Durham
|
NC/US
|
Izzie Pierson
|
AA Izzie Pierson
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Tavish Mohanti
|
AX Tavish Mohanti
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Michael Schoonover
|
AY Michael Schoonover
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Callum Rangan
|
BB Callum Rangan
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Luke Weaver
|
BE Luke Weaver
|
|
Eagan
|
MN/US
|
James Eiden
|
BF James Eiden
|
|
Eagan
|
MN/US
|
John Flanagan
|
BF John Flanagan
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Shyam Peden
|
BK Shyam Peden
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Elias Guzman
|
BR Elias Guzman
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Moises Arceo
|
BR Moises Arceo
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Clara Chen
|
BY Clara Chen
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
BY Grace Nelson
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Aashrita Natesan
|
CE Aashrita Natesan
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ajit Chamraj
|
CE Ajit Chamraj
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ameya Joshi
|
CE Ameya Joshi
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Jefferson Le
|
CE Jefferson Le
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Olive Tang
|
CE Olive Tang
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sahil Goel
|
CE Sahil Goel
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Selena Ding
|
CE Selena Ding
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sotiris Kougiouris
|
CE Sotiris Kougiouris
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Tanish Mendki
|
CE Tanish Mendki
|
|
Gresham-Barlow
|
OR/US
|
Hunter Matheny
|
CR Hunter Matheny
|
|
Gresham-Barlow
|
OR/US
|
Josh Nolting
|
CR Josh Nolting
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Nandini Desai
|
CX Nandini Desai
|
|
Leland
|
CA/US
|
Annie Borders
|
DA Annie Borders
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
RoseLynn Davis
|
DB RoseLynn Davis
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Ava Bockhouse
|
DD Ava Bockhouse
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Joel Joseph
|
DD Joel Joseph
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Tyler Black
|
DD Tyler Black
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Madelaine Abinales
|
DL Madelaine Abinales
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Preston Armstrong
|
DL Preston Armstrong
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Rowan Dandridge
|
DM Rowan Dandridge
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Sydney Wickelgren
|
DN Sydney Wickelgren
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Tre Avery
|
DS Tre Avery
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Elizabeth Ha
|
DT Elizabeth Ha
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jeremy Gart
|
DW Jeremy Gart
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Jacob Kessler
|
ED Jacob Kessler
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Spencer Whitefoot
|
ED Spencer Whitefoot
|
|
Rancho
|
NV/US
|
Fae Ung
|
EG Fae Ung
|
|
Rancho
|
NV/US
|
Sheila Sattley
|
EG Sheila Sattley
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Ethan Brown
|
EH Ethan Brown
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Brenton Lopez
|
EK Brenton Lopez
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Ethan May
|
EK Ethan May
|
|
Westview
|
OR/US
|
Shruthi Ananth
|
EL Shruthi Ananth
|
|
Gunn
|
CA/US
|
Brandon Chung
|
ES Brandon Chung
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Evan Guyer
|
Evan Guyer
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Kira Small
|
EW Kira Small
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Aashna Sahejpal
|
FB Aashna Sahejpal
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Aditi Purandare
|
FB Aditi Purandare
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anagha Nair
|
FB Anagha Nair
|
|
Herriman
|
UT/US
|
Angel Dietz
|
FD Angel Dietz
|
|
Mesa
|
AZ/US
|
Adara McKinney
|
FP Adara McKinney
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Helena Richardson
|
GB Helena Richardson
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Rajveer Walia
|
GB Rajveer Walia
|
|
Elko
|
NV/US
|
Saffron Marin
|
GF Saffron Marin
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Isabella Serra
|
GN Isabella Serra
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Jeremy Elwell
|
GN Jeremy Elwell
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Lance Watkins
|
GN Lance Watkins
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sophie Rogers
|
GN Sophie Rogers
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Madison Wood
|
GR Madison Wood
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sachi Sengupta
|
GR Sachi Sengupta
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Bennett Montrose
|
GW Bennett Montrose
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Wade Hunter
|
GW Wade Hunter
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Yash Wadwekar
|
GW Yash Wadwekar
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Anika Attaluri
|
GZ Anika Attaluri
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Atul Jaikumar
|
GZ Atul Jaikumar
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Kristopher Luo
|
GZ Kristopher Luo
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Shivika Agrawal
|
GZ Shivika Agrawal
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Shreya Tripathi
|
GZ Shreya Tripathi
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Delina Ateshim
|
HH Delina Ateshim
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Samuel Turrigiano
|
HH Samuel Turrigiano
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Rosalie Zuckermann
|
HM Rosalie Zuckermann
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Camila Hess-Neustadt
|
HY Camila Hess-Neustadt
|
|
BASIS Flagstaff
|
AZ/US
|
Emma Goldstein
|
HY Emma Goldstein
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Natsuki Saballos Jr.
|
Natsuki Saballos Jr.
|
|