thompson
|
CG Owen Thompson
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ryan Alappatt
|
CG Ryan Alappatt
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gautham Sudhakar
|
CL Gautham Sudhakar
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Joyce Wu
|
CL Joyce Wu
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sanjana Ranganathan
|
CL Sanjana Ranganathan
|
|
Gresham-Barlow
|
OR/US
|
Alyssa Elwell
|
CR Alyssa Elwell
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Patrick Kim
|
CW Patrick Kim
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Kacey Lee
|
DB Kacey Lee
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Jane Brown
|
DD Jane Brown
|
|
Layton
|
UT/US
|
Kalolaine Harris
|
DF Kalolaine Harris
|
|
Layton
|
UT/US
|
Miles Kindred
|
DF Miles Kindred
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anish Beeram
|
DH Anish Beeram
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Claire Brown
|
DH Claire Brown
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jonathan Largoza
|
DH Jonathan Largoza
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jonathan Tubb
|
DH Jonathan Tubb
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Marguerite Morgan
|
DH Marguerite Morgan
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Michael Skoog
|
DH Michael Skoog
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Nitya Patel
|
DH Nitya Patel
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Vivek Beeram
|
DH Vivek Beeram
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Alex Danamidis
|
DM Alex Danamidis
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Dominic Fox
|
DM Dominic Fox
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Kristopher Drapacz
|
DM Kristopher Drapacz
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Adelaide Parker
|
DP Adelaide Parker
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Samara Paliskara
|
DS Samara Paliskara
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Milton Adams
|
DT Milton Adams
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Rabih Chaar
|
DT Rabih Chaar
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Sanjay Shankar
|
DT Sanjay Shankar
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Amspoker
|
DW Emily Amspoker
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jack London
|
DW Jack London
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Joaquin Abarca
|
DW Joaquin Abarca
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Lauren Huttner
|
DW Lauren Huttner
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Timea Ryan
|
DW Timea Ryan
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Dani Greaves
|
EB Dani Greaves
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Parker Henry
|
EB Parker Henry
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Jaden Nguyen
|
ED Jaden Nguyen
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Roman Nekrasov
|
EH Roman Nekrasov
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Cosette Fronczek
|
EK Cosette Fronczek
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Hayden Daniels
|
EK Hayden Daniels
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Jonathan Avalos
|
EK Jonathan Avalos
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Lucas D'Angelo
|
EK Lucas D'Angelo
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Meagan Pe
|
EK Meagan Pe
|
|
Verrado
|
AZ/US
|
Bradley Simpson
|
EP Bradley Simpson
|
|
BASIS Phoenix
|
AZ/US
|
Zachary Jones
|
ER Zachary Jones
|
|
BASIS Phoenix
|
AZ/US
|
Zane Balian
|
ER Zane Balian
|
|
Lake Oswego Senior
|
OR/US
|
Lauren Zhang
|
EX Lauren Zhang
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Harshini Manian
|
FB Harshini Manian
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Isha Chadalavada
|
FB Isha Chadalavada
|
|
Herriman
|
UT/US
|
Alma Severson
|
FD Alma Severson
|
|
American Prep
|
NV/US
|
Alexandra Roberts
|
FE Alexandra Roberts
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Aarin Shah
|
GB Aarin Shah
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Carl Justice
|
GB Carl Justice
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Lauryn Carter
|
GB Lauryn Carter
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Liam Richardson
|
GB Liam Richardson
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
William Hays
|
GB William Hays
|
|
Elko
|
NV/US
|
Erik Bond
|
GF Erik Bond
|
|
Elko
|
NV/US
|
Gavin Belsher
|
GF Gavin Belsher
|
|
Elko
|
NV/US
|
Jason Mills
|
GF Jason Mills
|
|
Elko
|
NV/US
|
Kevin Shi
|
GF Kevin Shi
|
|
Harker
|
CA/US
|
Avi Gulati
|
GG Avi Gulati
|
|
Harker
|
CA/US
|
Meha Goyal
|
GG Meha Goyal
|
|
Harker
|
CA/US
|
Michelle Jin
|
GG Michelle Jin
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Akshay Venkatachalam
|
GR Akshay Venkatachalam
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Brendan Ng
|
GR Brendan Ng
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Caleb Hepworth
|
GR Caleb Hepworth
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Charly Bisson
|
GR Charly Bisson
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sofia Piraino
|
GR Sofia Piraino
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sophia Moreno
|
GR Sophia Moreno
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Arthi Macherla
|
GW Arthi Macherla
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Pierce Florey
|
GW Pierce Florey
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sedona Korzay
|
GW Sedona Korzay
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Maya Conroy
|
GY Maya Conroy
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Jennifer Tran
|
HJ Jennifer Tran
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Anders Niemi
|
HY Anders Niemi
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Mia Lupica
|
Mia Lupica
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Valerie Jenkins-Tusi
|
Valerie Jenkins-Tusi
|
|